Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Okul açıkken hem okulda hem de eve geldiğimde şimdiki zamandan kat kat daha verimli çalışıyordum. Konuların değişmesi, sınavın ertelenmesi, evde olmanın rahatlığı... İnsan çok etkileniyor.
Aynen öyle. Netler ne alemde

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
TYT 80 90 civarında geliyor. Ayt çalışıyorum bu yüzden TYT matematiğimin biraz hızlanmaya sosyalimin de konuya ihtiyacı var.
AYT ise en son okul açıkken çözdüm. O zamandan beri eksiklerle uğraştım yani o zamanki AYT netim değişmiştir.

Sende durumlar nasıl görüşmeyeli?

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Al benden de o kadar.
Şimdi buraya yazdıklarım ,kesin bu demiyorum,yazdıklarınızdan varmış olduğum ortak nokta.

1-ev de çalışma ortamınız,devamlı aynı yerde çalıştığınız için farkında olmayabilirsiniz.
a-içerinin havalanması(sirkülasyon olması önemli)
b-ışık durumu (kasvetli olursa da ruh sıkılırsınız)
c-aile ortamı (neşeli,hoş muhabbet çalışma şevkini artırır)
d-aile içinde baba,anne, yada kardeşler arasında aşırı disiplin,zamanla uzaklaşma oluşursa buda etkiler.

Bakın oturun inceleyin,düşünün cevabını sizin bulmanız lazım.aşık Veysel in güzel deyişi vardır.
Anlatmam derdimi dertsiz insana
Dert çekmeyen dert kıymetin bilemez
Derdim bana derman imiş bilmedim

Heç bir zaman gül dikensiz olamaz

size kendimden örnek vereceğim.
Ben 25 30 yaşlarıma kadar vampir vs türü korku filimleri seyredemez,seyretsem de beni tedirgin ederdi.
1950 lerden kalma yükseklik korkusu adında filim seyrettim,o filimde geçen olayda benim bu Filimlere karşı olan tedirginlik sorununu çözdüm,şimdi komedi seyreder gibi seyrediyorum.

Aklı başında genç insanlarsınız,düşünce yapınız hızlıdır.
Sinirli olma durumuna gelince,bu aile,yemekle bağlantılı olabilir,bunlarda değilse dahi herkesin yapısı aynı değildir,kimide kedi gibi uysaldır.
Yazdıklarımı düşünün,madem problemleri çözmeyi seviyorsunuz,alın size kendinizle ilgili problem.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Tyt benim de aynı. Matta yavaşım deneme çözüyorum. Ayt de tekrar yapıyorum deneme cözmek sacma cıkan bir sürü konu var. Bir de geoda katı cisimler+ soru cözme eksigim var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi buraya yazdıklarım ,kesin bu demiyorum,yazdıklarınızdan varmış olduğum ortak nokta.

1-ev de çalışma ortamınız,devamlı aynı yerde çalıştığınız için farkında olmayabilirsiniz.
a-içerinin havalanması(sirkülasyon olması önemli)
b-ışık durumu (kasvetli olursa da ruh sıkılırsınız)
c-aile ortamı (neşeli,hoş muhabbet çalışma şevkini artırır)
d-aile içinde baba,anne, yada kardeşler arasında aşırı disiplin,zamanla uzaklaşma oluşursa buda etkiler.

Bakın oturun inceleyin,düşünün cevabını sizin bulmanız lazım.aşık Veysel in güzel deyişi vardır.
Anlatmam derdimi dertsiz insana
Dert çekmeyen dert kıymetin bilemez
Derdim bana derman imiş bilmedim

Heç bir zaman gül dikensiz olamaz

size kendimden örnek vereceğim.
Ben 25 30 yaşlarıma kadar vampir vs türü korku filimleri seyredemez,seyretsem de beni tedirgin ederdi.
1950 lerden kalma yükseklik korkusu adında filim seyrettim,o filimde geçen olayda benim bu Filimlere karşı olan tedirginlik sorununu çözdüm,şimdi komedi seyreder gibi seyrediyorum.

Aklı başında genç insanlarsınız,düşünce yapınız hızlıdır.
Sinirli olma durumuna gelince,bu aile,yemekle bağlantılı olabilir,bunlarda değilse dahi herkesin yapısı aynı değildir,kimide kedi gibi uysaldır.
Yazdıklarımı düşünün,madem problemleri çözmeyi seviyorsunuz,alın size kendinizle ilgili problem.
Kendimi biraz sorguladım, suan gunumun %75i bombos geciyor. Ailemle konusup bilgisayarımı kurmayi düsünüyorum. Günde 3-4 saat oynar geri kalanında subat ayındaki gibi ders çalışırım. Pc oynamak beni gerçekten deşarj eder

M

Murat Burç

SDN Okuru
YouTube işini ciddiye almayı düşünüyorum. Video attığım zaman izlenme süresi hatrı sayılır derecede yükseliyor. Geçen sene ilk başladığım 3 ay da hızlı bir yükseliş olmuştu ama şuan ki ondan biraz daha iyi yükseliyor.

