Superonline kazikladi

Bu konuyu okuyanlar

funkyxd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar normalde TTNet kullaniyorduk
2 ay önce babamı Super Online,sizin internetinizin süresi doldu diyip teklif sunmuslar.

Teklifte ya TTNet'e devam edin ya da aynı fiyata Superonline'ya geçin ve 3 ay para ödemeyin. Babam bu teklifi kabul etmis.

Aynı para ama internet nerdeyse TTnet'in yarısı kadar internet alabiliyorduk ama internet diğer odalara bile geçemeyecek kadar kötüydü anlayacağınız

Ve şimdi üstünden 2 ay geçti ve yaklaşık 400 TL fatura geldi. Aslinda bizim TTnet'imiz bitmemiş,daha 1 yılımız varmış ve hem Superonline ya hem de TTnet'e para vermişiz.
Sonra superonline'dan vazgeçmek istiyoruz diyince 500 TL cayma bedeli istediler

Yani superonline bizi dolandirdi

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Büyük geçmiş olsun.

rsullkya

Asistan
Reaksiyon puanı
57
.

Son düzenleme:

Tuxs

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Belgeleriniz varsa tüketici hakem heyetinden destek alabilirsiniz.

funkyxd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
TTNet'cileri aradık tüketici haklarına başvurabilirsiniz dediler ama uzun sürermiş Cumhuriyet Savcılığını da arayabilirsiniz dediler ama corona nedeniyle meşgullerdir muhtemelen.

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Tüketici hakem heyetine belgelerinizle başvurun. Evet süreç uzun sürecek ama eminim zararınızı tazmin edebilirsiniz. Zaten bu konuyla ilgili emsal kararlar vardır ellerinde. Yaklaşık 3 yıl önce ben de süperonline kullanıyordum. Taahhüdüm bitince çıkmak istedim tam kırk gün uğraştırdılar. O süre boyunca inat ettim internetsiz kaldım ve çıktım. O günden beri Türknet kullanıyorum taahhüt vermedim ve hizmetleri çok iyi tavsiye ederim.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
bakın hala şu hataya düşülüyor.
1.sizi arayanlar genellikle yan firmalar olur,yanıltıcı bilgi verebilirler(prim amaçlı)
2-gelen her teklifi geri çevirin,bedava dahi olsa.
3-kimden internet alıyorsanız ,arayın son durumunuzu öğrenin.
4-teklifleri o servis sağlayıcının sitesine girin kendiniz inceleyin.
5-en uygunu bu dediğinizi hemen geçiş yapın
6-hiç birine güvenmeyin,mümkün oldukça kısa görüşün,size ikna için baskı yapma fırsatı sunmayın

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Burda firmanın sizi dolandırması söz konusu değil sözleşme bitmeye yakın aramalar firmalar tarafından yapılıyor sadece arandığınızda sözleşmem devam ediyor deyip telefonu kapatacaktınız tüketici hakem heyetine başvuru yapın sorununuz çözülür..