Süperonline Fiber İnternet - Gerisi Yalan

erenberk

Rektör
Emektar
Bu arada bu konuyu 2011 Ocak'ta açmışım, yaklaşık 7-8 ay önce hızımı 20Mbps'a artırdım. Modem odamdan biraz uzak, wireless ile bağlandığımdan tamamını çekemiyorum durum şu:

Gayet memnunum halimden hatta artık bu hız bile yavaş geliyor bana :D

Webkurum

Profesör
Bu arada bu konuyu 2011 Ocak'ta açmışım, yaklaşık 7-8 ay önce hızımı 20Mbps'a artırdım. Modem odamdan biraz uzak, wireless ile bağlandığımdan tamamını çekemiyorum durum şu:

Gayet memnunum halimden hatta artık bu hız bile yavaş geliyor bana :D
Bir bizim buraya gelmedi . Akk de 1 mbite düşmesi çok kötü olur ama :S

BLacK+

Profesör
Emektar
ttnetten memnunum amaa.... apartmana mahalleye felan gelirse superonline, düşünmüycem hiç.. arkadaş neyi izliycemi,indircemi şaşırdım düşmesin hız diye.. santrale yakında olsam alt yapısının potansiyeli bu kadar. ömrü billah 13mbiti geçemiycem.. fiber ellerden öpecek.. bi gelsede..

Webkurum

Profesör
ttnetten memnunum amaa.... apartmana mahalleye felan gelirse superonline, düşünmüycem hiç.. arkadaş neyi izliycemi,indircemi şaşırdım düşmesin hız diye.. santrale yakında olsam alt yapısının potansiyeli bu kadar. ömrü billah 13mbiti geçemiycem.. fiber ellerden öpecek.. bi gelsede..
Hocam bilirmisiniz bilmem ama İzmirde fiber altyapısı olmayan yer çok az. Yerlerde superonline fiber kapakları var . %90 ı superonline kullanıyor oranın. Fiber -ucuz geliyor. Burda bir olsa. En azından akkya kadar 20mbit alırız.

re13el

Dekan
Bir bizim buraya gelmedi . Akk de 1 mbite düşmesi çok kötü olur ama :S

AKK ile 1 e düşmesi tabiki kötü ama 1 mbitte de en azından stabil 1mbit veriyor. TTNET gibi 0,6 0,7 0,8 gibi saçma şekilde vermiyor.
Tabi hepimizin temennisi akk nin olmaması ve ya herkesin internete girdiği saatlerde torrent gibi portların kapatılıp gece açılması.

Webkurum

Profesör
AKK ile 1 e düşmesi tabiki kötü ama 1 mbitte de en azından stabil 1mbit veriyor. TTNET gibi 0,6 0,7 0,8 gibi saçma şekilde vermiyor.
Tabi hepimizin temennisi akk nin olmaması ve ya herkesin internete girdiği saatlerde torrent gibi portların kapatılıp gece açılması.
Nasıl oldu bilmiyorum ama ben 1,10 alıyorum hocam. Akkdaym. Ama 16 mbit paketindeyim akk olmadan 6 mbit alıyorum :D

serkanbb06

Profesör
Emektar
arkadaşlar bu adil kullanım kotası dolunca hız düşme oluyor mu bende bir aya geçmeyi planlıyorum dün siteye hat cekmeye başladılar

re13el

Dekan
arkadaşlar bu adil kullanım kotası dolunca hız düşme oluyor mu bende bir aya geçmeyi planlıyorum dün siteye hat cekmeye başladılar

Superonline akk 25gb henüz ve evet sınırı geçince hız hemen 1mbit oluyor. Ama ttnetin 1mbitinden daha iyi diyebilirim. 480p video açıp aynı zamanda internette gezebiliyorum. Diğer odadaki bilgisayarda da kardeşim online oyun oynuyor ben bunları yaparken :)

yaşli çocuk

Profesör
Superonline 20mb kullanıyorum gerçekten çok harika vede kesinti oranı yok denecek kadar az.Sabit olarak saniyede 3 Mb indiriyorum fakat arttığı oluyor.Hediyemidir nedir :p

grezimonk

Profesör
Cezalı

+bunun için sabit telefon hattını taşı ( numara taşı ) 20mbps hediye ve bu test wifi ile yapıldı...