Sperm Kalitesi Beslenme İle Nasıl Arttırılır.

Bu konuyu okuyanlar

emrerdem313

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben açıkçası bu olay üzerine çok kafa yoruyorum. önce ek ürün falan kullanmaya başlamıştım. sperm kalitesi düşük olan erkekler için tavsiye ediliyor diye Proxeed ürününü kullanmaya başladım ve sperm sayımda önemli artış olduğunu söyleyebilirim. Ama öte yandan bunu iyi bir beslenme ve diyet ile sağlamak istiyorum. Bunu sağlayabilir miyim? sıkı bir sağlıklı beslenme rutini ile de bu olabilir mi? hem sperm sayısı kalitesi hareketliliği vs.

UgurOZTURK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Çevrenizde var ise yüzde yüz orjinal olmak kaydı ile bol bol kelle paça için. Acı sos ve sarımsak kullanın. Ve bunu sabit haftada 3-4 sefer yapın.Hem her türlü sağlık sorununuza hem cinsel yaşamınıza inanılmaz faydası olacaktır.? Benim 1 numaralı yiyeceğim diyorum.Maliyetli ama yapacak birşey yok.Katlanacaksın.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Katkı maddeli ve hazır hiçbirşey yeme. Radyasyona maruz kalma. Zannetmeki dışarıdan aldığın un, domates, elma birçok şey masum... öyle birşey yok yani. Evde wifi varsa gece yatarken kapat. Spor yap. Sperm oranında feci bir düşüş var bu yüzyılda. Isıl işlem et ürünü, fabrika tavuğu vs yeme... yani birçok şey var. Market sütü ve yoğurdu dahil. Bu devir için ciddi anlamda sağlıklı yaşamak istiyorsan multi zengin olman gerek. Köyde olmak işe yaramıyor maalesef kendi sebzeni meyveni kendin yetiştirmek filan çözüm değil. İlaç kulmanıyorsun tohum kullanıyorsun... çoğu cort. Yani bu işin içinden çıkılmaz. Eğer sakınamıyorsan nu zararlardan günde 1 öğüne düşür yemeğini vücudu aç bırak. Vücut zaralı olanları imha ediyor merak etme.