Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,784
Ya aslında Cyberpunk o kadar da güzel değilmiş.

Açıkçası ben bir oyunun iyi olup olmadığına ana hikayesinden ve verdiği akıcılıktan belirlerim.

Mesela Death Stranding. İnanılmaz bir hikayesi var, ama pek akıcı değil. Mesela Horizon Zero Dawn. Hikayesi güzel öyle çok etkileyici değil ama akıcılığı bence çok iyi.

Mesela LastOf Us II. Hikaye muazzam, akıcılık muazzam, hikaye anlatımı, görsellik falan desen bir şey hariç her şey muzzam. Oyunun bölümlerinin süresi ve sıralaması.

Cyberpunk'ın bence kötü olmasının sebebi ise söylenen açık Dünya'nın bence olmaması ve ana hikayenin pek de bence iyi olmaması. Spoiler vermeyeceğim ama hikaye beni etkilemedi pek. Anlatımı ve akıcılığı muhteşem ama çok akıcı bir şekilde anlattıkları hikaye pek ilgi çekici değil bence. Açık Dünya ise rakiplerinin ötesinde ama o kadar da hype yapacak bir açık Dünya değil bence.
Sağol Yusuf artık oyunu oynayamayacağım için üzülmeme gerek yok :d

Reaksiyon puanı
6,381
Sağol Yusuf artık oyunu oynayamayacağım için üzülmeme gerek yok :d
Valla ne yalan söyleyeyim, Cyberpunk için yılın en iyi oyunu olur diyordum ama beni pek etkilemedi. Hikayesine çok titrenmemiş bence. Ha GTA veya RDR gibi açık dünyada dolaşıp görev yapmak istiyorsan güzel seçenek bence yan görevlere baya titrenmiş, hepsi boş çatışma görevleri değil, çok çeşitli ve güzel hikayeleri olan görevler var çoğu öyle ama o canlılık hissi yok, yine canlı gibi ama o kadar da canlı değil.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,784
Valla ne yalan söyleyeyim, Cyberpunk için yılın en iyi oyunu olur diyordum ama beni pek etkilemedi. Hikayesine çok titrenmemiş bence. Ha GTA veya RDR gibi açık dünyada dolaşıp görev yapmak istiyorsan güzel seçenek bence yan görevlere baya titrenmiş, hepsi boş çatışma görevleri değil, çok çeşitli ve güzel hikayeleri olan görevler var çoğu öyle ama o canlılık hissi yok, yine canlı gibi ama o kadar da canlı değil.
Bende pek beğenemedim ya Cyberpunk ı ama ağır Rpg severler için iyi oyun ben taraya taraya mekan basmak falan istiyorum stres atmaya geliyorum 2 saat konuşma dinleyecek vaktim olmuyor mesala
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birisi gelmiş boş yapıyor
Mesaj kasmaya çalışıyor
Gitmiş bir de benim mesajımı raporlamış :D
Nick versene :D

Reaksiyon puanı
6,381
Bende pek beğenemedim ya Cyberpunk ı ama ağır Rpg severler için iyi oyun ben taraya taraya mekan basmak falan istiyorum stres atmaya geliyorum 2 saat konuşma dinleyecek vaktim olmuyor mesala
Bak o güzel işte oyunda. Vuruş hissi falan zaten geçtim, onlar iyi, çatışma da gayet güzel. Zorluyor seni ama bir souls oyunu gibi çıldırtmıyor, zevk alıyorsun çatışmadan.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,784
Bak o güzel işte oyunda. Vuruş hissi falan zaten geçtim, onlar iyi, çatışma da gayet güzel. Zorluyor seni ama bir souls oyunu gibi çıldırtmıyor, zevk alıyorsun çatışmadan.
Bu aralar düz savaş oyunu kıtlığındayım indirdim oyun bitmesin diye Max Payne i old school (en zor) bu modda can basmadan bitirmeye çalışıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pek boş zamanım olmadığından düz öldür geç oyunlarına bakıyorum genelde ama vaktim olsaydı güzel gelirdi belki

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Güvenlik doğrulaması ve sunucu sağ olsun, silinmiş bir görseli mesajdan kaldırabilmek 8-10 denemede oldu. :)

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Hacı bi sakin olun ya ?? Sinirlerim bozuldu cidden youtube çöktü diye bu ne yaygara.Hepiniz mi youtubersınız? Değilseniz oksijen değil ya ne olacak çöktüyse düzelir? Kul yapısı nihayetinde:) 1 saat girmezseniz kıyamet kopmaz?

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
torrentteki dosyaların boyutunu tek te toplamadan direkt torrent üzerinden hesaplamanın bir yolu yok mu? Qbittoorent için soruyorum.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,080
Twitch de canlı mobil yayınlara bakıyorum hepsi yaşını başını almış adamlar. Biz ölmüşüz.

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
Yeğenime hediye alacak param yok ama 1 yasian göreceği için hatırlamayacak o yüzden umrumda değil :D umarım 2030 da bu yazıyı okumaz :D :D

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Allah'ım sen koru.Daha neler duyacaz demek istemiyorum.Lgbt çocuk diye iğrenç ötesi kavramlar dolanıyor.Çocuk çocukkkk adı üstünde çocuk! 7,8 yaşında kendinin bile farkında olmayan çocuk! İstismarın dik alasıdır bu.Allah'ım neler okudum.Zorla çocuğun cinsiyetini değiştirenler mi...Neler neler.Sapıklıkta sınır tanımıyorsun insanoğlu.Sonra da korona bizi kırıp geçiyor.Az bile bu dünyada çektiklerinizle kalmayacak.Musibetler boşa gelmiyor.Masumlardan elinizi çekin artık:/

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,162
daha neler var bilseniz,dolaşıp gezseniz dahi bu İnternet denen yeri
bilinmezleri görseniz,mideniz kaldırmaz,gözünüz kapanmaz,ağzınız açılmaz
sanırsınız bütün dünyanın çöplüğü,söz atık yeri,toplanmış bütün pisliği
faydalı,güzel olanı okyanus aleminde Marmara denizi

ahmetysf099

Asistan
Reaksiyon puanı
222
Altın çık artık pc alcam çık bir 476 480 e sonra umrumda değilsin bir çık artık valla bıktım

ahmetysf099

Asistan
Reaksiyon puanı
222
hocam annemde karşı çıktı birazda ondan korku var
Bak şimdi ailenin herhangi bir maddi sıkıntısı yoksa aşırı derecede başında oturuyormuyorsan neden izin vermesin herkes evladının güzel şeylere sahip olmasını ister sor güzel bir şekilde bir şey olmaz kalkıp kızıp dövecek hali yok ya ?

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Peki asistandan sonraki rütbe ne ve kaç mesajla alınıyor ?

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,223
Dıbı dıbı dıbı dıbı dıbı dıbı
...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...