Superonline modem değişikliği

Bu konuyu okuyanlar

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Yaklaşık 9 yıldır Superonline abonesiyim. Hala İlk abonelikte ücretsiz olarak verilen modemini kullanıyorum.

Yeni üyelere 2.4 ghz , 5 ghz frekansları ile çalışan ( 2 farklı şekilde olması önemli çünkü tek frekanslı modem olunca bluetooth cihazlar ile çakışma oluyor) ile çalışan daha iyi modemler verildiğini biliyorum. Huawei HG8245X6 modeli veriyorlarmış.

Acaba ücretsiz olarak değiştirme şansım olabilir mi? Bunun için ne yapabilirim

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Yaklaşık 9 yıldır Superonline abonesiyim. Hala İlk abonelikte ücretsiz olarak verilen modemini kullanıyorum.

Yeni üyelere 2.4 ghz , 5 ghz frekansları ile çalışan ( 2 farklı şekilde olması önemli çünkü tek frekanslı modem olunca bluetooth cihazlar ile çakışma oluyor) ile çalışan daha iyi modemler verildiğini biliyorum. Huawei HG8245X6 modeli veriyorlarmış.

Acaba ücretsiz olarak değiştirme şansım olabilir mi? Bunun için ne yapabilirim
Bildiğim kadarıyla ilk defa gelenlere modem veriliyor isterlerse. Başka bir sağlayıcıya geçmeden alamazsınız diye biliyorum.

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Bildiğim kadarıyla ilk defa gelenlere modem veriliyor isterlerse. Başka bir sağlayıcıya geçmeden alamazsınız diye biliyorum.
Ben de bir sorun olmadan değiştireceklerini sanmam. BiliyoRsunuz bizim ülkede uzun süreli müşteri olmanın avantajı olmuyor. Belki forumda bana benzer durumda olup değiştirebilen çıkarsa diye soruyum dedim.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Müşteri hizmetlerine danışın derim.
Mesela şey diyebilirsiniz: Modem çok eskidi artık internet iyi çekmiyor vs.

sdn_ne_demek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Modemi Turknet ve Turktelekom veriyor ama çok fahiş fiyata satıyorlar bence letgo dan ikinci el al. Ben öyle yaptım memnunum. Airties bulursan çok güzel mesela artık son kullanıcı ürünleri üretmiyor

Son mesajlar