Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

RedBull

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu ürün Türkiye’de neden yok takip ediyorum ama geldiği yok

5AD94D6F-363F-4ED6-82F9-28E7A21F1AE1.png

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81

RedBull

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Lütfen artık stoklara getirin saati aldım kullanamıyorum

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
oneplus 5de olan spigen neo hybrid gunmetal 5t içinde gelicek mi veya 5t için daha fazla kılıf çünkü sadece 1 seçenek var

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
oneplus 5de olan spigen neo hybrid gunmetal 5t içinde gelicek mi veya 5t için daha fazla kılıf çünkü sadece 1 seçenek var
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz OnePlus 5T modeli için şuanda 1 model ürünümüz bulunmaktadır, talebinizi Ana Merkezimiz olan Güney Kore'ye talepte bulunacağız.

Markamıza olan ilginiz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

Levcho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ürünlerinizin fiyatlari kendi sitenizde çok yüksek, hepsiburada da yarı yarıya. Neden?
1aydir kablosuz şarj bakıyorum. Hb de 99 lira olan ürün, sizin sitede 199 lira. F301w için %50 kampanya kodu varsa, kapıda ödeme ile almak isterim.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Ürünlerinizin fiyatlari kendi sitenizde çok yüksek, hepsiburada da yarı yarıya. Neden?
1aydir kablosuz şarj bakıyorum. Hb de 99 lira olan ürün, sizin sitede 199 lira. F301w için %50 kampanya kodu varsa, kapıda ödeme ile almak isterim.
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizde fiyatlarımız dönemsel olarak değişim göstermektedir, aynı zamanda Hepsiburada.com iş ortağımızdır.

İndirim ve Kampanyalar için sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Herkese selamlar,

1 hafta süre ile devam edecek Spigen kılıf hediye fırsatımız başladı!

3 adet Spigen Kılıf Hediye Ediyoruz! #6

bu linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

İlk sayfada yer alan katılım linki de güncellendi...

Herkese bol şanslar

Levcho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,
Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizde fiyatlarımız dönemsel olarak değişim göstermektedir, aynı zamanda Hepsiburada.com iş ortağımızdır.
İndirim ve Kampanyalar için sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.
İyi günler dileriz.
Kusura bakmayın, sorduğum soruya yanıt alamadım !
İş ortağınız ile aranızdaki fiyat farkı %50. Bu durumu nasıl açıklarsınız?
İş ortağınız sürekli %47 indirim ilan ediyor (ürün fiyatı 99TL), sizin internet sitenizde aynı ürün için fiyat 199 TL-indirim yok. Kusura bakmayın ama ben bunu idrak edemedim.
Yazdığınız ve yazacağınız yanıtlar için teşekkürler.

Siftdeleyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Spigen Essential F306W Qi2 Kablosuz Şarj Cihazı + Qualcomm 3.0 Priz Adaptörü (iOS/Android Hızlı Şarj + Soğutma Teknolojisi) 10W/9W/7.5W/5W - 000CH22772

Şu ürünü almayı düşünüyorum ancak kullanıcı yorumlarına baktığımda normal iphone şarj aleti ile aynı sürede şarj ettiği, hatta bazen daha da yavaş şarj ettiği söyleniyor lütfen aydınlatır mısınız ??

eem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Huawei Mate 10 pro marka telefon kullanıyorum. Spigen marka kılıfları incelediğim zaman Huaweide pek fazla kılıf çeşidi bulunmuyor. Spigenin Huawei için kılıf çeşitlilğini niye yok anlamış değilim. Huawei marka telefonlar için akseuar sayısında artış olması bence iyi olur.
Teşekkürler...

benutzername

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Asus Zenfone 5 (ze620kl) kılıfları ne zaman stoklarla giriş yaparak satışa sunulacak?

