Stick PC alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

cilloo

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Alınır diyorsanız hangisi alınır?

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Alınabilir. Bütçe belirtin.

cilloo

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Alınabilir. Bütçe belirtin.
Belli bir bütçe kısıtlaması yok uzun ömürlü ve kaliteli bir şey olursa fiyatı önemli değil. Ama merak ettiğim windows şişme yapıp 32gb alanı katleder mi birde ilerde aşırı yavaşlamalar oluşur mu? Son olarakta format atmak istesek kolay mıdır?

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Evet şişme olabilir. Zaten o pc ile çok bir şey yapılmaz sosyal medya ve bazen film izlemek dışında. İlerde yavaşlamalardan kastınız ne kadar ilerde? Ben bir kaç yıl rahat götürür diyorum. Quadro Stick PC alın ama yanında AirMouse falan çıkmıyormuş. Yanında mouse klavye falan da alsan iyi olur. Android sistemi de olduğu için android oyunlarını rahatça oynatır. Windows un kendini formatlama özelliği var. Onla yaparsın.

cilloo

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Evet şişme olabilir. Zaten o pc ile çok bir şey yapılmaz sosyal medya ve bazen film izlemek dışında. İlerde yavaşlamalardan kastınız ne kadar ilerde? Ben bir kaç yıl rahat götürür diyorum. Quadro Stick PC alın ama yanında AirMouse falan çıkmıyormuş. Yanında mouse klavye falan da alsan iyi olur. Android sistemi de olduğu için android oyunlarını rahatça oynatır. Windows un kendini formatlama özelliği var. Onla yaparsın.
Zaten film dizi ve tv izlemek için kullanırım genelde onun dışında da pek birşey yapmam zaten. Android hiç kullanmadım şimdiye kadar o yüzden sadece win10 kurulu bi stick daha çok işimi görür diye düşünüyorum. Oyun falan oynamam zaten.

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Ücretsiz olarak Windows 10 a yükseltilebilir.

cilloo

Asistan
Reaksiyon puanı
9
çok teşekkürler