Haber Sunucularınızı ve Wordpress Sitelerinizi Ücretsiz Koruyalım.

Bu konuyu okuyanlar

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Merhaba,

Sunucu güvenliği, wordpress site güvenliği ve yazılım güvenliği üzerine bir girişim ile uğraşıyoruz. Ürünümüz hazır ve şu an ilk kullanıcılar tarafından kullanılıyor. Çok yakında ShiftDelete dahil bir çok platform üzerinde de duyurmayı, hatta burada da paylaşmayı planlıyoruz.

Çok fazla talebi henüz karşılamayacağımızdan ve henüz kapalı beta testinde olduğumuzdan ürünün adını herkese açık şekilde maalesef duyuramıyorum.

Ürün entegrasyonu ve kullanımı oldukça basit. Sunucu yada wordpress site yönetimi konusunda deneyiminiz olmasına gerek yok.

Forum içerisinde VPS/VDS veya Dedicated sunucu yada Wordpress sahibi toplam 5 kişiye bu hizmeti en az 2 yıl süreyle ücretsiz sunacağız. Ürünün nasıl kullanacağı ile ilgili demo da yapacağız. Sizden bu 2 yıllık süreç içerisinde maddi, kişisel bilgi paylaşımı yada farklı herhangi bir beklentimiz yok. Sadece ürünle ilgili geri dönüşlerinizi bize bildirirseniz mutlu oluruz.

Konuyla ilgili bilgi almak isterseniz özelden mesaj atabilir veya buraya mesaj bırakabilirsiniz.

Teşekkürler.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
ben istiyorum nasıl yapacağız ?

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140

Merhaba,

İletişim bilgilerinizi özel mesaj ile iletirseniz size dönüş yapayım. Sunum için bir zaman belirleyelim. Devamında kullanmak isterseniz ürünü minimum 2 yıl olacak şekilde ücretsiz entegre ederiz.

interintro

Asistan
Reaksiyon puanı
86
sazan.avi

Hiç bi şey belli değil ancak vaat ...

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140

Özel mesajınızı geç gördüm, saat geç olması nedeniyle yarın gün içerisinde tarafınıza ulaşacağım. Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sazan.avi

Hiç bi şey belli değil ancak vaat ...

sazan.avi gerçekten yakışmayan bir tabir olmuş. Siber güvenlik üzerine bir ürün sunuyoruz, kimseye kolay yoldan zengin olma vaadi vermedim :)

Ürün hakkında detaylı bilgilendirme mesajı gönderdim. Umarım açıklayıcı ve yeterli olmuştur.

Teşekküler.

Son düzenleme:

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Özel mesajınızı geç gördüm, saat geç olması nedeniyle yarın gün içerisinde tarafınıza ulaşacağım. Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sazan.avi gerçekten yakışmayan bir tabir olmuş. Siber güvenlik üzerine bir ürün sunuyoruz, kimseye kolay yoldan zengin olma vaadi vermedim :)

Ürün hakkında detaylı bilgilendirme mesajı gönderdim. Umarım açıklayıcı ve yeterli olmuştur.

Teşekküler.
bekliyorum.

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Biraz daha detay verirseniz belki alabilirim.

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Biraz daha detay verirseniz belki alabilirim.

Merhaba,

Özel mesaj ile ilgili ürün hakkında bilgi verdim. Dilerseniz ayrıca ürünü anlatan bir demo da yapabiliriz.
Demo kendi sunucularımız üzerinden yapılacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi paylaşmanıza yada bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Teşekkürler.

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Merhaba,

Özel mesaj ile ilgili ürün hakkında bilgi verdim. Dilerseniz ayrıca ürünü anlatan bir demo da yapabiliriz.
Demo kendi sunucularımız üzerinden yapılacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi paylaşmanıza yada bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Teşekkürler.
Anladım, teşekkürler.

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
3 kişiye hizmet verildi. Son 2 kişilik hak bulunmaktadır.
Teşekkürler.