Yardım Steam iade süreci

hakanbesiroglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar 36 saat önce hiç indirip oynamadığım RDR 2 için bir iade talebinde bulundum. Hala bir yanıt gelmedi. Bir de gelen mailde şöyle bir cümle dikkatimi çekti. "Hesabınızın güvenliğinde kısa bir süre önce değişiklik yaptığınız için iade talebinizin işlemi hesabınızı izinsiz hareketlerden korumak için ertelenecektir." Bu ne demek oluyor? İade süreci ne kadar sürer sizce

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230630_214235.jpg
    Screenshot_20230630_214235.jpg
    105.2 KB · Görüntüleme: 39

hazledoks

Hatıralar oluşturduğumuzun farkında değildik :(
Reaksiyon puanı
7
2 hafta içinde E-posta veya telefon değiştirdiysen veya Steam guard kaldırmişsan bekletir. Ben kaldırmıştım steam guard 2 hafta bekletti CS kasalarımı satamamıştım bir ara.

hakanbesiroglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
E-posta ve telefon değiştirdiysen 2 hafta önce veya Steam guard kaldırmişsan bekletir. Ben kaldırmıştır steam guard 2 hafta bekletti CS kasalarımı satamamıştım bir ara.
Şifremi değiştirdim hocam e posta değil. Steam guard kaldırmak nasıl oluyor bilmiyorum. Sadece oyunu satın aldığım gün yani 24 Haziran şifremi değiştirmiştim.

hazledoks

Hatıralar oluşturduğumuzun farkında değildik :(
Reaksiyon puanı
7
Şifremi değiştirdim hocam e posta değil. Steam guard kaldırmak nasıl oluyor bilmiyorum. Sadece oyunu satın aldığım gün yani 24 Haziran şifremi değiştirmiştim.
O yüzdendir hocam büyük ihtimal. Bekletir biraz.