Superbox ping sorunu

Bu konuyu okuyanlar

RedSavitar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yaklaşık 3 aydır Turkcell Superbox kullanıyorum ve aldığım günden beri pingim Cs:go da 100 ün altına düşmüyor hatta 500 lere kadar çıkıyor. Bu sorunumu nasıl çözebilirim

Hasan Burus

Sadece bildiğim konular hakkında yazarım.
Reaksiyon puanı
108
Superbox'ta ping olması normal. 4.5G hız olarak büyük avantaj sağlasa da ping konusunda yetersizdi. 5G'nin önemi buradan geliyor. Yüksek hızlarla birlikte düşük gecikme süreleri.

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Yaklaşık 3 aydır Turkcell Superbox kullanıyorum ve aldığım günden beri pingim Cs:go da 100 ün altına düşmüyor hatta 500 lere kadar çıkıyor. Bu sorunumu nasıl çözebilirim
Bende 1.5 Yıldır kullanıyorum, maalesef bir çözüm bulamıyoruz o konuya.
Ek olarak hızlarında bile düşüşler oluyor, örneğin 20 MB Dowloand 20 MB Upload garantisi veriyor geçen gün 48 dk sonunda bağlanabildiğim müşteri temsilcisi arkadaş dönüp 20 MB 'da kadar çıkabileceğini belirtiyoruz 20 MB olacak garantisi vermiyoruz diyerek 2 MB aldığım Upload sorununa modemi açıp kapatarak çözün diyip hızımı 2.5 MB çıkardı sağolsun. Benim için tek avantajı sanırım taşınabilir olması yoksa o verdiğimiz paraya acıyorum. 2 yıl tahattüt olduğu içinde mecbur kullanmak durumunda kalıyorum.