Seda Akgül Dekoltesi İle Çok Konuşuldu!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,169
Reaksiyon puanı
629
Puanları
113
Yaş
23
Seda Akgül yaza çok konuşulacak bir fotoğraf ile veda etti. Son dönemde yaptığı paylaşımlarla ile gündeme gelen Seda Akgül son paylaşımına etliyim, butluyum, mutluyum notunu ekledi. Peki Seda Akgül kimdir?


seda-akgul-kimdir-seda-akgul-den-cok-konusulacak-paylasim-12396869.JpegSon dönemin çok konuşulan isimleri arasında yer alan Seda Akgül yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile yaza veda eden Seda Akgül'ün fotoğraflarına binlerce yorum yapıldı. Yorumlardan bazıları arasında genç kızlara taş çıkartmışsınız yorumu en dikkat çeken yorumlar arasında yer aldı. Peki Seda Akgül kimdir?

SEDA AKGÜL KİMDİR?
17 Haziran 1971 Ankara doğumlu olan Seda Akgül, Türk sunucu ve akademisyendir. TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümlerini bitirdikten sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı'nda mütercim tercümanlık eğitimi alarak görev yapan Seda Akgül, İsveç Üniversitesi'nin bursu ile Brüksel'de Avrupa Birliği Gazeteciliği okumuş, Amerikan sivil toplum örgütlerinin seçimi ile 2004 yılında Geleceğin Toplum Lideri olarak Washington’da staj görmüştür.

fft16_mf12396405.Jpeg


TRT sınavlarını kazanarak spikerliğe başlayan Seda Akgül, kuruluşundan itibaren TV 8’de görev almıştır. Avrupa Birliği'ne Doğru ve Savaş Bağdat Yolunda gibi dış politika programlarını hazırlayıp sunmanın yanında uzun yıllar yaptığı ana haber bülteni spikerliği ile de tanınmaktadır. Işık Üniversitesi’nde 2004-2007 arasında İngilizce verdiği medya dersleri ile de akademisyenlik görevini devam ettirmiştir. TV 8 ekranlarında, hafta sonu sabahkuşağında Erken Baskı isimli programı hazırlayıp sunarak, eleştirmenlerin ve izleyicilerin beğenisini toplayan Seda Akgül 17 Eylül 2012 tarihinde yeni yayın döneminde Star TV'ye geçerek sabah haber kuşağı programı sunmaya başlamıştır. Ağustos 2014'te kanaldan ayrılmış ve bir reality show sunmak için Kanal D'ye geçmiştir. 2016 yılında Avram Habib ile evlendi. Dişilik mi Kişilik mi ve Ruh Öküzü mü Ruh İkizi mi isimli iki adet çok satan kitabın yazarıdır

Kaynak: Milliyet
 

Son mesajlar

Üst