Superonline Zamunda.net erişimi çözümü

sercankd

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İlk olarak http://www.cmyip.com adresine giriyoruz.
IP adresimiz 212 ile başlamıyorsa Superonline altyapısı ile zamunda.net sitesi açılmıyor. Bunu şikayetimi ilgili merciilere ilettikten sonra öğrenmiş oldum. Bu sorunu aşmak için 0850 222 0 222 telefon numarasını arıyoruz. Teknik destek menüsüne girip daha sonra müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum diyoruz ve bekliyoruz. Müşteri temsilcimiz geldi, kendisine aynen şunları diyoruz: "IP adresi aralığımın 212 ile başlayan ip adresi aralığına atanmasını istiyorum". Kendisi işlemini hallettikten sonra tekrar http://www.cmyip.com adresine girip kontrol ediyoruz. Eğer 212 ile başlayan ip atandıysa zamunda.net e girip başlıyoruz torrentlere saldırmaya :)), başlamadıysa tekrar arayın şikayetinizi belirtin.

Jaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
girebiliorum ama üyeli,ğim yok:D

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Dostum verdiğin siteye girdim ama böyle bir uyarı verdi Norton.

8D9Xv.jpg

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Google translate den girebilirsin :) Engele takılmaz :D

sercangüler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
müşteir hizmetlerini aramaya ne gerek var ki :) Modemi 212 ' li ip alana kadar kapat aç :)

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
superonline kullanıyorum fiber
şuan ip adresim 82 ile başladı
ve zamunda.net açıldı

serkanaydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Facebook sayfasından yazdım 212 aralıklı ip istediğimi, sonra 3 dk içinde geri döndüler ip adresi aralığımı 217 ile verdiler şuan zamunda.net açılıyor :)

Birde modemi kapatmayınız diyor dedim elektrik giderse ne olcak :D

sercankd

Asistan
Reaksiyon puanı
2
212 haricinde, 98 ile başlayan ip aralığında da açılıyor.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Facebook sayfasından yazdım 212 aralıklı ip istediğimi, sonra 3 dk içinde geri döndüler ip adresi aralığımı 217 ile verdiler şuan zamunda.net açılıyor :)

Birde modemi kapatmayınız diyor dedim elektrik giderse ne olcak :D

Sabit IP alabilirsin.

yenicag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yine bişey öğrendik yane zamundada ne filtreliyorki anlamadım indirip göndermeyeni banlamaz. ip nosuna filtremi kotmuş..

Habesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
denedim ama ordaki görevli bana ek bilmem kaç tl ödeyerek bi ip alabilceğimi yoksa değiştiremiceğimi falan söyledi sizde ek ücret ödediniz mi ben mi yalnış bişe dedim acaba görevliye :D

CoolmanJR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yapmanız gereken aslında çok basit bilgisayarınıza kendiniz 212' ile başlayan bir ip yazarsanız sorun yaşamazsınız. yada kendinize ghost ip kullanırsanızda sorunsuz giriş yapabilirsiniz.

CoolmanJR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ghost ip kullanın yada pc nizin ip bölmününe 212 ile başlayan bir elle dns verin sorun gideriliecektir.