Spotify Çalma Listesi Karmaşası Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

baronion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Arkadaşlar biraz saçma bir konu başlığı olabilir farkındayım ama gerçekten işin içinden çıkılamaz bir hal aldı. 2 tane büyük listem var, 1'i Türkçe, diğeri Yabancı şarkılar için. 2 tanede küçük yabancı + türkçe favori şarkılarımın olduğu liste var. Büyük olan listeler 440 şarkılık falan gerçekten nasıl ayrıştıracağımı bilmiyorum, sizin bana bu konuda yardımcı olabileceğini düşündüğüz bir site varmı ? Artık şarkıları bulmakta zorlanıyorum hatta unutuyorum.

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Böyle bir site yada araç var mı bilemem ama daha önce bende böyle bir ayıklama işi yapmıştım. Spotify'ın PC sürümünden girip CTRL'ye basılı tutup şarkıları tek tek seçip toplu bir şekilde seçiliyken sağ tıkla yapıp istediğim çalma listesine eklemiştim. Belki işine yarar seninde.

baronion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Böyle bir site yada araç var mı bilemem ama daha önce bende böyle bir ayıklama işi yapmıştım. Spotify'ın PC sürümünden girip CTRL'ye basılı tutup şarkıları tek tek seçip toplu bir şekilde seçiliyken sağ tıkla yapıp istediğim çalma listesine eklemiştim. Belki işine yarar seninde.
Çok saol yardımı dokundu ^^