Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Bu ürünü elektronik her türlü cam yüzeyde sorunsuzca uygulayabilirsiniz ancak göz hassas olduğu için bu ürünü gözlük camlarında uygulamanızı önermiyoruz. Bahsetmiş olduğunuz konuda test yapılmadığı için size önermemiz sağlıklı olmayacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi günler dileriz.

Anlıyorum cevap için teşekkürler
Peki ya bu konuda birşeyler yapabilme ihtimaliniz varmıdır gözlükler için koruyucu bir ürün

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Anlıyorum cevap için teşekkürler
Peki ya bu konuda birşeyler yapabilme ihtimaliniz varmıdır gözlükler için koruyucu bir ürün
Merhaba,

Markamızın kullanım alanı elektronik cihazlar üzerine olduğundan dolayı şuan için gözlük ve benzeri ürünler için koruyucu bir ürün yaptığımızı söylememiz doğru olmayacaktır. Ancak Nano Liquid ürünümüz için gerekli testler ve sağlık kontrolleri yapıldığında uyumluluğunu ürün detaylarına ekleyeceğiz.

Bilgilerinize sunar, Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi günler dileriz.

cuhki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben s8 kullanıyorum nano liquid alsam ve uygulasam ömrü ne kadardır atıyorum her ay bir daha uygulamam mı gerekir bir de bir tane alsam telefonun hem ön hem arkasına uygulayabilir miyim yoksa 2 tane mi almalı ? acil cevap bekliyorum teşekkürler .

Volkan Üstün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
İphone 7 mat siyah kullanıcısıyım. Nano Liquid ürününü ürünün arka alüminyum kasaya ve kamera üzerine uygulamayı düşünüyorum.
Çizikler konusunda biraz hassasım. Nano yeterli başarım gösterir mi ?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
ben s8 kullanıyorum nano liquid alsam ve uygulasam ömrü ne kadardır atıyorum her ay bir daha uygulamam mı gerekir bir de bir tane alsam telefonun hem ön hem arkasına uygulayabilir miyim yoksa 2 tane mi almalı ? acil cevap bekliyorum teşekkürler .
Merhaba,

Nano Liquid Sıvı Koruyucu ürünümüzün ömrü 6 aydır. Bu süre kullanıma bağlı değişkenlik gösterebilir. Her ay tekrar uygulamanıza gerek yoktur.

Ürünün etkisinin azaldığını yada sona erdiğini gözlemlemek için eğer ömrü bittiyse cihazınızın yüzeyine su damlattığınız da yüzeyde katı şekilde duracaktır, devam ediyor ise aynı işlemi yaptığınızda sıvının ekrana dağıldığını gözlemleyebilirsiniz.

48 saat ara ile 2 tane uyguladığınızda ise bu cihazınızın korunmasını daha da arttıracaktır.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhabalar,
İphone 7 mat siyah kullanıcısıyım. Nano Liquid ürününü ürünün arka alüminyum kasaya ve kamera üzerine uygulamayı düşünüyorum.
Çizikler konusunda biraz hassasım. Nano yeterli başarım gösterir mi ?
Merhaba,

Nano Liquid Sıvı Koruyucu ürünümüzün kullanım alanı cam yüzeylerdir. Bu nedenle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus gibi cihazların arka panelinde kullanıma uygun değildir. Kamera ve Ön ekranlarınızda kullanabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

DogukanDS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nano liquid aldım 6 aralıktan beri kullanıyorum ve ekranımda kılcal çizikler var spigeni aradım sorunumla ilgili komedi bir şekilde bi tane daha koruyucu verelim diyorlar çizikler yok olacak mı o koruyucuyu verince

Reaksiyon puanı
16,118
2017-12-23 17.09.11.jpg

maxiplus5 için kılıf yoktur herhalde?

Tunahan Güney

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Genel olarak pahalı fakat kampanyalar önemli bu marka için yüksek fiyattı olduğunu kabul etmek lazım fakat piyasada Spigen'e yakın firma yok bir telefon fiyatıda 7000 tl olunca 200 tl kılıfta veren veriyor. Ben 1 ay önce Spigen ürünleri %50 indirime girmişti 75 tl ye 2 tane S8 kılıf almıştım. Hepsiburada Spigen ürünlerinde ara ara indirim yapıyor.

