Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Murat Burç

SDN Okuru
Korsan yazılım kullanmayacağım diye tövbe ettim ama Davinci Resolve Studio veya Adobe Premiere Pro indirmemek için kendimi zor tutuyorum. Ya sen herşeyi koy GPU hızlandırmayı koyma olacak iş mi? Resolve'nin doğru dürüst eğitim videosu yok bütün kaynaklar studio. İnşallah freenin eğitimini de çeken ben olurum Türkçe. :D :D

Resolve satın alayım diyorum 300 dolar yazılımı 3000 TL'ye satıyorlar. 300 TL olsa bir dakika durmam.

Eskiden FCPX 1000 TL filandı acaba şimdi kaç TL olmuştur. :D

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,079
Hazırmıyız maratona vereyimmi çoşkuyu

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Beyaz tv de antony banderasın ünlü desparado filmi vardı şimdi de nicolasın Hayalet sürücü filmi var..kanal d de güzel aksiyon filmi var..coranayı avantaja çevirmek lazım dizi furyası sona erdi...

Son düzenleme:

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
fakirlik.JPG

Mutlu Pazarlar. :)

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
İyi pazarlar...bugün pazar sokağa çıkma yasağı var...Fırınlar bile kapalı ekmek almak bile yasak ekmek yok!!!! 1970 lerde tüp ve yağ kuyruğuna atıf yapıp geçimişe laf atanlar şimdi acaba ne yapıyor..ikinci dünya savaşı 1945 teki ekmek ve gaz karnesine atıf yapıp dalga geçenler bugün ne yapıyor...onlar ve şakşakçıları ne yapıyor!!!!

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,405
İyi pazarlar...bugün pazar sokağa çıkma yasağı var...Fırınlar bile kapalı ekmek almak bile yasak ekmek yok!!!! 1970 lerde tüp ve yağ kuyruğuna atıf yapıp geçimişe laf atanlar şimdi acaba ne yapıyor..ikinci dünya savaşı 1945 teki ekmek ve gaz karnesine atıf yapıp dalga geçenler bugün ne yapıyor...onlar ve şakşakçıları ne yapıyor!!!!
Neyseki haftsonu yasağı bitiyor.

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Şimdi kanal d de Herkül Efsane başlıyor filmi var bunu izliyim yoksa survivor izleyip sevgili acuna para mı kazandırayım bilemedim..şimdi evdekilere survivor diye tutturur...ulan acun gene yıttın paçayı seni zengin ediyoruz...

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,079
şu insanlarımıza daha başlığa acil yardım yazılmayacağını öğretemedik sorunun neyse onu yazarsın başlığa adam kasaba gidiyor acil yardım
kasap ne oldu diyor et alacam :) durum bu

tanerbuyuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
keşke insanlar birbirinin görüşlerine daha saygılı olsalar :)

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Bugün Güzel bir Gün sabahtan beri Polisler sokaklarda bedava herkese kolonya ve Maske Dağıtıyor...Yolda gördüklerine de veriyor...isteyene Bedava ve Kolonya Dağıtımı İstanbul da 3 gün devam edecek..sokaklarda caddelerde kolonya ve maske dağıtan polisler Sosyal devlet bu olsa gerek...Beykoz üsküdar Fatih Kadıköy Eyüp her yerde Polisler yolda gördüklerine Kolonya ve maske Dağıtıyor....Bugün ceza kesmeye ara vermişler galiba...Apartmanlardan polislere bize de kolonya ve maske ver diye bağıran vatandaşlar...belej kolonya ve maske dağıtımı :D :D??:D??:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...