Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Murat Burç

SDN Okuru
Nisa 135
Ey iman edenler! Kendinizin veya anne babanızın ve akrabanızın aleyhine de olsa adaletten asla ayrılmayan, Allah için şahitlik eden kimseler olun. (İnsanlar) zengin olsunlar, yoksul olsunlar Allah onlara sizden daha yakındır. Öyleyse siz hislerinize uyup adaletten ayrılmayın. Eğer adaletten sapar veya üzerinize düşeni yapmaktan geri durursanız bilin ki Allah yaptığınız her şeyden haberdardır.

Bu ayeti insanlar uygulasa dünyada tek bir sorun kalmaz.

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Kaç yıl oldu en son girmemin üzerinden. Heyt bee. Jiraiya06, Rawkid bile uğramaz olmuşlar foruma. Gerçi kimse kalmamış ki eskilerden neredeyse. Bi Creative, bir de Seyyah abiyi gördüm hala giren. Eski forumu özlüyor insan ya. Sağda her zaman trendde "Adı Bilinmeyen Hatunlar" başlığı :tearsofjoy: Seçim dönemi seri uzaklaştırma yiyenler, siyasi tartışmalar -ki bunlar mantıklı olanlardı, asıl sacma ve mantiksiz olan iphone android tartismalariydi. Bu telefon tartışmalarında uzaklaştırma yiyenlere hep gülmüşümdür :smile: Cs attığımız abilerimiz, arkadaşlarımız vardı. Hepsi sanki dün gibi. Her zaman güzel hatırlayacağım seni SDN forum.

Eskilerden kalan güzel insanlara selam olsun...

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Olanı söylemek ne zamandan beri hakaret.Paralı besleme olan birine gururlu, omurgalı demediğim gibi var olanı da söylerim.Siyaset konusunda tartışmayı yasaklanması da ayrı bir konu zaten gayet parlak fikirlerin ürünü olsa gerek.Karşıt görüşten iki kişi olduğu zaman tartışma çıkacak belli.Ya kapatın ve tamamen yasak olsun ya da her şeyiyle olsun.Ayrıca şunu hiç beklemezdim.Forumda ilk gördüğüm günlerden beri konuşup iyi anlaştığım insanlarında yetki sahibi olduktan sonra suça ortak olmaları beni üzüyor.İleride ağladıklarında enselerine ilk şaplağı ben geçireceğim.Senin mızmızlığa hakkın yok diye.Bu ve bunun zihniyetindeki herifler interneti millet az da olsa biliçlenmesin diye, şeytan icadı diye yasakladığında bırak yazacak forumu, fatura yatıracak site bile bulamadığınızda alırsınız o yetkileri çok uygun bir tarafları.............
Gerçi sahibine bak neyse ya ööfff bıktım, bezdim .

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Merhaba @lgsever üstü kapalı konuşarak tam olarak nereye varmak istiyorsunuz? Lütfen konuyu tam olarak açık olarak beyan edin bizde araştırıp ona göre tutum sergileyelim.

Sürekli olarak bel altından birilerine laf etme çabasındasınız, ancak hedef kim yada kimler bilmek isteriz.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Kaç yıl oldu en son girmemin üzerinden. Heyt bee. Jiraiya06, Rawkid bile uğramaz olmuşlar foruma. Gerçi kimse kalmamış ki eskilerden neredeyse. Bi Creative, bir de Seyyah abiyi gördüm hala giren. Eski forumu özlüyor insan ya. Sağda her zaman trendde "Adı Bilinmeyen Hatunlar" başlığı :tearsofjoy: Seçim dönemi seri uzaklaştırma yiyenler, siyasi tartışmalar -ki bunlar mantıklı olanlardı, asıl sacma ve mantiksiz olan iphone android tartismalariydi. Bu telefon tartışmalarında uzaklaştırma yiyenlere hep gülmüşümdür :smile: Cs attığımız abilerimiz, arkadaşlarımız vardı. Hepsi sanki dün gibi. Her zaman güzel hatırlayacağım seni SDN forum.

Eskilerden kalan güzel insanlara selam olsun...
Adı bilinmeyen hatunlar geri gelmeli?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Merhaba @lgsever üstü kapalı konuşarak tam olarak nereye varmak istiyorsunuz? Lütfen konuyu tam olarak açık olarak beyan edin bizde araştırıp ona göre tutum sergileyelim.

Sürekli olarak bel altından birilerine laf etme çabasındasınız, ancak hedef kim yada kimler bilmek isteriz.
Ben bıraktım abi gerçekten tövbe ettim.İnan bak.Artık ne onunla ne de bununla uğraşıp ne kendimin ne de kimsenin başını ağrıtmayacağım.Şurası Söyle Rahatlaysa bırak sen de benim başımı ağrıtma.Ben burda araştırılacak,öyle kurumsal cevaplarla halledilecek şeyler yazmadım.Kim içinde bir rahatsızlık duyuyorsa yazdıklarımdan sonra,yetki sahibi olduğu için yanlışa karşı susmak kime acı veriyorsa ona sesleniyorum.Rahatsızlık duymuyorsan karışma yazdıklarıma, devam et hayatına.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Her geçen gün daha da muhafazakarlaşan Türkiyenin etkisini adı bilinmeyen hatunlar konusunun kaldırılmasında gördüğümüzü düşünüyorum

Son düzenleme:

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278

Bize ne zaman server alcan?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bize ne zaman server alcan?
O durum sanırım beni aşar, server ile alakalı olarak şuan bir sorunumuz mevcut değil. Sadece sunucular ile alakalı bir problem mevcut, dış güçler tarafından bir saldırı söz konusu o sorunda sürekli olarak oradan kaynaklanıyor.

Yakın bir zamanda inşallah daha iyi bir kullanıcı arayüzü ve daha stabil bir Xenforo sistemi ile dönüş yapabiliriz. Ancak bunun için biraz daha zaman gerekiyor bizlere. Denemeler vs..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
tişörtünde bigoters go to hell yazan kişi gören oldu mu?
e-posta gelmiyor hala...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
O durum sanırım beni aşar, server ile alakalı olarak şuan bir sorunumuz mevcut değil. Sadece sunucular ile alakalı bir problem mevcut, dış güçler tarafından bir saldırı söz konusu o sorunda sürekli olarak oradan kaynaklanıyor.

Yakın bir zamanda inşallah daha iyi bir kullanıcı arayüzü ve daha stabil bir Xenforo sistemi ile dönüş yapabiliriz. Ancak bunun için biraz daha zaman gerekiyor bizlere. Denemeler vs..
Sorun nasıl yok, o kadar ağır çalışıyor ki bazen girilmiyor bile.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu forum gelişmek istemiyor istemiyor tekrar söylüyorum. İstemiyor. İstese böyle sorunlar olmazdı. Takılmayın kimseye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesiyiz deyip( ki değil) böyle dandik kısıtlama ve sorunlarla uğraştıran başka bir kibir abidesi oluşum yoktur.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
@Hakkı Alkan bize server al, sıkıldık forumun yavaşlamasından, bazen foruma girememekten, hata almaktan. Soğuduk, soğuk sevmiyoruz.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Hız gayet iyi ama ara sıra yavaşlık söz konusu evet

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
rapor.JPG

Hangi konudaki ne önerisi çözüldü bilmiyorum fakat teşekkür etmiş olayım. :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Oda kokusu kullanan var mı? Önerisi olan filan falan inter milan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...