Spartacus: War Of The Damned Final

neet

Guru
Onursal Üye
SPARTACUS: WAR OF THE DAMNED
Dizinin Final Sezonu OlacakSpartacus dizisinin üç sezonu da kılıçlar, sandaletler, seks ve kanla doluydu. Üç sezon da farklı dönemleri yansıtıyordu. Ancak Starz’ın yaptığı son açıklamaya göre bu popüler dizi sona eriyor. Starz dizinin 2013’te yayınlanacak Spartacus: War of the Damned isimli sezonla sona ereceğini açıkladı.

Gelecek sezonun çekimleri Yeni Zelanda’da devam ediyor. Spartacus: War of the Damned’da Spartacus rolünde yine Liam McIntyre, Crixus rolünde Manu Bennett,Gannicus rolünde Dustin Clare var. Gelecek sezonda Dan Feuerriegel (Agron), Cynthia Addai-Robinson (Naevia) and Ellen Hollman (Saxa) da yine dizide rol alacak.
Dizinin final sezonunun hikayesi Romalı komutan Gaius Claudius Glaber’ın yenilgisinden sonrasıyla devam edecek. Spartacus ve adamları Vesuvius Savaşı’ndan sonra Romalılara karşı büyük zaferler kazandılar. Bu zaferler sadeceSpartacus efsanesini yüceltmekle kalmadı aynı zamanda ayaklanan köle sayısını 30,000’in üzerine çıkardı. Roma Spartacus’ün başlattığı tehdit yüzünden korkudan titremeye devam edecek.

Spartacus dizisinin yeni sezonu Ocak 2013’te başlayacak. Yeni sezonda yeni oyuncular ve yeni karakterler de olacak: Todd Lasance’ı Gaius Julius Caesar, Simon Merrells’i Marcus Crassus ve Anna Hutchison’ı Laeta rolünde izleyeceğiz.
Eminim Spartacus’ün sonlanmasına üzülecek birçok seyirci vardır. Ama şunu da unutmamak gerekir ki bir dizinin zamanı geldiğinde sona ermesi yani tadında bırakması aniden iptal edilmesinden çok daha iyidir.

[SUP]kaynak[/SUP]
 

neet

Guru
Onursal Üye
dark uzasa da izlettirirdi , ancak zıvanadan çıkardı. :) bekliyorum merakla aylar var daha
 
K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
zamanın köleliğini güzel ve fantastik şekilde anlattı hayata dair bazen ümitsiz bazen güçlü mesajlar verdi güzel diziydi eminim yıllarca tekrarını izlerim
 

thepolice2

Doçent
Kimileri diziyi fazla seks öğeleri içerdiği için eleştiriyor ama o yıllarda insanlar öyle yaşıyorlardı. Savaş denince akla ilk gelen efektlerden biride kandır ki bu da Spartacus de gayet iyi işlenmiş. Her bölümünü yayınlandığı gün izliyorum.
 
Üst