SSD Sağlık %98 görünüyor

Bu konuyu okuyanlar

klonemo25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar merhaba bugün "Hard Disk Sentinel" programını yükledim ve SSD sağlık %98 olarak görünüyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin.

health.JPG
Teşekkürler

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Sorun yok zaman geçtikçe düşmeye başlar. Normaldir. Sıkıntı çıkmaz. Fakat soğutmadan iyice emin olun ki uzun ömürlü kullanın.

Kadir ARSLANn

Asistan
Reaksiyon puanı
288
Bi ara Hard Disk Sentinel'i cracklemeye çalıştım başardımda ama bi anda SSD'min sağlığı 80 gözüktü korktum bende programı silip orijinalini yükledim tekrar 100 oldu anladığım kadarıyla Crucial MX500 500GB kullanıyorsunuz güzel SSD zamanında kendimde kullandım kolay kolay sağlık sorunu vereceğini düşünmüyorum. crucial'in kendi programından bakın birde isterseniz :)

klonemo25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bi ara Hard Disk Sentinel'i cracklemeye çalıştım başardımda ama bi anda SSD'min sağlığı 80 gözüktü korktum bende programı silip orijinalini yükledim tekrar 100 oldu anladığım kadarıyla Crucial MX500 500GB kullanıyorsunuz güzel SSD zamanında kendimde kullandım kolay kolay sağlık sorunu vereceğini düşünmüyorum. crucial'in kendi programından bakın birde isterseniz :)
nerede programı bulamadım ?

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Sorun olacağını düşünmüyorum zamanla ömrü azalıyor benim ssdninde %94 ömrü kalmış

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Kaç ay oldu?

Son düzenleyen moderatör:

burak.kay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar merhaba bugün "Hard Disk Sentinel" programını yükledim ve SSD sağlık %98 olarak görünüyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin.

Ekli dosyayı görüntüle 135006
Teşekkürler
Merhaba,
Katıhal fiziği çalışan biri olarak durum gayet normal ölçen sistemin yazılımsal bir kusuru yoksa cihaz yarıiletken teknolojiye sahip olduğundan her nasıl ekranlarda ölü piksel oluyorsa katıhal disklerde de ölü bellek noktaları olabiliyor. Bu nedenle korkulacak bir durum yok.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
6 ay olmuştur bilgisayarı alalı.
Çok büyük bi' problem değil, gayet iyi. İsterseniz bu konuya bakabilirsiniz: