'Süper' Moderator Dora hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Merhaba normalde bu tarz konu hiç açmadım , ama maalesef beni açmaya zorlaştıracak insanlar oldu .

Şikayetim dora adlı yetkili ısrarla rapor etmeme rağmen , bana karşı ' zıt ' olan bir üyeyi raporlarını red ediyor.

Şikayetim Gündem konusunda OzkanK. adlı üyenin ' huzur bozucu , tartışma yaratacak ve beni rahatsız eden ' mesajını raporlamamdı , ama DORA yine bu arkadaşa herhangi bir uyarı vermemiş ..

Ama 1 hafta önce hatırlarsanız benim bu arkadaşa KONU DIŞINDA geyik bölümünde ' hadi bakalım saat geç oldu ' şeklinde bir mesaj yazmıştım ve DORA bana 10 uyarı puanı vererek 7 gün ban almam sebep olmuştu. ( Mesajım huzur yaratıcı ve tartışma çıkartıcıymış )

Şimdi ÖzkanK. ise bana ' Laf kalabalığı yapma ' şeklinde bir mesaj yazdı bu huzur bozucu ve tartışma çıkaracak bir cümle değil mi ? Size birisi bir ortam da bunu dese siz tartışma yaratmaz mısınız , empati kurarak cevap verin .

Dora
ise bu raporladığım mesajı RED ediyor ve üyeye hiç bir uyarı yapmıyor .Dora sana soruyorum , sana bir konuda Laf kalabalığı yapma dense tepkin ne olurdu ? Bu SM rütbeni taşıyorsan tarafsız bir şekilde görevini yap ya da bırak.

Bu arkadaş benim hakkımda geçen hafta MULTI Üyelik konusu açmıştı hatırlıyorsan iftira atarak şahsımı karaladı , senin de haberin olmana rağmen sana 2-3 tane mail yollamıştım ama sen konuya bir yorum yazma çabasında bile bulunmadın , benim şahsıma asılsız iddialar söylenmesine izin verdin.

Rapor ettiğim mesaj ;

1.png

Ve ;

2.png

Bu da benim Konu dışında açılan bir konu da DORA tarafından geçen hafta 7 gün ban yememe sebebiyet veren mesajım , komedi gibi bir mesaj dimi :)

Bu arada bu mesajı gece 2:30 civarın da yazmıştım , bunu da belirteyim ..

3.png

Arkadaşın mesajı benim mesajımdan daha çok tartışma çıkartıcı , ama siz RED ediyorsunuz ,böyle olmaz , yanlış.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,176
Bence Biri OzhanK arkadaşa 3-ten 5-ten uyarı atsın Hem bu kardeşimiz rahatlasın hemde Dora görevini devam etsin.
Çokta ağır bir konu değil ama kural kuraldır işte.
Bence hiçkimse diğerini aşağılamadan fikrini yazmaya çalışmalı :)

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
keyfi yetki kullananlar var. iki kere ben de yaşadım. çok ciddiye alma akıl sağlığın için.

o kişiyi hatırlamıyorum bile artık, genel söyledim her kimse.

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Merhaba normalde bu tarz konu hiç açmadım , ama maalesef beni açmaya zorlaştıracak insanlar oldu .

Şikayetim dora adlı yetkili ısrarla rapor etmeme rağmen , bana karşı ' zıt ' olan bir üyeyi raporlarını red ediyor.

Şikayetim Gündem konusunda OzkanK. adlı üyenin ' huzur bozucu , tartışma yaratacak ve beni rahatsız eden ' mesajını raporlamamdı , ama DORA yine bu arkadaşa herhangi bir uyarı vermemiş ..

Ama 1 hafta önce hatırlarsanız benim bu arkadaşa KONU DIŞINDA geyik bölümünde ' hadi bakalım saat geç oldu ' şeklinde bir mesaj yazmıştım ve DORA bana 10 uyarı puanı vererek 7 gün ban almam sebep olmuştu. ( Mesajım huzur yaratıcı ve tartışma çıkartıcıymış )

Şimdi ÖzkanK. ise bana ' Laf kalabalığı yapma ' şeklinde bir mesaj yazdı bu huzur bozucu ve tartışma çıkaracak bir cümle değil mi ? Size birisi bir ortam da bunu dese siz tartışma yaratmaz mısınız , empati kurarak cevap verin .

