Steam hesap çalınması

Bu konuyu okuyanlar

taha aktay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Steamdan bi adam ingilizce mesajlar attı hesabını yanlışlıkla dolandırıcı olarak raporladım özür dilerim falan filan yazdı bi tane dc hesabı verdi bu yetkiliyle konuş bana inanmıyor hesabını silecek banlayacak falan filan dedi başta inanmadım yoldaş atıyodum zaten kaybol dedim geçtim sonra maç bitti merak ettim bi yazayım dedim adama dcden hello falan yazdım steamdan adamın bana yazdığı şeyleri attım evet doğru falan dedi benim profilimden bi gif attı arkadaş ekleme kısmı falan yoktu steam tools diye bi yer vardı orda sanırım adminin yapabileceği şeyler vardı tıklıyodu ban falan bişiler yazıyodu yani normal userlerin ekranında olmayan şeyler vardı normalde inanmam montajdır falan diye 4 yıllık hesabım zamanında para biriktirip yatırıp oyun falan aldığım level kastığım hesaptı o yüzden hiç bi riske girmiyodum adamla ne olur ne olmaz bi konuşayım dedim zaten yabancı bi link falan atsa direk engel atar geçerdim ama yabancı bi link atmadı hatta hiç link atmadı bana dolandırıcı olmadığını kanıtlaman gerekiyo falan dedi ben de dedim profilimde onlarca +rep yorumu var ayrıca dolandırıcı olsam 4 yıllık kastığım hesabı riske atmazdım yan hesaptan yapardım dedim tamam dedi hesabındaki raporları silmem için bi süreliğine hesaptan çıkış yapman gerekiyo dedi çıktım yine link falan bişi atmadı sonra steam guardına bi onaylama gelecek dedi onu onaylaman gerekiyo dedi girdim steam guarda onaylamalar kısmında hesap kurtarmayla ilgili bişi vardı dedim yalancı olsa hesabı çalacak olsa böyle bildirim nası atıcak falan onayladım geçtim sonuçta daha hiç bişi yapmadım hesabı çalamaz diye düşündüm biraz süre geçti konuştuk falan daha sonra son işlem olarak hesabına 50 dolar yatırman gerekiyo dedi sonra harcayacaksın ama para iade edilcek falan dedi emebada mı ne öyle bi siteden 50 dolarlık steam kodu satın alma linki attı ben dedim bunu alamam ülkemde 50 dolar 300 tl falan 20 dolar alsanda olur dedi yine pahalı dedim 10 dolarda olur dedi yine pahalı dedim zaten dolar değil euro istiyodu 10 euro 100 tl ben yine bunu alabilecek gücüm yok yetkiliysen yardım edebilirsin dedim her bunu diyişimde onun yerine hesabını sileyim? tarzı bişiler dedi ben param yok başka çözüm yok mu dedikce para yatırman gerekiyo falan demeye devam etti en son dedim gerçekten bunu yapabilecek gücüm yok başka bişi yapayım dedim sonra 1 gün hesabın kapalı duracak dedi 1 gün sonra hesabını geri vericem açıcam sonra devam edeceksin dedi para yatırmana gerek yok dedi tamam dedim o sırada arkadaşlarla seslide konuşuyoduk bi anda birisi dedi steam hesabın mı çalındı bana bi mesaj attın dedi şaşırdım ne geldi at bana özelden dedim başta ben yoldaştayken adamın bana yazdığı ingilizce yazının aynısı yazılmış arkadaşa hemen dcden admin olan adama yazdım ne olduğunu bilmiyorum falan dedi ben de yetkili olduğunu kanıtla falan demeye başladım o sırada emailime posta geldi hesabınızın şifresi değiştirildi numara kaldırıldı falan diye şifresi falanda değişmiş hiç bi şekilde giremiyom adama yazıyom hesabın bende %100 güvende 1 gün bekle falan diyo şifresi neden değiişti numara neden kaldırıldı falan diyom bekle demeye devam ediyo ben de bekliyom bi yandan hey falan diyomda bekle ilgileniyom demeye devam ediyo tek değerli şeyim steam hesabımdı eğer pc parası için falan satıcaktım ilerde ne yapmam gerekiyo nereye yazmam gerekiyo bilmiyorum aklıma ilk bu forum geldi direk buraya yazdım lütfen yardımcı olun

adamın benim profilimden attığı gif: dfqweqw - Hızlı Resim
bu arada adamın dc adı Sjru#3656 googlede nickini arattığımda bi kaç yerde adminstator falan yazıyodu

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
*Konu çok eski olduğu için mesaj silinmiştir*

Son düzenleme:

Son mesajlar