Teşekkürler.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Kusura bakmayın, sorduğum soruya yanıt alamadım !
İş ortağınız ile aranızdaki fiyat farkı %50. Bu durumu nasıl açıklarsınız?
İş ortağınız sürekli %47 indirim ilan ediyor (ürün fiyatı 99TL), sizin internet sitenizde aynı ürün için fiyat 199 TL-indirim yok. Kusura bakmayın ama ben bunu idrak edemedim.
Yazdığınız ve yazacağınız yanıtlar için teşekkürler.
Merhaba,

Kendi sitemizde iş ortaklarımızla aynı fiyatlar olmaktadır, bunlar üyelerimize özel olarak yapılmaktadır. Marka politikamız gereği global dahil kampanyalarımız bu şekildedir. Örnek olarak Spigen.com ve Amazon.com'da karşılaştırma yapabilirsiniz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Spigen Essential F306W Qi2 Kablosuz Şarj Cihazı + Qualcomm 3.0 Priz Adaptörü (iOS/Android Hızlı Şarj + Soğutma Teknolojisi) 10W/9W/7.5W/5W - 000CH22772

Şu ürünü almayı düşünüyorum ancak kullanıcı yorumlarına baktığımda normal iphone şarj aleti ile aynı sürede şarj ettiği, hatta bazen daha da yavaş şarj ettiği söyleniyor lütfen aydınlatır mısınız ??
Merhaba,

F306W Kablosuz Şarj cihazımız hızlı şarj özelliğindedir, Apple henüz hızlı şarj özelliğini yazılım ile açmadığı için kablosuz şarj ve diğer hızlı şarj özellikli şarj cihazlarında tam performans alınmamaktadır. Ancak F306W ürünümüz kablosuz şarj cihazları arasında maksimum hız ve performans sağlamaktadır. Ürünümüz Apple cihazlarında 7.5W desteklemektedir.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Huawei Mate 10 pro marka telefon kullanıyorum. Spigen marka kılıfları incelediğim zaman Huaweide pek fazla kılıf çeşidi bulunmuyor. Spigenin Huawei için kılıf çeşitlilğini niye yok anlamış değilim. Huawei marka telefonlar için akseuar sayısında artış olması bence iyi olur.
Teşekkürler...
Merhaba,

Sizlerden gelen talepler üzerine çeşitlerimizi arttırmaya devam ediyoruz. Örneğin; Yeni model P20 cihazlarında Liquid Crystal, Rugged Armor ve Slim Armor olmak üzere 3 farklı modelimizi dahil ettik. Konu ile ilgili talebinizi ilgili departmanımıza ileteceğiz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,

Asus Zenfone 5 (ze620kl) kılıfları ne zaman stoklarla giriş yaparak satışa sunulacak?

Teşekkürler.
Merhaba,

Şuanda markamızın Asus Zenfone 5 ile uyumlu kılıfı bulunmuyor. Konu ile ilgili Güney Kore merkezimize talebinizi ileteceğiz.

İyi günler dileriz.

Erayyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kaliteli diye düşünüp Yaklaşık 8 10 ay önce iphone 7 için spigen marka şeffaf liquid crystal kılıf aldım.ama rengi sararıp soldu.faturası mevcut ancak bir alışveriş sitesinden aldım.garantisi ne kadardır bu ürünün değişimi mümkün mü.teşekkür ederim

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Kaliteli diye düşünüp Yaklaşık 8 10 ay önce iphone 7 için spigen marka şeffaf liquid crystal kılıf aldım.ama rengi sararıp soldu.faturası mevcut ancak bir alışveriş sitesinden aldım.garantisi ne kadardır bu ürünün değişimi mümkün mü.teşekkür ederim
Merhaba,

Ürünlerimizde inceleme yapılmadan net bir şey söylememiz mümkün değil. Garanti kapsamı dışına giren konular ise;

-Kırılma, yırtılma sonucu oluşan hasarlar ve kullanıcılar tarafından oluşan hatalar. (Sigara dumanına maruz kalma, klima havalandırmasında doğrudan etkilenme gibi oluşan renk atmaları)

Ürünü satın aldığınız kanal ile iletişime geçerek garanti için incelemeye gönderebilirsiniz.

Teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

UgurCanS.

Exemplary Сasual Dating Verified Ladies
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Samsung S8+ için olan kılıfların tümünde samsung'un kendi orijinal kılıfı gibi kamerayla parmak izini ayırması için arada bir engel olsaydı çok çok güzel olurdu.

Gibi...

f679f13f5bb3031bffbf155a451d34c8703c1f75.jpg

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Samsung S8+ için olan kılıfların tümünde samsung'un kendi orijinal kılıfı gibi kamerayla parmak izini ayırması için arada bir engel olsaydı çok çok güzel olurdu.