Dora
ise bu raporladığım mesajı RED ediyor ve üyeye hiç bir uyarı yapmıyor .Dora sana soruyorum , sana bir konuda Laf kalabalığı yapma dense tepkin ne olurdu ? Bu SM rütbeni taşıyorsan tarafsız bir şekilde görevini yap ya da bırak.

Bu arkadaş benim hakkımda geçen hafta MULTI Üyelik konusu açmıştı hatırlıyorsan iftira atarak şahsımı karaladı , senin de haberin olmana rağmen sana 2-3 tane mail yollamıştım ama sen konuya bir yorum yazma çabasında bile bulunmadın , benim şahsıma asılsız iddialar söylenmesine izin verdin.

Rapor ettiğim mesaj ;

Ekli dosyayı görüntüle 109174

Ve ;

Ekli dosyayı görüntüle 109175

Bu da benim Konu dışında açılan bir konu da DORA tarafından geçen hafta 7 gün ban yememe sebebiyet veren mesajım , komedi gibi bir mesaj dimi :)

Bu arada bu mesajı gece 2:30 civarın da yazmıştım , bunu da belirteyim ..

Ekli dosyayı görüntüle 109176

Arkadaşın mesajı benim mesajımdan daha çok tartışma çıkartıcı , ama siz RED ediyorsunuz ,böyle olmaz , yanlış.
Görkem de biliyor. Her zaman ona huzursuzluk çıkardığını söylerim. Ve her konuda terslerim fakat bu konuda açık ara haklı ! Kanıtları ile ortaya sunmuş ki biri bana laf kalabalığı yapma dese gerilim çıkarırım. Uyarı dahi almaması çok dikkat çekici bir durum. Olması gerekeni yaptığını bende düşünmüyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben seni raporladım ve dora reddetti.
Neyse daha başka bir şey demeyeceğim boş yere sinirlenmeye gerek yok.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
İyi ki bir Multi hesap açmaktan ve forum düzenini bozmaktan 1 hafta ceza aldın.

Küfür yok hakaret yok orada cezai işlemlik ne var Allah aşkına :D Gayet bir durum tespiti. ORada haber linki koymuşum belge var bilgi var. Yok sayıştay raporu değil diyorsun. ( Bende haber içeriğinde Sayıştay raporu yazıyor dedim. ) Halen konuyu uzatıp başka yerlere çekmeye çalışıp konunun ana fikrinden sapmaya çalışıyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçekten hiç bir uyarı almamış mı?

Raporlanmasına rağmen uyarı almamış mı?

Multi veya Trol hesap açıp insanlara yalan yanlış söylemlerde bulunanlarda ceza almıyor o konu hakkındada yorum yaparmısn =?

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
İyi ki bir Multi hesap açmaktan ve forum düzenini bozmaktan 1 hafta ceza aldın.

Küfür yok hakaret yok orada cezai işlemlik ne var Allah aşkına :D Gayet bir durum tespiti. ORada haber linki koymuşum belge var bilgi var. Yok sayıştay raporu değil diyorsun. ( Bende haber içeriğinde Sayıştay raporu yazıyor dedim. ) Halen konuyu uzatıp başka yerlere çekmeye çalışıp konunun ana fikrinden sapmaya çalışıyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Multi veya Trol hesap açıp insanlara yalan yanlış söylemlerde bulunanlarda ceza almıyor o konu hakkındada yorum yaparmısn =?

Bak hala tartışmaya yönelik mesajlar atıyorsun.

Bu konuda da yazdım multi hesap konusunu , hala inanmıyorsan banlanan multi hesaplarımı açsınlar özel mesajlarını ve ben olduğumu belirttiğimi göstersinler . Eğer ben yalan atıyorsam süresiz şekilde profilimi kapattırıp giderim forumdan .

