Cristiano Ronaldo İnönü'ye Geliyor !..

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Real Madrid'in 94 milyon Euro'luk süperstarı Cristiano Ronaldo vatandaşı Simao'ya, “Madrid'te sık sık görüşürdük. Uygun olduğum dönemde İstanbul'a gelmeyi, hatta uyarsa İnönü'de maçınızı izlemeyi isterim” dedi.

fft1mm1314634.jpg

Beşiktaş, dünyanın en popüler futbolcularından Cristiano Ronaldo’nun da gündemine girmeyi başardı! Real Madrid’e 94 milyon Euro karşılığında transfer olup, ‘en pahalı oyuncu’ unvanını
ele geçiren Portekizli dünya yıldızı, vatandaşı Simao’yla telefonda sohbet etti. Görüşmeyi Siyah-Beyazlı yöneticilerle paylaşan Simao, Cristiano Ronaldo’nun İstanbul’da Q7 ve çetesini ziyaret etmek istediğini dile getirdi.

‘Sıkılırsan gel’ dedim
Simao Sabrosa, “Ben Atletico’da oynarken, Madrid’te kendisiyle sık sık görüşürdük. Bana Ricardo Quaresma ile telefonda konuştuğunu ve hep temasta olduğunu söylerdi. Uygun olduğu dönemde mutlaka İstanbul’a gelmek istiyor. Hatta takvim uyarsa, bir karşılaşmamızda bize İnönü Stadı’nda destek vermeye niyetli. Galiba Quaresma, Cristiano Ronaldo’ya da ateşli taraftarlarımızı anlatmış. Ben de ‘Bizde çok Portekizli var. Jose Mourinho’dan sıkılırsan, atla gel’ dedim” diye espri yaptı.

kaynak

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Sallama bir haber gibi duruyor ama gelsin valla. :)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Neden olmasın..

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Fanatik gazetesinin yazarları bu yazıları yazarken orada olmak isterim. Acaba uydururken nasıl bir süreç yaşanıyor.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Gelmez demeyin, gelirse utanırsınız sonra.. :) Gelmezse C.Ronaldo sözünü tutmadı deriz olur biter. :D
Neden bu kadar şaşırıyorsunuz anlamadım. Bunlar takım arkadaşı değil mi, aynı ülkenin mili takımında oynamıyorlar mı? Adam altı üstü takvim uyarsa gelip bir maç izleyeceğim demiş. 4 tane Portekizli arkadaşının oynadığı takımı izlemeye gelmesinde nasıl bir anormallik ya da imkansızlık görüyorsunuz acaba..? Devre arası oldu La-liga'da, atlar gelir hem arkadaşlarını görür hem de dünyanın en büyük taraftarına bir selam çakar gider altı üstü. Cuma günü İnönü'deki Buca maçına bekliyoruz yakışıklı. :D

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Fanatik'in adı çıkmış 9'a inmez 8'e... Adamların haberlerinin %80'i doğru çıkıyor. Eskidenmiş o yalan haberler.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Fanatik Fotomaç Haberturk Spor...

Bunlar Benim Ağzımdan Çıkan Sözleri birebir yazsa...

Acaba bunları ben mi söyledim diye şüpheye düşerim...