Steam'den Alıyoruz Ama...

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Steam'den Alıyoruz Ama...

Popüler dijital oyun mağazası Steam hakkında yayınlanan yeni bir araştırma, yıl başı ve tatil sezonu gibi dönemlerde ucuza alınan oyunların nereye gittiğine ışık tuttu.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bugüne kadar 1 oyun satın aldım. O da Street Fighter X Tekken idi. Online'da çok fazla lag olduğu için oynamayı geçen sene bıraktım. Bu oyunu steam'den almamıştım, orjinal serialini gittigidiyor'dan satın alıp oynamıştım. O da Games for Windows Live içindi.

Left 4 Dead 2'yi Steam'in bedava kampanyasıyla indirmiştim. O gün bugündür oynarım :)

Bu arada çok tuzlu fiyatlara orjinal oyun alıp oynamak istemediğim ve ucuz oyunları da oynamayı istemeyeceğim için sanırım bayağı bir süre daha oyun satın almayacağım. Zaten Türkiye şartlarında online oyun almak bana pek mantıklı gelmiyor. 3 Mbps bağlantıyla istediğim başarıyı hiçbir zaman gösteremeyeceğim. Neden paramı çarçur edeyim?

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
CS Global Offensive'i almistim ciktigi hafta ama cok oynamadim sanırım.

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Tablo benim için hazin, gerçi bu oyunların hemen tamamını çok komik fiyatlarla aldım ama, yine de bu oyunları şu ana kadar hiç oynamadığımı görmek üzücü:
Counter Strike Global Offensive
Deus Ex: Human Revolution
Metro 2033
Shift 2: Unleashed
Sid Meiers Civilization V
XCOM: Enemy Unknown

Bunun tek sebebi Battlefield 4 diyorum ama o olmasa da oynamadığım oyunlar yine de olacaktı...

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Kadınların bir gün giyerim diyip dolaba attığı ama hiçbir zaman giymediği elbiseler gibi.

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Dayz dota 2 ve cs go surekli aktif oynadigim oyunlar ve verdigim paraya uzulmem icin sebep yok.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
bende de öyle birçok oyun var :) genelde ya indirimden yada kampanya ile bedavaya gelen oyunlar duruyor öyle :D

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Yakın zamanda CS Go aldım.Source'den sonra çok farklı geldi alışamadım daha oynamıyorum.Bu ara Loadout'a sardım.Oynaması çok zevkli, ücretsiz online fps oyunu.Tavsiye ederim.