Şimdi size soru. Elimde boya by-m1 var. Ben sesinden o kadar da memnun değilim. Baya uzun süre kamera yenilemeyeceğim kaldı ki telefon iyi video çekiyor.
Kingston Hyperx Quadcast almalı mıyım sizce?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Son düzenleme:

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Tyt benim de aynı. Matta yavaşım deneme çözüyorum. Ayt de tekrar yapıyorum deneme cözmek sacma cıkan bir sürü konu var. Bir de geoda katı cisimler+ soru cözme eksigim var

Kendimi biraz sorguladım, suan gunumun %75i bombos geciyor. Ailemle konusup bilgisayarımı kurmayi düsünüyorum. Günde 3-4 saat oynar geri kalanında subat ayındaki gibi ders çalışırım. Pc oynamak beni gerçekten deşarj eder
bak işte ne güzel ,kendi alacağın kararlar çok önemli,ileride vermen gereken kararlarda etkisi olacaktır,
şu an senin zihnin ,su dolu bardak gibi,ayrıca şunu yazayın herkes okusun.
"HAVALAR ISINDIĞINDA TEMİZ TOPRAKLIK OLAN YERLERDE YALIN AYAK GEZİN,VÜCUDUNUZDA BİRİKEN STATİK ELEKTRİK ,HEM BEDEN ,HEM RUH YAPINIZDA HUZURSUZLUK,YORGUNLUK YAPAR"
Oyun oynamaktanda kaçmayın,hem size ne oluyorki,ben 55 yaşındayım elimin altında oyunlar var,ben hala oyun oynuyorum,siz kendinizi sıkıyorsunuz.
Ya şimdi beni söyletmeyin işte:):D:Dşimdi aklıma ++ örnekler gelmeye başladı.
.........sıkmakla,.........daralmaz
vucudunda oynamaya,gezmeye muhabbete ihtiyacı var,sonra bu günleri çok ararsınız

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
bak işte ne güzel ,kendi alacağın kararlar çok önemli,ileride vermen gereken kararlarda etkisi olacaktır,
şu an senin zihnin ,su dolu bardak gibi,ayrıca şunu yazayın herkes okusun.
"HAVALAR ISINDIĞINDA TEMİZ TOPRAKLIK OLAN YERLERDE YALIN AYAK GEZİN,VÜCUDUNUZDA BİRİKEN STATİK ELEKTRİK ,HEM BEDEN ,HEM RUH YAPINIZDA HUZURSUZLUK,YORGUNLUK YAPAR"
Oyun oynamaktanda kaçmayın,hem size ne oluyorki,ben 55 yaşındayım elimin altında oyunlar var,ben hala oyun oynuyorum,siz kendinizi sıkıyorsunuz.
Ya şimdi beni söyletmeyin işte:):D:Dşimdi aklıma ++ örnekler gelmeye başladı.
.........sıkmakla,.........daralmaz
vucudunda oynamaya,gezmeye muhabbete ihtiyacı var,sonra bu günleri çok ararsınız
Enerjinizi iyi anlamda kıskandım hocam. Allah bozmasın bu enerjinizi . Tesekkur ediyorum tekrardan

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Enerjinizi iyi anlamda kıskandım hocam. Allah bozmasın bu enerjinizi . Tesekkur ediyorum tekrardan
sağ ol ,fakat ben sizden daha sıkı ortamda yetiştim,babam havacı astsubay olduğu için üzerimde baskısı çok oldu,ayrıca kozmopolit mahallede büyüdüm,aşağı sokakta sanayici arkadaşlar,yukarı sokakta memurlar ünüversite mezunları,hem elinle,hem dilinle güçlü olmak zorunda kalıyorsun,öğreniyorsun bende çeşitli arayışlara yöneldim,kendimi öğrendim,kimse mükemmel değil,bende de aslında düşündüğün kadar enerji sahibi değilim,ama yaşadıklarım,edindiğim tecrübeleri elimden geldiğince sizlere anlatarak yardımcı olmaya çalışıyorum,belki faydası olur umudu ile.
Hala kendimi cahil olarak görürüm.neyse konuyu saptırmadan.
Soruların çoğu cevabı sizde,biraz zorlayın bulursunuz,yol yakınken

yaqub2211

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
evde kalmaktan skldim oyun oynamaktan skldim duzgun arkadas ve onla oynaya bilecegim bi oyunda yok cunku ya oynadigim oyunlari arkadaslarim oynamiyor yada arkadaslarim oynadigi oyunu ben oynamyorum bu zamanda oyun presi bulmak zor veee singleplayer ne zamana kadar skti baydi artik

