Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
keşke insanlar birbirinin görüşlerine daha saygılı olsalar :)
Keşke olsalar internet de özellikle youtube gibi yerlerde Klavye Savaşları yapıyolar :)
Mesela örnek harita ile Kıbrıs tarihi yapıyorlar ama Türk veya Yunan gelmişler birbirlerine hakaret ediyorlar ve böylece zamanlarını boşa harcıyorlar. :(

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Bundan sonra Her Cumartesi ve Pazar Komple Sokağa çıkma yasağı olacak....Her Cumartesi ve Pazar yasak var!!!!!

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Artık uyuma zamanı iyi uykuları...Polisler yarın sabah 09.00 ile 12.00 arası istanbul anadolu yakasında 13.00 ile 17.00 arası istanbul avrupa yakasında Maske Dağıtacak...bu aralar pencereden sürekli maske dağıtan polisleri yakalamak lazım..kaçırdı mı bir daha gelmezler....

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,120
İstanbulda olanlar düşünsün artık ben ço.. k uzağım ?

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Ayrıca Ayrıca Eczaneler vasıtasıyla maske bekleyenlerden ise 45 ile 65 arasına maske gelmeye başladı..20 ile 40 yaş arasına en son gelecek...

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
her nedense bir cop torbasina bes alti sise raki koymus eve getiriyorum. eve girer girmez torba kayip dusuyor siseler kiriliyor ve ortaliga raki dokuluyor. temizlemeden bilgisayara gecip oyunda dun kaldigim yerden devam ediyorum.

cok degisik ruyalarim var. dort bes saat ara vermeden oynadiktan sonra uyudugum icindir.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,307
D
her nedense bir cop torbasina bes alti sise raki koymus eve getiriyorum. eve girer girmez torba kayip dusuyor siseler kiriliyor ve ortaliga raki dokuluyor. temizlemeden bilgisayara gecip oyunda dun kaldigim yerden devam ediyorum.

cok degisik ruyalarim var. dort bes saat ara vermeden oynadiktan sonra uyudugum icindir.
Haha :D Hakkatten

Bende bu gece rüyamda kuru detarjan yemişim giyim detarjanı yani.
Uyanırken Salakmıyım neyim dedim kendi kendime :D

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660

Rüyanın anlamı bir hafta ömrün kalmış son bir haftanı iyi geçir...başımız sağolsun!!!!

554950

Super Moderator
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
5,884
Banlanmadığı için arada onun banlanması lazım..banlandığı zaman düzeliyor..genç kızların adet sancısı var ya vectorrun de ergenlik banlanma süreci var...banlandığı zaman düzeliyor... ? ???
Sen de keşke banlansan. :D ne demiştin o gün sen banlandığında?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...