Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Murat Burç

SDN Okuru
En çok da kendimden nefret ediyorum. Neden olmasın herkes sahtekar iki yüzlü yapmacık kimseye güvenmiyorum sen olduğun için seven fedakarlık yapan yok çıkarları için yaşıyorlar.
Senin için fedekarlık yapamayacaklardan olanaklar el verdiği an kurtul.

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ahahahahaha cooook uzun zamandir kullandigim ve sevdigim VIZONTELE esprisini anlayan ilk insansin Tebrikler. Yas kac ayiptir sormasi :)

Yaşım 24, ismim Samuel dicem de, neyse. :D

Vizontele'yi çok çok severim. Son altı ayda sanırım 3-4 kez izledim. Sıkıldıkça izliyorum. :D

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Memleketten kayınvalide geldi maşallah dolu dolu gelmiş bir süre forumda olmayabilirim tüketim başlasın [emoji16][emoji16][emoji16]

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Geçen seneki eleştiriyi dikkate almış SDN. Tebrik ediyorum ve okurlarına verdikleri değeri görebiliyorum.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
O son 19. Lahmacunu yemeyecektim ama memleket hasreti ağır bastı valide de yapmış mübarek.. [emoji41]

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Şimdi lahmacun ama Tarsus usulü denen yuvarlak şeklinde hal böyle olunca memleket hasreti ağır bastı ama az yedim sayıyorum yoksa kralını tanımam evdekilere de ayırdık [emoji16]

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Şimdi lahmacun ama Tarsus usulü denen yuvarlak şeklinde hal böyle olunca memleket hasreti ağır bastı ama az yedim sayıyorum yoksa kralını tanımam evdekilere de ayırdık [emoji16]
İçine bir şey koymasak ben normalinide yerim rekor 10

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Kendine iyi bak kardeşim gerek yok ama bir kilo anten fıstıklı baklavaya hayır demem şu an ama
emoji16.png
şaka değil bak sponsor olana denemesi bedava
emoji16.png
Valla bak sen şimdi yedin ama ben açım açtım google da fıstık sarma resimlerine bakıyorum atayımda sizin de canınız çeksin
images (7).jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...