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
evde kalmaktan skldim oyun oynamaktan skldim duzgun arkadas ve onla oynaya bilecegim bi oyunda yok cunku ya oynadigim oyunlari arkadaslarim oynamiyor yada arkadaslarim oynadigi oyunu ben oynamyorum bu zamanda oyun presi bulmak zor veee singleplayer ne zamana kadar skti baydi artik
Oynadığın oyun ne

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Zıkkımın kökünü yesinler.
Dünyayı mahvedip köşeye çekildiler.
Screenshot_20200404_223728.png

Çin ile aramızda 2 ülke kaldı.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
o sanki biraz daha uzundu masa hariç dört ayaklı herşeyi ucak hariç ucan herşeyi gemi hariç yüzen her şeyi yeriz demişler

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Evet;
"Eğer uçarsa, yüzerse veya dört bacağı varsa - ama bir masa veya sandalye değilse - Çinliler onu yer." gibi farklı versiyonları da var ama benim paylaştığım New York Post'da da konu olmuş bir Çinlinin ifadesiydi.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
3, 6, 9, 12, 15, 18, 20, 22, 24, 26,28, 30, 33, 36, 39, 42, ... abov tarayıcıda sekme açmışım, sayamıyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
@Creative emek hırsızlığı bu forumda neden bu kadar meşru?

Forumda bazı modların ve içerik üreticilerinin tamamının(hoş iki tane var)(hoş raporlamalardan sonra kaynak koymaya başladılar) paylaştığı haberlerin %90'ında kaynak yok. Ben gördükçe raporluyorum fakat olacak iş mi bu?
Oraya şunun haberi bunun haberi yazmakla olmuyor. Link konulması gerekiyor ki asıl kaynağa ulaşım sağlansın.

M

Murat Burç

SDN Okuru
bu dandik demo programları gibi olmasında
Anlayamadım hocam demo programı derken.

O mikrofonu ne için kullancaksınız?
Youtube videosu. Virüs nedeniyle eve döndüm. Bu yüzden harcamalarım minumuma düştü. Sesten memnun değildim bunu aldım. Çok düzensiz ve plansız da olsa 6 ayda 1900 saati doldurdum. Şuan kemiksiz 2 ay evimdeyim fırsatım da var. Düzen ve ciddiyet içerisinde yaklaşmak istiyorum. Açıkçası becerebileceğime de inanıyorum. Youtube algoritması düzen üzerine çalışıyor. Ben düzen göz etmediğim için ciddi bir yükseliş olmadı.
6 ay da 1900 saat dedim ama 3 ay video attım 3 ay video atmadım. Öyle büyük bir düzensizlik. Şimdi 20 gündür sanırım 3 veya 4 video attım.

Düzensiz olmamın bir diğer nedeni de 1. dönem çok hasta olduğumdan dolayı derslerde aşırı geri kaldım üstüne ameliyat oldum dengem bozuldu. Derslerim zaten inanılmaz zor onu çalışıyorum ve sanırım tekrar hasta oluyorum inşallah olmam. Yani bu kadar şeyi ne kadar anlattım bilmiyorum ama birine anlatasım vardı çook bunaldım gerçekten. Uyku düzenimi sağladım 12-6, 11-6. Şimdi günlük düzeni sağlamam lazım.

isteklerini karşılaması,seni memnun bırakması önemlidir
Çok araştırdım. Bu tipler ömürlük oluyor. Kırılmazsa inşallah çooook uzun süre götürür beni.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
demo dememdeki kasıt,şimdi paket program almak istersin,bunların demoları vardır,kısıtlı kullanım,ama pakette öyle güzel anlatılırki,hoşuna gider alırsın.
zaman geçtikçe program içinde bazı işlemlerde buglar çıkmaya,hesap döngülerinde hatalar vermeye başlar,firmada her işlem içinde para tırtıklamaya kalkar.
Bu elektronik eşya içinde geçerlidir.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Ah bilseydim son görüşüm olduğunu...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Mobil cihaz kategorisinde Apple anakonuları neden gözükmüyor?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Kullanıcı Kulüpleri mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...