Stalker nedir ?

Bu konuyu okuyanlar

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
stalker kelime anlamıyla, takipçi, iz sürücü, veya iz süren avcı anlamına gelir

stalker birisini hakkında bilgi edinmek veya yaklaşmak için özellikle interneti kullanarka gizlice takip eder bilgiler edinir, o bilgilerle takip kişiye yaklaşmak için kullandığı veya bir konu hakkında merakını giderdiği bilinmektedir

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Aman dikkat edelim, ansızın arkamızda belirebilir...

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,622
stalker kelime anlamıyla, takipçi, iz sürücü, veya iz süren avcı anlamına gelir

stalker birisini hakkında bilgi edinmek veya yaklaşmak için özellikle interneti kullanarka gizlice takip eder bilgiler edinir, o bilgilerle takip kişiye yaklaşmak için kullandığı veya bir konu hakkında merakını giderdiği bilinmektedir

ozkank. ta bir gönderme var sanırsam :D

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Mısırımı aldım konuyu izliyorum. Tavsiyem siz de Limonlu soda ve mısırınızı alın. Çok eğleneceğiz birazdan :D.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Bu çocuk kullandığı hiçbir kelimenin mi anlamını bilmez la. Ben seni neden stalk'layam. 20 yaşında lise terk boş beleş birisisin neyini ne için stalk yapam üniversite sınavına hazırlansan mı hazırlanmasan mı onu bile bilmeyip forumda soran birisin :)
Birinin yalanını yüzüne vurmak Stalker'lık mı olmuş :)

Adamın yüzüde kızarmıyor Jack ile ikisi kopyala yapıştır yalan yanlış iftira haberleri yaymaya ve algı yapmaya çalışsınlar. Doğrusunu yazıyom haberin asıl anlatılmak istediğini söylüyom. Hemen tıss tıss kaybolup gidiyonuz o konulardan.

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
konuda isim yok bi şey yok ama malum şahıs alınıyor yazıyor demekki kendisini biliyor zevk alıyor.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
konuda isim yok bi şey yok ama malum şahıs alınıyor yazıyor demekki kendisini biliyor zevk alıyor.

:) Ben direk isim veriyorum senin gibi kıvırmayı sevmem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sardaukar Stalker nedir ve Stalk nasıl yapılır diye uygulamalı gösterir artık :) Gene ban yemiş.

Son düzenleme:

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,622
aaa
:) Ben direk isim veriyorum senin gibi kıvırmayı sevmem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sardaukar Stalker nedir ve Stalk nasıl yapılır diye uygulamalı gösterir artık :) Gene ban yemiş.
bu adam hergün ban yiyor naptı bu adam size :D

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Boş işler uzmanı Sarda. Ben bile anladım kime salladığını. Boşu boşuna başlık açıyor hedef gösteriyorsun insanları. Adama stalker diyip hacker resmi koyuyorsun. Neyse iyi olmuş gene yemişsin banı.

Devleti aşağılamayı kendine dert edinmiş her virüs'e bende vücüdun antikoru diye tanımlıyorum bende özhan.k'yı :) Özhan hocam yanlış anlamazsın umarım :) Bende aynı kulvardayım.

derin acar

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Öncelikle ‘stalk’ kelimesi günümüzde sosyal medya yardımıyla kişileri gizlice takip etmek anlamına gelen yeni oluşmuş bir kelimedir. Bu takibi yapan kişilere ise 'Stalker' deniyor.