Sürekli mavi ekran veriyor

Bu konuyu okuyanlar

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
arkadaşımın bilgisayarında G/Ç hatası veriyordu Giriş/çıkış aletlerini çıkarttık yani fare kulaklık falan düzeldi. Hard Drive read.......bişey bişey yazıyordu. fare ile ne alaka değil mi :D bilgisayara bağlı her şeyi çıkarın,güç kablosunu çıkartıp-eğer laptop ise bataryayı da çıkartın- bilgisayarı açın. anakart kısa devre yapabiliyor bazen. içindeki kıvılcımı almış olun yani. sonra eğer hdd veya ssd yi çıkartabiliyorsanız çıkartın, bağlantı yerlerini kolonyalı mendil ile silin, geri takın fare kulaklık vs. dışında. açın, bir de bunu yapın bakalım.

Mxmc0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Linux kur dene olmazsa donanımsal
Linux u açtım baştakini seçtim sonra bı kaç kod açıldı orda da takılı kaldı ilerlemiyo kodlar... Sizce hangi parçasında arza var...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Linux seçme ekranında CMD line diye bişi gördüm burdan güvenli modda açabilirmiyim...

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
286
Linux u açtım baştakini seçtim sonra bı kaç kod açıldı orda da takılı kaldı ilerlemiyo kodlar... Sizce hangi parçasında arza var...

Linux seçme ekranında CMD line diye bişi gördüm burdan güvenli modda açabilirmiyim...
Hatayı atar mısınız

Ve hangi distroyu kurdunuz acaba?

Mxmc0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hatayı atar mısınız

Ve hangi distroyu kurdunuz acaba?
Fotoğrafını burdan atamıyorum insta verirseniz oradan atabilirim... Bilgisayar hakkında pek bi bilgim yok distro linux kurma ekranındaki seçme ekranıysa en baştakini seçtim

Reaksiyon puanı
286
Size davet atıcam orda ben bilmiyorsam sorunu hallederler

Size davet atıcam orda ben bilmiyorsam sorunu hallederler
Linux hakkındakini

Attığım sunucuya girin burda Linux hakkında sıkıntı yaşarsan yazarsın