Senin yalan açtığın multi hesap konuna da açıklama yazdım o açıklamayı okudun mu sen yada doranın son attığı mesajı ' haberim dahilinde yazdığını ' gördün mü ? Hala multi deyip kendi kendini kandırıyorsun ve bu çok çocukça bir hareket

Ben Multiden dolayı 1 hafta ban almadım , multi hesapları açtığımda konuda adı geçen DORA adlı yetkilinin de haberi vardı , ama gelip senin açtığın konuya açıklama yapmadı ,hala ne multisinden bahsediyorsun sen ya , şu konu hakkında yorumun bile yok her konuda olduğun gibi başka konulardan bahsediyorsun

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Görkem de biliyor. Her zaman ona huzursuzluk çıkardığını söylerim. Ve her konuda terslerim fakat bu konuda açık ara haklı ! Kanıtları ile ortaya sunmuş ki biri bana laf kalabalığı yapma dese gerilim çıkarırım. Uyarı dahi almaması çok dikkat çekici bir durum. Olması gerekeni yaptığını bende düşünmüyorum.
Bu arkadaş beni tehdit etti ve raporladım. Dora reddetti.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
benim şahsıma asılsız iddialar söylenmesine izin verdin.

Bu iddiayıda kabul etmiyorum orada yazdığım herşey belgeli bilgiliydi.
Multi hesap açtın mı açtın. İki hesabın aynı anda aktifmiydi aktifti. Üstüne kendi mesajlarını ve içerik ekibinin mesajlarını beğendin mi beğendin.
( Beğeni attığın linklerin fotolarıda vardı. Multi hesaptan kendi mesajlarını beğenmişmisin beğenmişsin. Neyine yalan veya iftira diyorsun =? )

Ben belgesiz bilgisiz yalan yanlış konu açmam. ( Bu beğenileri kend hesabına multi hesaptan attın mı atmadın mı ? )
1595350940119.png

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Öncelikle, olayları muazzam bir şekilde kendi çıkarlarınız doğrultusunda şekillendirmeye çalışıyorsunuz!

Laf kalabalığı yapmak: Gereksiz detay vermek, konu ile alakasız yerlere saptırmak, manipüle etmek.
Olarak algılardım şahsen fakat hakaret olarak algılamana bir şey diyemem.

Raporlar işlenirken sizin algıladığınız ya da alındığınız biçimde değil toplumun kabul gördüğü şekilde ele alınır.

Şahsi fikrimi de belirtmek gerekirse ortalama bir üyeden çok fazla rapor aldın. Kimisi işleme alındı kimisi tolere edildi. Bir süre sonra bu raporlar kabak tadı vermeye başlıyor!

Biz tolere etmeye çalıştıkça bazı üyeler bundan faydalanıyormuş gibi bir görüntü oluşuyor ve gerek bizi gerekse forumu olumsuz yönde etkiliyor.

Haksızlığa uğradığını iddia eden herkes konu açabilir. Bu kişilerin içinde sende varsın. Fakat hâlâ forumda konu açıp mesaj yazabiliyorsan/yazabiliyorsanız eleştirmeye çalıştığınız yöneticiler sayesinde olduğunu da unutmayın.

Tekrar söylüyorum. Olayları kendi çıkarlarınız doğrultusunda şekillendirmekten vazgeçin.

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Bu iddiayıda kabul etmiyorum orada yazdığım herşey belgeli bilgiliydi.
Multi hesap açtın mı açtın. İki hesabın aynı anda aktifmiydi aktifti. Üstüne kendi mesajlarını ve içerik ekibinin mesajlarını beğendin mi beğendin.
( Beğeni attığın linklerin fotolarıda vardı. Multi hesaptan kendi mesajlarını beğenmişmisin beğenmişsin. Neyine yalan veya iftira diyorsun =? )

Ben belgesiz bilgisiz yalan yanlış konu açmam. ( Bu beğenileri kend hesabına multi hesaptan attın mı atmadın mı ? )
Ekli dosyayı görüntüle 109182

Sevgili arkadaşım benim multi hesap açtığımı inkar etmiyorum zaten sen nasıl anlıyorsun yazdıklarımı ?

3 gün ban yiyince 1 adet multi hesabı açtım , 3 gün ban süresi bitince diğer multi hesabım banlandı zaten.

7 gün ban yiyince philip plein adlı multi hesabımı açtım ,ben saklamıyorum zaten sen hala neyden bahsediyorsun ?