Oezld

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Bir tek sıkıntınız bazı modallerde ses açma kapama tuşlarının sertliği

Reaksiyon puanı
16,118
prensib olarak ederi o kadar olmayan bir kılıfa o kadar para vermem...

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Nano liquid aldım 6 aralıktan beri kullanıyorum ve ekranımda kılcal çizikler var spigeni aradım sorunumla ilgili komedi bir şekilde bi tane daha koruyucu verelim diyorlar çizikler yok olacak mı o koruyucuyu verince
Merhaba,

Rica etsek sorununuz ile alakalı info@spigen.com.tr adresimize mail atabilir misiniz?

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Bir tek sıkıntınız bazı modallerde ses açma kapama tuşlarının sertliği
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizi daha da geliştirmek için sizlerden gelen yorumlara dikkat ediyoruz. TPU kılıflarımız başlangıç da tuşlarda sertlik oluşturabilir, ancak zamanla bu durum ortadan kalkmaktadır.

İyi günler dileriz.

Oezld

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizi daha da geliştirmek için sizlerden gelen yorumlara dikkat ediyoruz. TPU kılıflarımız başlangıç da tuşlarda sertlik oluşturabilir, ancak zamanla bu durum ortadan kalkmaktadır.

İyi günler dileriz.
İlginizden ötürü teşekkür ederim.

abalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla ben eleştiri yerine teşekkür edeceğim. Kullandığım en kaliteli ve telefonlara uygun kılıf bunlar. Ailenin diğer üyelerine de aldım herkes memnun. Kaliteli derken bir buçuk metreden betona çakılan s7Edge de en küçük çizik oluşmadı. Birde en ince kılıf ile. Daha ne istenebilir ki. Belki daha da ucuz hale gelir birden çok kılıf değiştirerek kullanırız.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085

Emiyristaror2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bugün iphone 8 plus a iphone 7 plus için olan thin fit kılıf aldım ancak uyumlu değilmiş 8 plus için olanı var ancak türkiye sitenizde yok ne zaman gelecek

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Valla ben eleştiri yerine teşekkür edeceğim. Kullandığım en kaliteli ve telefonlara uygun kılıf bunlar. Ailenin diğer üyelerine de aldım herkes memnun. Kaliteli derken bir buçuk metreden betona çakılan s7Edge de en küçük çizik oluşmadı. Birde en ince kılıf ile. Daha ne istenebilir ki. Belki daha da ucuz hale gelir birden çok kılıf değiştirerek kullanırız.
Merhaba,

Değerli yorumunuz ve markamıza olan güveniniz için teşekkür ederiz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,

Belirttiğiniz model ürünler birbirlerinden farklı modellerdir. İki üründe alanlarında sorunsuzdur.

Pet film kullanmak ister iseniz; Galaxy S8 Ekran Koruyucu, Spigen Curved Crystal HD Kavisli Tam Kaplayan 2 Adet - Spigen
Cam ekran kullanmak ister iseniz; Galaxy S8 Cam Ekran Koruyucu, Spigen Full Cover Glass - Spigen

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Bugün iphone 8 plus a iphone 7 plus için olan thin fit kılıf aldım ancak uyumlu değilmiş 8 plus için olanı var ancak türkiye sitenizde yok ne zaman gelecek
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ile uyumlu Thin Fit ürünlerimiz bu ay içerisinde stoklarımızda olacaktır.

Bilgilerinize sunar,

İyi günler dileriz.

Efe Erdoğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12

onuron

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Bence insanlar sadece sorun yaşadığında değil memnun olduğunda da bunu belirtmeli fiyatının hakkını veren ürünleriniz var lg g2 ile tanıştım spigen klıflarla birçok modelde kullandım farklı farklı ürünleriniz bir sorun yaşamadım teşekkürler

TechnologyBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Hepsiburada dan sipariş ettiğim spigen nano liquid in paketi dün elime ulaştı. Büyük bir hevesle telefonumun ekranındaki camı söktüm önce. Sonra nano liquid i açtım. Ekranı güzelce sildim, 1 numaralı mendil ile temizledim sonra tekrar kuruladım. Daha sonra 2 numaralı mendili sürmek için paketini açtım ve tamamen kuru bir bez çıktı. Şimdi ne cam var ekranda ne de nano liquid. Kimseye önermiyorum arkadaşlar almayın aldırmayın. Paşalar gibi cam çekin ekrana.

Son mesajlar