Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

euz

Öğrenci
Merhaba, iPhone XR için aldığım kılıf, düzgünce kullanmama rağmen (güneşe ve sigara dumanına maruz kalmadı, ıslak mendille vs silinmedi) sararmış durumda. Spigen markasını severek kullanıyorum fakat bu durumda iade talep etmek durumundayım. Geri dönüşünüzü bekliyorum bir an önce.

Zubeyira

Öğrenci
Merhaba,
La manon clasy iphone 11 kullanıcısıyım kılıf gercekten tasarım olarak harika arkasındaki gold arması kılıfa müthiş hava katıyor lakın o armanın ömrü 2 ay sürüyor bide kılıf temin edilemiyor artık. aslında o arma sorunu çözülüp piyasaya sürülse herzaman tercihim olur gerçekten efsane olabilecek kılıf en kısa zamanda iphone 11 de yeniden görmek istiyoruz 👍🏻

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Merhaba, iPhone XR için aldığım kılıf, düzgünce kullanmama rağmen (güneşe ve sigara dumanına maruz kalmadı, ıslak mendille vs silinmedi) sararmış durumda. Spigen markasını severek kullanıyorum fakat bu durumda iade talep etmek durumundayım. Geri dönüşünüzü bekliyorum bir an önce.
Merhaba,

Rica etsem ürünle ilgili görselle birlikte info@spigen.com.tr adresimize mail atabilir misiniz?

Teşekkür eder,
İyi günler dileriz

Merhaba, iPhone SE (2. nesil) için almak istediğim iki kılıf ve bir ekran koruyucu var. Ama Türkiye sitenizde maalesef görünmüyor. Ne zaman stoklarınızda olur? En çok hoşuma giden ürünler sitenizde yok. Bekliyorum bir an önce gelmesini.

Ekran koruyucu

Kılıflar

Merhaba, iPhone SE (2. nesil) için almak istediğim iki kılıf ve bir ekran koruyucu var. Ama Türkiye sitenizde maalesef görünmüyor. Ne zaman stoklarınızda olur? En çok hoşuma giden ürünler sitenizde yok. Bekliyorum bir an önce gelmesini.

Ekran koruyucu

Kılıflar
İki hafta oldu ama soruma cevap verilmemiş.

Zubeyira

Öğrenci
Merhaba,
İphone 11 kılıf stokları neden yok ? Hiç bir kılıfta stok kalmamış bu durum ne zaman çözülecek ?

Erdi_Tepe

Öğrenci
Merhaba,
İki sorum olacak.
1) S10+ stoklarınız bitmiş görünüyor. Stoklarda bir güncelleme olacak mı?
2) Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm için slikon kılıf ne zaman gelecek?

Sabırsızlıkla bekliyoruz. Teşekkürler.

Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Herkese merhabalar,

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 11 Şubat tarihinde başlayıp 18 Şubat tarihinde sonlanacaktır!

Aşağıdaki linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

Katılım Linki

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 11 Mart'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 18 Mart 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!

Herkese bol şans!
Redmi note 9için ekran koruyucu ne zaman gelir

yatay

Öğrenci
Merhaba, Samsung M51 için "Spigen Ultra Hybrid Designed for Galaxy M51 Case (2020) - Matte Black" beklemedeyiz. Ne zaman gelir acaba?

Yahya SAĞLAM

Öğrenci
Merhabalar, bir sorum olacaktı Samsung galaxy A71 için spigen ekran koruyucu arıyorum (Spigen Align Master) hiçbir yerde bulamadım ne zaman gelir bir bilginiz var mı? Ürünün kısa zamanda satışa çıkmasını talep ediyorum. Lütfen🙏

canberks

Öğrenci
Spigen ekran koruyucularının gerçekten kaliteli olduğunu biliyorum.Ama uygulamasını yapan yer ne yazık ki yok.İnternet üzerinden alıp mecburen kendimizin uygulaması gerekiyor. Ama bu birçok insanın bile zorlandığı bir konu iken benim gibi engelli bireyler için çok daha zor malesef.Spigen firmasının benim gibi bireyler için sağlayabileceği bir destek varmıdır

SDN Son Haberler

Son mesajlar