Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bir teklifim var siz katılır mısınız bilmem, son zamanlarda forumda sürekli siyasi propaganda görüyorum bunların konularını açan kişiler genelde yeni üyeler veya piyasada olmayıp 5-10 mesajı olan açtığı 3 konudan 2 si siyasi içerikli olan kişiler. Siyasi konuları açabilmek için en az 1000 mesaj sınırı getirilsin, dışarıdan siyasi propaganda yapmak için konu açmak isteyenlerin be açılan gereksiz konuların önüne geçeceğine inanıyorum. @Creative Ne düşünüyorsun bu konu halkında? Çünkü teknolojik bir kaç bilgi öğrenmek için yardımcı olmak için foruma giriyoruz sayfa komple siyasi propaganda dolu. Dolayısıyla direk geri çıkıyorum şahsen.

PowerKing

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Bir teklifim var siz katılır mısınız bilmem, son zamanlarda forumda sürekli siyasi propaganda görüyorum bunların konularını açan kişiler genelde yeni üyeler veya piyasada olmayıp 5-10 mesajı olan açtığı 3 konudan 2 si siyasi içerikli olan kişiler. Siyasi konuları açabilmek için en az 1000 mesaj sınırı getirilsin, dışarıdan siyasi propaganda yapmak için konu açmak isteyenlerin be açılan gereksiz konuların önüne geçeceğine inanıyorum. @Creative Ne düşünüyorsun bu konu halkında? Çünkü teknolojik bir kaç bilgi öğrenmek için yardımcı olmak için foruma giriyoruz sayfa komple siyasi propaganda dolu. Dolayısıyla direk geri çıkıyorum şahsen.
Buraya girmek aklıma geldiğinde artık: "Shift delete siyasi bilgi, haber sitesi mi, bu ne böyle, teknolojik konular dışında siyasi konular var. Başka zaman girerim siteye." der oldum. Teknoloji haberi, tarihte bugün vs. olur da, siyaset itici duruyor. Bu nedenle anasayfa kenarındaki son konular, mesajlar kısmına bakmaya çekinir oldum. Üstelik siyasi konuları ve başlıkları gıcığına konuşmaya çalışan cahil cühela saman beyinliler o konuları açıyor. Bu da forumu çirkinleştirip, kullanıcıların buradan soğumasına neden oluyor.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Açıkçası bende siyaset olmasını hiç bir zaman istemedim, ancak bazı kısım siyaseti çok istedi onun için tekrar gündeme taşıdılar ve oylama yapılarak geldi meret.

PowerKing

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Örneğin 500 mesajı ve 50 konusu olmayan, en az 25 yaşında olmayan siyasi konu açamasın. Çol çocuk yüzünden konuları takip etmez oldum. Sebebi, okuyacağım konu başlığı ya siyasiyse? Siyasi bilgi sitesi mi, teknoloji ve günlük yaşam haber yayın bilgi sitesi mi belli olmaz oldu.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Dersimiz: RAHATLAma
Konumuz: gevşemeME

bozacının şahidi şıracıdır.
tanır ikisi birbirini
bilirler tribini,frikikini
kikirder dururlar,çiçişler gibidirler

o zamandaki,bu zamandaki aynıdır
tencere,kapak birbirine aittir
monofaze olur treefaze
ederler ortamı kepaze

kök aynı,sökük ayrıdır
terzileri bir,işleri giydermektir
ayılmak lazım,olmasın neme lazım
tava gelmesin bizim kazım

Not:
gene canım sıkıldı,asıldım bir yerlerdennnn,bir yerlereeee,can sıkıntısı işte
şimdi gene çıkar,:);)
boş düşünenin,boş kalfası,usta olmaya kalkar laf arası,yüzüne bulaşır,klavyenin karası.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Siyasi foruma yazı yazmak 1000 konu açmak en az 5000 mesaj gerektirsin. @Creative

M

Murat Burç

SDN Okuru
Oha yuh oha diyorum.
Amazonda 3D secure yok. Saatin kayışı eriyip kopacak zamanı buldu. Rezillik ya. Asla alışveriş yapmam bir daha bu Amazondan.
Türkiye'nin bankacılık meselesi çok iyi ama Amazon bu kafaya sahip değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstüne üstlük zorla kart ekliyor siteye.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Koskoca Devlet hastanesinden randevu alıp doktorların her seferinde izne ayrılmasının olayı nedir? Uzman doktorların baktığı bir bölümüne niye sadece 4 doktor bakıyor ki? Yahu madem izne ayrılacak ayrılmadan bir kaç gün veya bir gün öncesinden Online randevu sitesinden doğru düzgün iptal olduğuna dair bildirim bile atılmıyor.
Bunların sadece haftada 1'i muayeneye açık ve doğal olarak sıra olduğundan zaten önceden randevu alınamıyor.
Resmen şaka gibi gören zannedecek ki kimse sağlık okumuyor doktor kıtlığı var.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
12 saat uyumak istiyorum.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897
Eger biri turkcenin en uzun kelimesini yazarsa forumu bırakıyorum. Hadi bakimm:D

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Günde standart 7 saat uyuyorum. Fazlası veya azı olduğu zaman bünyem dengesiz oluyor, o gün geçmiyor.

Reaksiyon puanı
2,554
benim s10e nin hala duruyo kıyamıyorum :D bide kalın ekran koruyucu sevmiyorum :(
Ben bundan önceki zenfone 3ümde hiç cam takmamıştım çünkü insanlar satacağı telefona kıyamayıp takıyorlar.Zaten asus da 2.el piyasası ölü bir marka şimdi de benim a30a baktım ben 2000e almıştım daha şimdiden 1400 1350 liralara düşmüş 2. Eli.Şimdi bu ekran koruyucular ekranı koruma bakımından garanti vermiyor koruyucu olsa bile düşürünce kırılmasa bile ekran bozulabiliyor veya birinde gördüğüm koruma camı değilde iç camı kırılabiliyor durum böyle olunca eğer satacak olsan ekran çizilmesin istersin sadece o işe yarar benim gözümde.Kısacası satmayacaksan kullanım keyfini gereksiz yere bozmaya gerek yok ben asusu o haliyle 3 4 kez düşürdüm hepte betona taşa hiçbişi olmadı buda şans işi.

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
o değil de dün bilgisayarın ekranı lol oynarken kapandı açıldı defalarca bi ürkmedim değil hani :(

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Türktelekom ve Türkcelin maşallahı var her hafta gb ları verdikce veriyorlar boşa net almıyalım değil mi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...