SPSS'in İlk ve Tek Yetkili Eğitim Merkezi

Frostban3

Profesör
New Horizons Türkiye, SPSS'in Türkiye'deki ilk ve tek yetkili eğitim merkezi olarak hizmet verecek. New Horizons'ın Türkiye eğitim programlarına eklediği SPSS, veri madenciliği konusunda dünyada en çok tercih edilen çözüm.

SPSS, veri madenciliği çözümleri ve istatistiksel analiz konusunda ödüllü ve en çok tercih edilen yazılım çözümü. SPSS, istatistiği ve veri madenciliğini kullanarak kurumlara karlılık oranını artırma, müşteri davranışlarını anlama ve gelecekte müşteri davranışlarının nasıl olacağını öngörme amaçlı olarak çok sayıda analitik çözüm sunuyor.

SPSS ile pazarlama aktiviteleri kapsamında gerçekleştirilebilecekler arasında hedef müşteri kitlesini belirleme, doğrudan pazarlama faaliyetlerindeki verimi arttırma, maliyetleri azaltma, yenigeliştirilen ürünlere olan ilgiyi belirleyen ana faktörlerin tespiti, farklı müşteri profiline uygun ürünün belirlenmesi, müşteri memnuniyetini belirleme ve analitik CRM kapsamında müşteri ilişkileri yönetimi bulunuyor. SPSS, farklı kanallardan farklı dillerde verileri merkezi bir platformda toplayarak, bu verilerden tek bir tıklama ile onlarca rapor almayı sağlıyor.

14 Kişilik Sınıflarda 180 Saat Eğitim

SPSS eğitimleri New Horizons Türkiye güvencesinde ülkemizde ilk kez ve sadece New Horizons Türkiye bünyesinde gerçekleştirilecek SPSS eğitimleri Şubat 2009'da başlıyor. Yaklaşık 180 saat sürecek eğitimlerde katılımcılar kapsamlı bir içerik öğreniyor.

SPSS sertifikalı, dalında uzman eğitmenler tarafından en fazla 14 kişilik sınıflarda uygulamalı olarak yapılan eğitimlerde ihtiyaç duyulan tüm baskılı materyaller New Horizons Türkiye tarafından temin ediliyor. Kurumsal profesyonellerin katıldığı eğitimler sonucunda, başarılı katılımcılara sertifika veriliyor.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst