Şu Karşılaştırmaya Bakabilir Misiniz

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet Ö.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22

XR ile Reno 3 Pro arasındayım ama çoğu kişi XR dedi şu karşılaştırmada oppo daha üstün gelmiyor mu

Önceden önerdiğiniz bir de P30 Pro vardı ama onu bulamadım internette ayrıca internetten de almayacağım mağazalarda da bulabilir miyim bilmiyorum

Bu bütçeye bile ancak çıkabiliyorum ama biraz daha düşük bütçede çok performans düşüşü yaşamayacağım bir öneriniz varsa da çok iyi olur

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
6k vereceğin androidin kamera kalitesi düşük değil mi?

Mehmet Ö.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Xr her türlü sizi daha mulu eder
Hocam daha çok Android i sevdiğim için yoksa XR da kaliteli telefon biliyorum da emin değilim iOS kullandım pek memnun da değilim
Bu telefon dışında önerebileceğiniz 6000-6500₺ civarı Android var mı

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Hangi amaçla kullanacağına göre değişebilir bence, Çok fazla fotoğraf çekerim diyorsan XR alman daha mantıklı olacaktır. Oyun oynarım telefonla çok vakit geçiririm şarjı uzun gitsin diyorsan Reno3 Proyu alman daha mantıklı olur.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Oppo fiyat/performans ürünü üretmiyor. Şahsen Oppo Find X2 Pro hariç hiçbir ürününe para vermem. Bütçen varsa iPhone XR çok daha uzun ömürlü olur.

Mehmet Ö.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Hangi amaçla kullanacağına göre değişebilir bence, Çok fazla fotoğraf çekerim diyorsan XR alman daha mantıklı olacaktır. Oyun oynarım telefonla çok vakit geçiririm şarjı uzun gitsin diyorsan Reno3 Proyu alman daha mantıklı olur.
Hocam kamera ile çok haşır neşir olmayacağım bi discord bi de instagram falan artı max da 2 oyun başka bir şey yok

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Hocam daha çok Android i sevdiğim için yoksa XR da kaliteli telefon biliyorum da emin değilim iOS kullandım pek memnun da değilim
Biraz daha üstüne koyun s20 alın geçin hocam.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
XR alman daha mantıklı bence. Şarjı çok uzun gitmeyebilir ama uzun ömürlü bir telefon olur. Ben olsam XR almadan yana kullanırdım tercihimi.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
S10 plus,P30 Pro,Se 2020,xs (ikinci el).Bu cihazlardan kafana yatanı al keyfine bak.

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Neden daha iyi olduğunu söyleyebilir misiniz bildiğim bilgilere baktığımda oppo daha iyi sitede öyle diyor. Bu arada yanlış anlamayın sadece bilmediğim bişey varsa onu öğrenmek için diyorum.
6k vericeğin telefondan fotoğrafda çekersen ıphone fotoğrafta daha iyi ve fazla ram a ihtiyaç duymuyor.eğer pubg mobile oynuyorsa 3 gb raml e hdr açar xr,oppo 12 gb ramle 60 fps bile veremez pubg mobilde

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307

XR ile Reno 3 Pro arasındayım ama çoğu kişi XR dedi şu karşılaştırmada oppo daha üstün gelmiyor mu

Önceden önerdiğiniz bir de P30 Pro vardı ama onu bulamadım internette ayrıca internetten de almayacağım mağazalarda da bulabilir miyim bilmiyorum

Bu bütçeye bile ancak çıkabiliyorum ama biraz daha düşük bütçede çok performans düşüşü yaşamayacağım bir öneriniz varsa da çok iyi olur
hiç düşünmeden xr al.

rugan035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
o kadar bütçem var diyorsan Xiaomi mi note 10 pro al derim. Samsung sorunları çok fazla oluyor çok telefon değiştiren birisi olarak söylüyorum bunu. Amoled yanığı hala sorun samsung da Oppo kamera olarak seni memnun edecektir. Ama uzun süreli ve sorunsuz kullanım dersen tavsiyemi değerlendirebilirsin.