Multi hesapların ikisinden de yetkililere görkem olduğumu söyledim zaten neyi konuşuyorsun hala sen ?

Sen bu konu ile ilgilen , o konu hakkında ben 2 defa açıklama yaptım , daha sonra CREATIVE'De açıklama yaptı konuna , daha neyi uzatıyorsun sen ?

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Şimdi ÖzkanK. ise bana ' Laf kalabalığı yapma ' şeklinde bir mesaj yazdı bu huzur bozucu ve tartışma çıkaracak bir cümle değil mi ?
Tekrar söylüyorum senin ne olarak algıladığını bilemem.
Fakat bu konuyu açman bile tartışma ortamı oluşturmuyor mu?
Hakkını aramana da bir şey demem ama bu gibi mevzuları özel mesaj yolu ile konuşmak daha uygun değil mi?

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Bu SM rütbeni taşıyorsan tarafsız bir şekilde görevini yap ya da bırak.
Aylarca, hatta yıllarca bu forumun yükünü çekmiş herhangi bir yetkiliye bu tür itham da bulunmak da neyin nesi?
Tarafsızlığı sen ya da bir başkasından öğrenecek safhaları çoktan aştığımızı düşünüyorum.

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Tekrar söylüyorum senin ne olarak algıladığını bilemem.
Fakat bu konuyu açman bile tartışma ortamı oluşturmuyor mu?
Hakkını aramana da bir şey demem ama bu gibi mevzuları özel mesaj yolu ile konuşmak daha uygun değil mi?

DORA'ya bir çok defa yazdım , özel mesaj yolu hikaye.

Ufuk abi ( Creative ) bu konu hakkında telefondan da yazabilirim , ya da hakkı abiye mail'de atabilirim , ama bu ilk kez olmadığı için artık konu açtım ki tüm forum görsün , bir yerde haksızlık varsa kim olursa olsun uyarısız kalmamalı .

O halde sana da soruyorum benim 10 puan aldığım yani 7 gün aldığım mesaja ne diyeceksin ?

' Hadi bakalım saat geç oldu '

Burada ne var hakaret mi tartışma çıkaracak bir söz mü ? Sana laf kalabalığı yapma desem bunu iltifat olarak mı anlayacaksın yoksa tartışma çıkaracak dilden mi anlayacaksın.

Forumda beni seven yada sevmeyen arkadaşlara da duyurum bu konuyu ben paylaşmış gibi değil kendinize olmuş gibi yorumlayın ve okuyun lütfen .

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Mesajların tamamını okumadan laf cımbızlayarak yanlış yapıyorsun. Boşu boşuna tartışma ortamı yaratıyorsun.

Ben orada İBB'nin 340 bin TL'lik yemek yediği ile ilgili haber paylaşmışım. Senin altına yazdığın yorum. Yok sayıştay raporu değil o ( Haber içeriğinde öyle yazıyorç ) yok orada Erdoğan'ın korumalarına flan geçmişin onların bilgilerini uzun uzun yazmışsın. ( Konu ile ne alakası varsa )

1595351647256.png

Bende devamında bunu yazmışım. ( Üstteki cümleyi gören herkes bu lafı yazardı burada hakarat vari 7 gün ban gerekitrecek bir durum yok )

1595351698054.png

NOT: Senin multi hesap muhabbetinde ben multi hesap açmana değil kendi mesajlarını beğenmene konuyu açmıştım. İnsan neden fake açtığı hesaptan kendi mesajlarını beğenir ve içerik ekibine sürekli kalpli gülücük atar demiştim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Arkadaşlar; boşuna demiyoruz kişisel çıkarlarınız, kişisel görüşleriniz size kalsın. Kendi aranızda başka biri ile boşuna dalaşa girmeyin diye. Ancak siz dinlemiyor yine yapıyorsunuz + yine yapıyorsunuz.

Burada kimse kimseye kıyak geçtiği, tolerans tanıdığı yok. Konuları çarpıtmadan lütfen görüşlerinizi bildirin.

Size de yazık bize de..

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Ben burada ÖzkanK. adlı arkadaşa kızmıyorum yanlış anlaşılmasın o hep bu tarz yazıyor zaten onluk birşey yok , konuyu onun için açmadım .