Gibi...

Ekli dosyayı görüntüle 40988
Merhaba,

Konu ile ilgili talebinizi ilgili departmanımıza ilettik, öneriniz için teşekkür ederiz :)

İyi günler dileriz.

oguzhantaskin33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gördüğüm en iyi müşeteri hizmetlerinden biridir. arkadaş gibi konuşur her türlü yardımcı olur. fiyat- performans - kalite de üzerine tanımam özellikle 20 binli powerbank :)

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Gördüğüm en iyi müşeteri hizmetlerinden biridir. arkadaş gibi konuşur her türlü yardımcı olur. fiyat- performans - kalite de üzerine tanımam özellikle 20 binli powerbank :)
Merhaba,

Değerli yorumunuz ve markamıza olan güveniniz için teşekkür ederiz :)

İyi günler de kullanmanızı dileriz.

ahmettassci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
Spigen ürünlerinin piyasadaki diğer ürünlere nazaran daha kaliteli olduğunu düşünüyorum ve severek kullanıyorum. Bu açıdan daha iyisi için bizleri dinliyor olmanız çok hoş.
Spigen in iphone 7 için 360 korumalı kılıfını kullanıyorum. Bu kılıfta tuş kilidinin üzerine gelen plastik ve alt kapağın üst kapak tırnaklarına geçen yerlerinde kırılmalar oluyor. Aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz. Aynı kılıfı kullanan başka bir arkadaşımda da aynı sorunlar mevcut. Bu noktalarda iyileştirme yapılması gerektiğini düşünüyorum.
D15ED220-9589-4A36-8212-8F46CBA535E5.jpeg

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhabalar,
Spigen ürünlerinin piyasadaki diğer ürünlere nazaran daha kaliteli olduğunu düşünüyorum ve severek kullanıyorum. Bu açıdan daha iyisi için bizleri dinliyor olmanız çok hoş.
Spigen in iphone 7 için 360 korumalı kılıfını kullanıyorum. Bu kılıfta tuş kilidinin üzerine gelen plastik ve alt kapağın üst kapak tırnaklarına geçen yerlerinde kırılmalar oluyor. Aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz. Aynı kılıfı kullanan başka bir arkadaşımda da aynı sorunlar mevcut. Bu noktalarda iyileştirme yapılması gerektiğini düşünüyorum. Ekli dosyayı görüntüle 42283
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Yaşadağınız kırılmalar ne kadarlık bir kullanım sonrası ortaya çıktı? Kılıf da tak çıkar uyguluyor musunuz? Biraz bilgilendirme rica edebilir miyiz.

Anlayışınız için teşekkürler.
İyi günler dileriz.

ahmettassci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Yaşadağınız kırılmalar ne kadarlık bir kullanım sonrası ortaya çıktı? Kılıf da tak çıkar uyguluyor musunuz? Biraz bilgilendirme rica edebilir miyiz.

Anlayışınız için teşekkürler.
İyi günler dileriz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba,

İlginiz için teşekkürler. Elektronik aletlerde toz büyük bir bela, bu yüzden tozları temizlemek amaçlı kılıfı ayda en az bir kere tak çıkar yapıyorum. Tuş klidi zaten her daim kullanılıyor. Tuş klidinin kırılan resmini de ekliyorum.

Son düzenleme:

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81

Merhaba,

İlginiz için teşekkürler. Elektronik aletlerde toz büyük bir bela, bu yüzden tozları temizlemek amaçlı kılıfı ayda en az bir kere tak çıkar yapıyorum. Tuş klidi zaten her daim kullanılıyor. Tuş klidinin kırılan resmini de ekliyorum.

Merhaba,

Konu ile ilgili yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilir misiniz?

Teşekkür ederiz.

TunaDrsn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Slim armor metal-aliminyum yapılmalı daha sağlam(en son sertlikte aliminyum) olmalı ve daha ince olmalı, 2 parçadan oluşmamalı tek parçalı olup, bir bütün halde kalmalı,

onrtrkgl

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Bugune kadar hep spigen kılıflarını kullandım cok memnun kaldim önerim şu daha fazla model üretilirse güzel olur