Sudan ucuz dünya yıldızı!

jungeman

Profesör
Sudan ucuz dünya yıldızı!

Portekizli yıldız Simao Sabrosa'nın Beşiktaş'a maliyeti belli oldu. NTV Spor'a konuşan Asbaşkan Serdal Adalı, Simao için Atletico Madrid'e 900 bin euro ödeyeceklerini açıkladı.Quaresma ve Guti'den sonra Simao Sabrosa'yı da kadrosuna katarak transfer piyasasını sarsan Beşiktaş, yıldız futbolcunun transferini borsaya bildirmeye hazırlanıyor.
Transferle ilgili NTV Spor'a konuşan Beşiktaş Asbaşkanı ve Transfer Komitesi Başkanı Serdal Adalı, "Simao Sabrosa Beşiktaş'a hayırlı olsun" dedi.
Sezon başından bu yana Simao'nun transferiyle ilgili çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Adalı, Portekizli kanat oyuncusuyla 2.5 yıllık sözleşme imzalayacaklarını ifade etti.
Basında Atletico Madrid'e ödenecek bonservis bedeli konusunda çıkan farklı haberlere de açıklık getiren Adalı, İspanyol kulübüne sadece 900 bin euro ödeyeceklerini açıkladı.

KAYNAK
 

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Bu sene çok iyi ucuz denebilecek paralarla dünya yıldızlarını getirdik... Süperiz biz :D
 

AliA

Guru
Onursal Üye


Simao Sabrosa Beşiktaş’ta


Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den İMKB'ye gönderilen açıklamada Portekizli futbolcu Simao Sabrosa'nın transferi konusunda kendisi ve kulübüyle anlaşmaya varıldığı bildirildi.

Şirketten yapılan açıklama şöyle:

"Atletico Madrid oyuncusu Simao Pedro Fonseca Sabrosa’nın transferi konusunda, kendisi ve kulübü ile anlaşılarak, oyuncu ile 2,5 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Futbolcuya sözleşme bedeli olarak 2010-2011 yarım sezonu için 2.200.000.€, 2011-2012 sezonu için 2.500.000.€ ve 2012-2013 sezonu için ise 2.500.000.€ ücret ödenecek olup; kulübü Atletico Madrid’e ise 900.000.€ sözleşme fesih bedeli ödenecektir."

BJK
 

kowalskii

Profesör
Beşiktaş sildi süpürdü piyasayı zaten. Birde kararlı sürüme geçseler oyuncular artık :p Beşiktaşı izlerken zevk alıyorum ama ben GALATASARAY'lıyım :D
 

mazruf

Guru
Onursal Üye
Atletico Madrid'in de kaptanını aldık. Hayırlı uğurlu olur inşallah.

Sırada kim var? :D
 
Üst