Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ortalık kodumun öküleriyle dolmuş taşmış. Toplu taşımadasın dallama birşey izliyorsan kulaklık tak, okul çocuğu seni....

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Beyler hani yanı,burası rahatlama sayfası ama,yanlış anlayıp ta hatalı sollama yapan filan olur,böyle tabelaya ihtiyaç duyulur mu acaba!!!!!!!!????????
rBVaR1qc1tGANnqhAAOqdsHbRiY635.jpg

Reaksiyon puanı
16,118
Beyler hani yanı,burası rahatlama sayfası ama,yanlış anlayıp ta hatalı sollama yapan filan olur,böyle tabelaya ihtiyaç duyulur mu acaba!!!!!!!!????????
Ekli dosyayı görüntüle 86928
Seni kanserden koruyor sende yap utanma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ortalık kodumun öküleriyle dolmuş taşmış. Toplu taşımadasın dallama birşey izliyorsan kulaklık tak, okul çocuğu seni....
Çok kasiyorsun otobusun gurultusu bastiriyor.

Son düzenleme:

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Aynen ya en uyuz olduğum şeylerden biri kulaklık denen bişi icat edildi herkes senin açtığın şeye ortak olmak zorunda değil.Yaf insanlar yalıtımı iyi kulaklık olsun dışarı ses vermesin başkası duymasın ister bunlar hangi dünyanın insanı bu rahatlık nerden geliyor anlamış değilim.

Reaksiyon puanı
16,118
Aynen ya en uyuz olduğum şeylerden biri kulaklık denen bişi icat edildi herkes senin açtığın şeye ortak olmak zorunda değil.Yaf insanlar yalıtımı iyi kulaklık olsun dışarı ses vermesin başkası duymasın ister bunlar hangi dünyanın insanı bu rahatlık nerden geliyor anlamış değilim.
Çok kasiyon senelerce samsung sgh e250 kulakliğin suruculeri olan modlanmis kulaklik kullandim meğer dinlediğim Metallica'yi çoğu kişi duyuyormuş kimse rahatsiz olmadi İzmir,Bayrakli,Bornova da sorun yapan yok...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Godoş bunu yapanların hepsı...

Eski magiruslar olsa bastırırdı ama eski magiruslar yok artık.

Son düzenleme:

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129

Sevgili günlükçüğüm
Arkadaşım confiğin tavsiyesine uyarak,otobüs içinde icraatımı gerçekleştirdim rahatladım,ama şöför ile yolcular lastik patladı sandılar,mazot kokusundan anlamadılar.
sevgili günlük 2.icraatımı da asansörde yapmak zorunda kaldım,az daha beyin kanaması geçiriyordum,beni neden dövdüler anlamadım,şey aslında asansörde nedenini bilemediğim koku vardı,hatta bazıları baygınlık geçirdi.
asansör olayından sonra ,kimse yanıma gelmez oldu,,patron bile uzaktan selam edip gidiyor,şef ise 2 gündür bana fırça atmıyor,ama fırçanın sopasını gösteriyor(anlamadım ama neyse)
yaa işte böleee

Reaksiyon puanı
16,118
Grezimonk hiç umursamaz gazda salar telini son ses beduk te açar hiç. Umursamaz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kimsenin enayisi olmayın bedava iş yapmayın darılsınlar, gücensinler umurunuzda olmasın.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
kandilli_deprem.PNG

Büyüklüğü çok olmasa da geniş çapta hissedildi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ömrümü çürüten, çöpe atmama neden olan, belki de tek bağımlılığım olan lol'ü bıraktım oyunu da sildim. İnşallah çok uzun bir süre geri dönmem. Oynamayın şu rezil oyunu kendinize hakim olamıyorsanız.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Esnaflara sesleniyorum insanlar sizin köleniz değil hakkını verin hakkını kimse fazlasını istemiyor.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Saçımı kısaltmakla uzatmak arasında kaldığım ince çizgi...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,323
Kendi isteği ile sınavlara çalışacağından dolayı uzaklaştırıldı, sınavları canavar gibi verdikten sonra gelecektir. :)

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
bu akşam çekiliiş var otelde, belki bi xr da bize çıkar he :)

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Şu sitede ekranın tam ortasında gözümüze sokar gibi çıkan reklam yüzünden buraya girmemek istiyorum her tıklamada da çıkmaz ki +18 siteler gibi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...