Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Webhead

Dekan
tamam öyleyse tavsiyenize uyacağım :)
Pişman olmayacaksın ben 2003 serisini de brotherhood serisini de bitirdim Brotherhood'u daha çok beğendim çünkü mangaya en bağlı kalan seri Brotherhood'tur ama bu 2003 serisinin kötü olduğu anlamına gelmiyor karşılaştırma yapmak için 2 seriyi de bitirdim
dipnot: ordudan favori karakterim Maes Hughes'tur

epsilon06

Profesör
Psikolojik anime sevenlere duyrulur.

Mahou shoujo madoka magica
images (23).jpeg

Görsele aldanıp çocuklara yönelik çizimler kötü diye düşünmeyin.Psikopat bir şey 😂 Aslında çok bırakmak istetiyor salak ana karakter yüzünden ama işler ilginçleştikçe baya güzel oluyor.12 bölümlük seri +3. Anime filmini veya direk 1,2,3. Anime filmlerini izleyebilirsiniz dananın kuyruğu 3. Filmde kopuyor.Ha ne anladın derseniz pek anlamadım baya karışıktı bazı noktaları çözemedim ama değişikti.

Webhead

Dekan
Psikolojik anime sevenlere duyrulur.

Mahou shoujo madoka magica
Ekli dosyayı görüntüle 104005

Görsele aldanıp çocuklara yönelik çizimler kötü diye düşünmeyin.Psikopat bir şey 😂 Aslında çok bırakmak istetiyor salak ana karakter yüzünden ama işler ilginçleştikçe baya güzel oluyor.12 bölümlük seri +3. Anime filmini veya direk 1,2,3. Anime filmlerini izleyebilirsiniz dananın kuyruğu 3. Filmde kopuyor.Ha ne anladın derseniz pek anlamadım baya karışıktı bazı noktaları çözemedim ama değişikti.
Ben bu ramazan Evangelion izledim ama hiç beğenmedim 1995 yapımı bir animeydi ve beni pek açmadı beyin sulanması geçirdim diyebilirim bu animeyi de sırf Asuka karakteri için izledim zaten ilk 7 bölüm tırttı Asuka 8.bölümde animeye dahil oluyor bir de çok saçma sapan bir izleme sırası varmı End of Evangelion Evangelion 1-2-3 filmleri varmış ben Netflix'te Evangelion'u bitirdim filmlerini izlemeye gerek duymadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

@epsilon06 bu hafta prison school'u bitirdim güzel animeydi beğendim 12 bölümden oluşuyor izlerken baya zevk aldım bir de bunun live action'ı var ona bulaşma bile
ramazanda evangeliondan sonra Chio's School Road bitirdim o da 12 bölümden oluşuyor çerezlik bir animeydi benim için

Son düzenleme:

epsilon06

Profesör
Ben bu ramazan Evangelion izledim ama hiç beğenmedim 1995 yapımı bir animeydi ve beni pek açmadı beyin sulanması geçirdim diyebilirim bu animeyi de sırf Asuka karakteri için izledim zaten ilk 7 bölüm tırttı Asuka 8.bölümde animeye dahil oluyor bir de çok saçma sapan bir izleme sırası varmı End of Evangelion Evangelion 1-2-3 filmleri varmış ben Netflix'te Evangelion'u bitirdim filmlerini izlemeye gerek duymadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

@epsilon06 bu hafta prison school'u bitirdim güzel animeydi beğendim 12 bölümden oluşuyor izlerken baya zevk aldım bir de bunun live action'ı var ona bulaşma bile
ramazanda evangeliondan sonra Chio's School Road bitirdim o da 12 bölümden oluşuyor çerezlik bir animeydi benim için
Evangelionu sizden gördüm bakayım dedim😂 4 bölüm falan dayanabildim bıraktım :)
Diğer dediğinizi izlemedim ona göz atayım.

epsilon06

Profesör
Yesterday wo Utatte

images (41).jpeg

Değişiklik olsun seinen izleyeyim dedim de pek hoşlanmadım.Romantik anime desen değil. Ha ana karakter çok gerçek duygular içinde orası ayrı kafası karışık amaçsız hedefsiz aynı benim gibi...Ama saçma aşk dörtgenine falan gerek yoktu izlemezseniz bir şey kaybetmezsiniz kadın karakter deli ediyor😂

Son mesajlar