Konu yetkili ile alakalı , gereken uyarıyı vermiyor , ama benim hakaret bile olmayan mesajıma 10 uyarı puanı veriyor .

Reaksiyon puanı
6,381
Forumda moderatörleri linçleme kültürü oluştu. Herkes moderatörlerden şikayetçi. Ama kimse ben gerçekten mağdur muyum diye sormuyor. Herkes düşünmeden konu açsaydı dolu olurdu. Bir moderatörden dolayı gerçekten mağdurluk yaşamış olabilirsiniz ama lütfen bunu herkese duyurarak yani konu açarak ve rezil edici bir şekilde yapmayın.

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Forumda moderatörleri linçleme kültürü oluştu. Herkes moderatörlerden şikayetçi. Ama kimse ben gerçekten mağdur muyum diye sormuyor. Herkes düşünmeden konu açsaydı dolu olurdu. Bir moderatörden dolayı gerçekten mağdurluk yaşamış olabilirsiniz ama lütfen bunu herkese duyurarak yani konu açarak ve rezil edici bir şekilde yapmayın.

Konu daha önceden de çözülemediği için konu açma gereği duydum , burada kimseyi rezil ettiğim falan da yok , yapılan haksızlığı ve şikayetimi dile getirmek maksatı ile konuyu açtım.

Benim böyle bir konu açtığımı daha önceden gördünüz mü ? hayır.

Genellikle umursamam bu tarz şeyleri ama her şeyin bir sonu var.

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
İşin üzücü tarafı kişisel inanışlarım Özkan ile değil seninle daha çok uyum sağlıyor. Taraf tutacak olursam senin tarafını tutmam gerekir ama bazen ŞAHSİ görüşüme göre sen haklı bile olsan forum kurallarına aykırı davranıyorsan yetkilerimi kullanırım.

Buradan farklı üyeliklerle bana yazdın, neyse dedim.
E-Posta adresinden bana yazdın, neyse dedim.
E hadi instagram hesabımı buldun oradan bile yazdın bana.

Bre yeter be! Bende insanım. Artık kapımı çalacaksın diye korktum..

Yapma. O cümle ile senin cümlen bir değil.

Ve tekrar söylüyorum 11 puan cezan varken 1 puanlık büyük harfle yazma uyarısı alırsan 3 gün uzaklaştırma alırsın. Büyük harfle yazdığın için değil, puanın 12 olduğu için.

Ben burada gönüllü bu işi yapıyorum. Ne senin ne bir başkasının tribini çekemem. Sana karşı verdiğim uyarılar defalarca yönetim ekibi ile de görüşüldü. Ben hala aynı düşüncedeyim. Yanlış bir hamle yapmadım. Verdiğim her bir uyarıda yeteri kadar haklıydım.

Yanlış yaptığım bir şey varsa ben çekinmem, herkesin içinde özrümü dilerim ki bunun örneği de var. Fakat ben doğru olanı yaptım, yine yaparım. Sadece senin için değil, bütün üyeler için. Kaldı ki senden önce gerçek hayatta tanıdığım eski moderatör diyeceğim üyeyi bile kurallara aykırı davrandığı için banlayan benim. Whatspp'tan yazıyor neden banladın diye...

Şu an buraya bunları yazabiliyorsan haline şükretmen lazım. Sonucunda kendi postlarını beğendiğin bir üyelik açtığın için multi kuralına aykırı davranmış oluyorsun. Bu üyeliği sadece bana özel mesaj atmak için açmamış oluyorsun bu beğeni hareketin ile.

Özkan senin şahsını karalamak için konu açtıysa benim ne zorunluluğum var açıklama yapayım. Senin üzerine açılan bir konu ise bu şu an olduğu gibi uzaklaştırma cezan bittiği zaman açıklamanı yaparsın. Korkarım, orada açıklama yapmış olsaydım özel mesajlarımızı cümle aleme dağıttı diye yine benden şikayetçi olabilirdin...

Ve bir kez daha diyorum artık lütfen anla. Ben sana 7 gün uzaklaştırma değil, 10 ceza puanı verdim.

Sana 7 gün uzaklaştırma veren Dora değil, TOPLAM ceza puanın.

Sevgilerimle..

