Sürücü Nasıl Güncellenir?

Bu konuyu okuyanlar

Hero 0.1

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Merhaba. Oyunları hızlandıran bir uygulama kullanıyorum. Ama bir sürücü güncel değil uyarısı geldi. Aygıt yöneticisinde son sürüm yüklü diyor. Nasıl yapacağım. Uyarı bu.

Ekran görüntüsü 2021-05-10 122644.jpg

Doğrumu bu?

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Smart Game Booster ve türevi (Driver Booster örnek olarak) sürücü güncelleme programlarını kullanmayın.

Sistemin modeli nedir?

1620639926267.png

Kurduğunuz sürücü update programını Revo Uninstaller ile kaldırın.

Kurulumu tamamladıktan sonra "Scan now" yazısına tıkla. Tarama bittiğinde yeni sekme açılacak ve sekme açıldığında linki buraya at.

Son düzenleyen moderatör:

Hero 0.1

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Smart Game Booster ve türevi (Driver Booster örnek olarak) sürücü güncelleme programlarını kullanmayın.

Sistemin modeli nedir?

Ekli dosyayı görüntüle 151348

Kurduğunuz sürücü update programını Revo Uninstaller ile kaldırın.

Kurulumu tamamladıktan sonra "Scan now" yazısına tıkla. Tarama bittiğinde yeni sekme açılacak ve sekme açıldığında linki buraya at.

Kusura bakma geç attım ama. Link bu.

Hero 0.1

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Driver booster yanlış veya eski sürücüleri kurup performansını düşürür. O uygulamayı silin ve otomatik sürücü kurduğunu iddia eden programlar kullanmayın.

Şimdi bu linkteki güncellemeleri indirip kurucağım sadece değil mi? Başka yapacağım bir şey yok.

RecxandFlex

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Şimdi bu linkteki güncellemeleri indirip kurucağım sadece değil mi? Başka yapacağım bir şey yok.

İşlemcinin ve ekran kartının sürücüsünü güncellemen yeterli. Modelleri neydi söyler misiniz? Windows+R'ye basıp dxdiag yazıp bakabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon link atmışsınız görmedim. Attığım linkteki sürücüyü indirmeniz yeterli. Başka bir sürücü kurmaya gerek yok.

Hero 0.1

Asistan
Reaksiyon puanı
130
İşlemcinin ve ekran kartının sürücüsünü güncellemen yeterli. Modelleri neydi söyler misiniz? Windows+R'ye basıp dxdiag yazıp bakabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon link atmışsınız görmedim. Attığım linkteki sürücüyü indirmeniz yeterli. Başka bir sürücü kurmaya gerek yok.

Ekran kartım AMD Radeon Vega 3 , işlemcimde AMD Ryzen 3 3200U

Son mesajlar