Steam oyunlarım çok kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
eskiden medeniyetsiz biriyken,oyunları korsan indirirken bir gün aydınlanıp steamden almaya başlamıştım,oyunlarımın fps i iyi gidiyordu ama korsanınkine göre düşüktü,bu aralar yerlerde sürünüyor,arkadaşımın 5-6 yıllık pc sinde bile mafia 2 kasmazken benim 2 yıllık pc de nasıl kasıyor ben onu anlamıyorum,bu arada sistem özelliklerim arkadaşımınkinden iyi;
MSI Afterburner sonuçları;
1606508296472.png

WatchAndlearn02

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Orjinal oyunlar hep güncelleniyor ve gelişiyor genelde mesela en büyük örnek Ets2 nin Direcxt 11 e geçmesi irternetteki korsan oyunlar genelde eski sürümlü oluyor Ets2 nin ilk sürümü ile son sürümünü test etsen siteminde dağlar kadar fps farkı olacaktır Pc nin süreyle alakası yok önemli olan kullanılan donanımlar sana tavsiyem benchmark testi yapman bir kaç site vardı bunun için sistemin yettiği halde halen fps sorunu varsa driverlerin güncel olmaması gibi toza bağlı ısınmadan dolayı kaynaklanan nedenlerden olabilir

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Orjinal oyunlar hep güncelleniyor ve gelişiyor genelde mesela en büyük örnek Ets2 nin Direcxt 11 e geçmesi irternetteki korsan oyunlar genelde eski sürümlü oluyor Ets2 nin ilk sürümü ile son sürümünü test etsen siteminde dağlar kadar fps farkı olacaktır Pc nin süreyle alakası yok önemli olan kullanılan donanımlar sana tavsiyem benchmark testi yapman bir kaç site vardı bunun için sistemin yettiği halde halen fps sorunu varsa driverlerin güncel olmaması gibi toza bağlı ısınmadan dolayı kaynaklanan nedenlerden olabilir
bi benchmark programı önersene