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
İşin üzücü tarafı kişisel inanışlarım Özkan ile değil seninle daha çok uyum sağlıyor. Taraf tutacak olursam senin tarafını tutmam gerekir ama bazen ŞAHSİ görüşüme göre sen haklı bile olsan forum kurallarına aykırı davranıyorsan yetkilerimi kullanırım.

Buradan farklı üyeliklerle bana yazdın, neyse dedim.
E-Posta adresinden bana yazdın, neyse dedim.
E hadi instagram hesabımı buldun oradan bile yazdın bana.

Bre yeter be! Bende insanım. Artık kapımı çalacaksın diye korktum..

Yapma. O cümle ile senin cümlen bir değil.

Ve tekrar söylüyorum 11 puan cezan varken 1 puanlık büyük harfle yazma uyarısı alırsan 3 gün uzaklaştırma alırsın. Büyük harfle yazdığın için değil, puanın 12 olduğu için.

Ben burada gönüllü bu işi yapıyorum. Ne senin ne bir başkasının tribini çekemem. Sana karşı verdiğim uyarılar defalarca yönetim ekibi ile de görüşüldü. Ben hala aynı düşüncedeyim. Yanlış bir hamle yapmadım. Verdiğim her bir uyarıda yeteri kadar haklıydım.

Yanlış yaptığım bir şey varsa ben çekinmem, herkesin içinde özrümü dilerim ki bunun örneği de var. Fakat ben doğru olanı yaptım, yine yaparım. Sadece senin için değil, bütün üyeler için. Kaldı ki senden önce gerçek hayatta tanıdığım eski moderatör diyeceğim üyeyi bile kurallara aykırı davrandığı için banlayan benim. Whatspp'tan yazıyor neden banladın diye...

Şu an buraya bunları yazabiliyorsan haline şükretmen lazım. Sonucunda kendi postlarını beğendiğin bir üyelik açtığın için multi kuralına aykırı davranmış oluyorsun. Bu üyeliği sadece bana özel mesaj atmak için açmamış oluyorsun bu beğeni hareketin ile.

Özkan senin şahsını karalamak için konu açtıysa benim ne zorunluluğum var açıklama yapayım. Senin üzerine açılan bir konu ise bu şu an olduğu gibi uzaklaştırma cezan bittiği zaman açıklamanı yaparsın. Korkarım, orada açıklama yapmış olsaydım özel mesajlarımızı cümle aleme dağıttı diye yine benden şikayetçi olabilirdin...

Ve bir kez daha diyorum artık lütfen anla. Ben sana 7 gün uzaklaştırma değil, 10 ceza puanı verdim.

Sana 7 gün uzaklaştırma veren Dora değil, TOPLAM ceza puanın.

Sevgilerimle..

' Laf kalabalığı yapma ' sizin için tartışma çıkaracak bir durum değil mi ? hele siyaset konusunda tartışma yaparken.

Benim mesajım ise gece 2:30'da yazılan ' Hadi bakalım saat geç oldu ' ve KONU DIŞINDA geyik konusun da yazılmış bir cümle .

Laf kalabalığı yapma göze daha tartışma çıkaracak şekilde geliyor , ben size birşey hakkında tartışma yaparken bu kelimeyi söylesem ne düşünürdünüz .

7 gün ban vermediğinizi biliyorum , 10 puan vererek 7 gün ban almama sebep oldunuz şeklinde yorumladım konuda ..

Reaksiyon puanı
6,381
Konu daha önceden de çözülemediği için konu açma gereği duydum , burada kimseyi rezil ettiğim falan da yok , yapılan haksızlığı ve şikayetimi dile getirmek maksatı ile konuyu açtım.

Benim böyle bir konu açtığımı daha önceden gördünüz mü ? hayır.

Genellikle umursamam bu tarz şeyleri ama her şeyin bir sonu var.
Hayır amacınız kimseyi rezil etmek falan değil yanlış anlaşılmasını istemem, sadece bu tür şeyler için konu açılmaması gerek diye düşünüyorum. Ama bunlar küçük şeyler diye değil, bunlar yüzünden kötü şeyler olabilir diye bunlar için konu açılmamasının gerektiğin düşünüyorum. Yoksa size her hangi bir iftirada bulunmak istemem ?. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar