Steam hesabım çalındı

Bu konuyu okuyanlar

Tw Ebrar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Arkadaşlar bugün Steam hesabım çalındı
Bende hemen e-postamin şifresini değiştirdim sonra e postan değişti diye steamde mail geldi bende bunun üzerine hemen Steam hesabimi kilitledim. Lütfen yardım edin
Şimdiden teşekkürler

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
Arkadaşlar bugün Steam hesabım çalındı
Bende hemen e-postamin şifresini değiştirdim sonra e postan değişti diye steamde mail geldi bende bunun üzerine hemen Steam hesabimi kilitledim. Lütfen yardım edin
Şimdiden teşekkürler
Şimdi olayı tam anlayamadım hesap çalınınca şifreyi değiştirdiniz ama e posta değişti.
Anlamadım ya beyler var mı anlayan?

Tw Ebrar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Şimdi olayı tam anlayamadım hesap çalınınca şifreyi değiştirdiniz ama e posta değişti.
Anlamadım ya beyler var mı anlayan?
Telaş dan anlatamadim kusura bakma
Çalan adam Steam hesabındaki e postayı değiştirmis

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
Telaş dan anlatamadim kusura bakma
Çalan adam Steam hesabındaki e postayı değiştirmis
Hatta ben tabiri caizse bu fotoğrafı bırakıp gidiyorum.
Epostayı kurtarmışsınız ama maalesef Steam hesabı Allah rahmet eyleye.
guuu-1.jpg

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Steam desteği yaz burda en fazla onu diyebiliriz. İngilizce yazarsan daha hızlı sonuç alırsın. "My account has been hijacked." deyip varsa elinde başka bir platformdan (playstore, humble bundle gibi) alıp steamda aktifleştirdiğin keyi de yaz. Benimde başıma geldi ilk steam kullandığım zamanlarda kutulu dark souls 2 vardı onun keyini girmiştim. Sakın ucuza oyun satan gamefor, bilmemne gibi yerlerden aldığın keyleri yazma.

Bir de son zamanlarda moda oldu "arkadaşıma oy verir misiniz" diye link atıyorlar girdiğinizde oy vermek için steam hesabınızı girmenizi istiyo. Sakın deyim hesabınızı gümletirsiniz...

En önemli soruyu sorayım mobil guard yok muydu?

Tw Ebrar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
E posta şifrenizi başkasına mı verdiniz?
Keydropa girmiştim bugün bir adam mesaj attı CS de skin kazandın diye(inanmadım zaten çakma hesapti) Steam hesabı verdi o hesaba bakayım derken steamden çıkış yaptı birdahada giremedim

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Yüksek ihtimalle güvensiz sitelere giriş yaptı.
Maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Keydropa girmiştim bugün bir adam mesaj attı CS de skin kazandın diye(inanmadım zaten çakma hesapti) Steam hesabı verdi o hesaba bakayım derken steamden çıkış yaptı birdahada giremedim
Kusura bakma ama çok uğraştırmışsın adamı, direk steam hesabını şifresini verseydin daha kolay olurdu?

şaka bir yana oyun ortamından gelen hiçbir veri link vs tıklanılmaz ?

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
sizin maili okuduktan sonra ben de şifre değiştirip daha kuvvetli bir şifre koydum ama şifre değiştirmek için telefonuna doğrulama kodu geliyor. Adam nasıl çalabilmiş ki ?

geçmiş olsun

Tw Ebrar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
sizin maili okuduktan sonra ben de şifre değiştirip daha kuvvetli bir şifre koydum ama şifre değiştirmek için telefonuna doğrulama kodu geliyor. Adam nasıl çalabilmiş ki ?

geçmiş olsun
Büyük ihtamelle e postama ulaşıp ordan buldu kodu

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Steamde sifre unuttum dedikten sonra epostaya kod yollayalim diyecek. Altindaki secenekte epostaya erisimim yok diyeceksin.
Destek kisminda ilk posta veya hatirladigin son eposta. (Ilk olursa daha iyi)
Steamde kullandigin cd key veya banka karti bilgileri gibi bilgiler istenir. Alttaki boslugada sorununu anlat.
Hesap kisa surede geri verilir. Icin rahat olsun

Hesabi kilitlemek iyi bir cozum. Multiplayer/online maclara giremez. Vac gibi bir ceza almazsin. Kilit acilana kadar eposta sifre degisemez.

Tw Ebrar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Steamde sifre unuttum dedikten sonra epostaya kod yollayalim diyecek. Altindaki secenekte epostaya erisimim yok diyeceksin.
Destek kisminda ilk posta veya hatirladigin son eposta. (Ilk olursa daha iyi)
Steamde kullandigin cd key veya banka karti bilgileri gibi bilgiler istenir. Alttaki boslugada sorununu anlat.
Hesap kisa surede geri verilir. Icin rahat olsun
Dediklerini dün yaptım bugün hesabı geri aldim yine de teşekkürler

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
Geçmiş olsun steam hesabı çalmak o kadar kolay değil steam destek anlayıp sana geri veriyor hesabı.;)

Son mesajlar