Supernatural 8. Sezon Onayı Aldı!

Charlie Scene

Profesör
Zamanı gelmişti artık!


Supernatural dizisi oyuncuları ve ekibinin sözleşmeleri The CW tarafından yeniden gözden geçirildi ve 8. Sezon için de onay alındığını sizlere buradan doğrulayabilirim. Bu aslında iyi bir şey çünkü öğrendiğimize göre 7. Sezon finalinde diziyi müthiş bir zirvede bırakacaklarını öğrendik.

Tabi ki, Jared Padalecki ve Jensen Ackles yine rollerine Dean ve Sam Winchester olarak geri dönüyorlar. Başlıca rollerine devam etme olasılıkları olanlar ise; Jim Beaver ve Misha Collins yeni sezonda da diziyi ziyaret etmenin hoş olacağını belirttiler. Collins’in açıklamasına göre “Geçtiğimiz günlerde Sera ve Bob’la konuştum ve onlara ‘şöyle söylemeliyim ki, açıkçası bu dizide yer almaya devam etmekten mutluluk duyarım’ dedim”.
Dizinin yardımcı yapımcısı ve sahne yönetmeni olan Sera Gamble önümüzdeki sezonda başka projelerde yer alacağını belirterek görevinden ayrıldı. Dizinin eski senaryo yazarı Jeremy Carver ise diziye Robert Singer ile yardımcı sahne yönetmeni olarak geri dönüyor. Carver bu isin yani sıra Syfy ile birlikte Being Human’in Amerikan versiyonuna da devam edecek.
The CW geri kalan duyurularını ve 2012-2013 sözleşmelerini, New York’ta yapılacak olan gelecek showların reklamcılara satışa sunumu zamanından yani 17 Mayıs tarihinden önce açıklamayı planlıyor.
Supernatural 8. sezon ne zaman başlayacak? sorularına ise dizinin sonbahar aylarında yayında olacağını dile getirdiler.
 
Üst