Yardım Valorant hesabım çalındı

Bu konuyu okuyanlar

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Arkadaşlar iyi geceler benim 2000 TL lik bende manevi değeri de olan elimle emeğimle çalışıp item aldığım hesabım çalındı nasıl olduğunu anlamadım ama e-posta değiştirme şifreleri e-posta adresimde hala duruyo bunlar gitmesin diye hemen e posta adresinin şifresini değiştirdim ve riota yazdım benden hatırlamamı istediğim 15 bilgi istediler hesapla ilgili tüm bilgileri vermeme rağmen bu kodlar ve epin kodları dahil koskoca riot gamese hesabın benim olduğuna inandıramıyorum lütfen ne yapmalıyım bana yardım edin gerçekten aklıma geldikçe üzülüyorum özellikle bendeki maneviyatından dolayı

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Ticket haricinde yapabileceğiniz bir şey yok.

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Ticket haricinde yapabileceğiniz bir şey yok.
Hocam kaç kere attım Riot Games kendi hesabımın benim olduğuna inanmıyor ki her bilgiyi vermeme rağmen kafayı yiyeceğim artık bi numarası falan yok mu bu Riot Games'in ?

REAPERCAME

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam kaç kere attım Riot Games kendi hesabımın benim olduğuna inanmıyor ki her bilgiyi vermeme rağmen kafayı yiyeceğim artık bi numarası falan yok mu bu Riot Games'in ?
knkm geçmiş olsun aynı durum yakın zaman da benim başıma geldi şuanlık maalesef hesap kilitli riotu hesabın gerçek sahibi olduğuma inandıramıyorum

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,539
Valorant hesabı neden çalınır? Bir gelir elde etme durumu söz konusu oluyor mu?
Knight online vb. oyunlarda hesap çalınıp itemlar gerçek paraya dönüşüyordu ama valorant ücretsiz bir oyun. Bilgilendirebilir misiniz arkadaşlar beni bu konuda?

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,652
Valorant hesabı neden çalınır? Bir gelir elde etme durumu söz konusu oluyor mu?
Knight online vb. oyunlarda hesap çalınıp itemlar gerçek paraya dönüşüyordu ama valorant ücretsiz bir oyun. Bilgilendirebilir misiniz arkadaşlar beni bu konuda?
İçerisinde on binlerce liralık envanterler bulunabiliyor, veya şuan erişilmesi imkansız olan eşyalar oluyor. O yüzden insanlar hesap çalıp satışını yapıyorlar.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,652
Anladığım kadarıyla parça parça satış değil de çalınıp komple hesap mı satılıyor?
Evet. Steam pazarı gibi teker teker eşya satışı veya piyasa olmadığı için hesap kökten satılıyor. Oyunda zaten satış olmadığı için, aldığın bir skin ömür boyu o hesaba musallat oluyor genelde.

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,539
Evet. Steam pazarı gibi teker teker eşya satışı veya piyasa olmadığı için hesap kökten satılıyor. Oyunda zaten satış olmadığı için, aldığın bir skin ömür boyu o hesaba musallat oluyor genelde.
Vallahi kusura bakmayın ama birisi gerçek parayla alacağı bir hesaptan skin dışında direk oyunda gücünü yükseltecek bir şeye sahip olmuyorsa, o satın almayı yapan kişinin akıl ve mantığından şüphe ederim. Elin çalıntı hesabında oynayıp ne yapayım saçma sapan işler bence.

Yok knight online gibi oyunlarda anlarım, adamın hesabını soyuyorsun alıyorsun +9 raptor'u kendi charına geçiriyorsun o item senin artık. Hesabı ne yapayım yani pembe mpg mi mesele. Çok çok saçma buluyorum.

Son düzenleme:

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,652
Vallahi kusura bakmayın ama birisi gerçek parayla alacağı bir hesaptan skin dışında direk oyunda gücünü yükseltecek birşeye sahip olmuyorsa, o satın almayı yapan süzme salaktır. Elin çalıntı hesabında oynayıp ne yapayım saçma sapan işler bence.

Yok knight online gibi oyunlarda anlarım, adamın hesabını soyuyorsun alıyorsun +9 raptor'u kendi charına geçiriyorsun o item senin artık. Hesabı ne yapayım yani pembe mpg mi mesele. Çok çok saçma buluyorum.
Hem haklısınız hem haksızsınız diyebilirim. Sonuç olarak ortada büyük paralar dönüyor ve ekonomik refahta olmayan kişinin bunlara para vermesi saçma. Ama bundan dolayı bütçesi zarar görmeyecek insanlar için gayet harika skinler var. Ama ben para vermeyi şuan her türlü mantıksız buluyorum, 3-4 gün önce müthiş bir zam geldi bu skinleri aldığımız para birimine. Artık her şey ateş pahası oldu.

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,539
Hem haklısınız hem haksızsınız diyebilirim. Sonuç olarak ortada büyük paralar dönüyor ve ekonomik refahta olmayan kişinin bunlara para vermesi saçma. Ama bundan dolayı bütçesi zarar görmeyecek insanlar için gayet harika skinler var. Ama ben para vermeyi şuan her türlü mantıksız buluyorum, 3-4 gün önce müthiş bir zam geldi bu skinleri aldığımız para birimine. Artık her şey ateş pahası oldu.
Benim çalıntı bir valorant, league of legends veya tft hesabı almam için kafama veya ailemin kafasına silah dayanması lazım. Über saçma buluyorum yani öyle sıradan bir saçma bulma değil. Kardeşimize geçmiş olsun. Ticket atarak konuyu takip etmesini öneririm.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,652
Benim çalıntı bir valorant, league of legends veya tft hesabı almam için kafama veya ailemin kafasına silah dayanması lazım. Über saçma buluyorum yani öyle sıradan bir saçma bulma değil. Kardeşimize geçmiş olsun. Ticket atarak konuyu takip etmesini öneririm.
Hesap çalıp satanlar hesabı satarken çaldığını söylemiyor. "Hesabı bizzat ben açtım, hile hurda yok" vb. cümleler ile kendisinin olduğuna inandırıp satıyorlar.

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,539
Hesap çalıp satanlar hesabı satarken çaldığını söylemiyor. "Hesabı bizzat ben açtım, hile hurda yok" vb. cümleler ile kendisinin olduğuna inandırıp satıyorlar.
Kişisel alımlarda adamın kendi hesabını sattığını anlamak zor değil. 13 yaşındaki bir çocuk hesap çalıp onu satamaz. Profesyonel sitelerden vs. yapılan çalıntı olduğu %100 belli hesaplardan bahsediyorum. Yani bu biraz bit pazarı konusu gibi. Gidip yarı fiyatına ürün alıyorsun, belli çalıntı olduğu adam 15k lık laptopu 1k ya satıyor. Belli yani :)