Superonline Acil Yardım

Bu konuyu okuyanlar

Talha5534

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba biz 1 gün evvel superonline yi aradık aradığımız gün 2 saat sonra gleip kurdular kabloları falan hallettiler kurulum oldu fakat internet alamadık adam inceledi apartmanın altından fakat bi sıkıntı göremedi sonra müşteri hizmetlerini aradı ben turkcell den arıyorum vs. geldi hizmetler incelemişler haberimiz yok mesaj attılar tesisatla ilgili bir sıkıntı yok fakat kablolamada bir sıkıntı olabilir elektrikçiye danışın diye bir mesaj geldi bizde tanıdığmız bi elektrikçi çağırdık. oda inceledi kablolamaya baktı dedi hat çok sağlam bir sıkıntı yok dedi sonra apartmanın altına indi inceledi daire no sordu söyledik oradan baktı ptt kutusundan bizim evimize elektrik gelmiormuş yani aktif edilmemiş halbuki 2 gün evvel aktifti şimdi elektrikçi aradı müşteri hizmetlerini anlattı durumu arıza kaydı aldılar yarın gelcekler bakalım bu arada bu elektrik gelmemesinin sebebi apartmandan biri kendi evine telefon almış bizim evin internetide kurcalanmış onu görmüş fakat onuda yapamazmış elektrikçinin işi burada bitiyor ne yazıkki neden bizim internetimiz kurcalanıyoki apartmanda 3 tane superonline var herkes kullanıyo bi biz kullanamıyoz hep bizi vuruyor acaba yapabilirlermi görüşlerinizi alayım 5 gündür internet yok devrelerim attı

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Benim de devrelerim attı. Zorladım ama yazdığınızdan hiçbir şey anlamadım maalesef.

Talha5534

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
uzun hikaye 3 kere arıza kaydı yaptık 2 elektrikçi geldi olmadı ama son elektrikçi bilgiliydi sorunu söyledi. şimdi aradık mağduruz dedik çıkçaz dedik net alamıyoruz dedik 250 tl kampanya çıkma ücreti varmış sorun tespiti ve onarımı için ekip yollayabiliriz dediler bizde iyi yollayın dedik yarın gelcekler galiba 24 saat dediler ( bu seferki turk telekom deil superonline ) bakalım sonucu yazarım

Talha5534

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ne demek istedin anlayamadım ama bu sefer daha kapsamlı bakıcaklar soruna telekom geliyo bakıyo çıkıyo arkadaş apartmana geldiklerini bile söylemiyolar ruh gibiler kablolama da sorun var dendi adam kablo çekti olmadı superonline aslında işini iyi yapıyor ama telekom saçmalıyo şimdi kendi ekibini getircek bakalım sence hallolurmu ya didik didik bakıcaz yedek modemle deniyicez herşeyi kontrol edicez dediler :/

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
telekomcular interneti tt den almadın diye sabote ediyor sanki her yeni tt kullanıcısından prim alıyorlar gibi diğerlerini sabote ediyorlar olay bu.

Talha5534

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
anladım. şimdi ne yapıcam ben ? yalın vdsl de nasıl kuruluyo onu anlamadım adam girişteki kutudan dairemizi buldu ordan eve kadar kablo çekti ama telefon hattı yok yalın alıcaz sonra adam kablonun içindeki 2 tane kırmızı yeşil kabloyu kesti mavi beyaz 2 kablo uzattı dsl kablosunun kafasına taktı modeme soktu çalışmadı. neden çalışmıyo bu şimdi ?_?

Talha5534

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
evet bugün superonline dan geldiler kutuda arıza yokmuş herşey çok doğruymuş fakat sinyal verilmemiş 48 saat içinde gelip sinyal verceklermiş :) :) :)

Talha5534

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
SON OLARAK !!! EVİME İNTERNET BAĞLANDI HIZ TESTİNDE 17 MBPS ÇIKIYOR AMA İNDİRMELERDE 24 MBPS DE İNDİRİYOR :) :) PİNGİM İSE 9 LOLDE 47 PİNG ALIYORUM SORUNUN NEDENİ TURK TELEKOM MUŞ SABOTE ETMİŞLER HARBİDEN ADAMLAR İNADINA SİSTEMDEN SANTRALE BAĞLATMAMIŞ BİZİ