Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Keşke bana uygun bir kız çıksa karşıma da tamamen değişik bir hayata başlasam

Coolumsu

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Bugün benim doğum günüm.. Ama şu forumdan kimse hatırlayıp kutlamadı.. :/

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şu şarkıdaki hanım arkadaşı dinledikten sonra Aleyna Tilki'nin ne kadar mübarek ve usta bir şarkıcı olduğunu anladım :D

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Şu şarkıdaki hanım arkadaşı dinledikten sonra Aleyna Tilki'nin ne kadar mübarek ve usta bir şarkıcı olduğunu anladım :D

Pentagram açıkken merak ettim dinleyeyim dedim, kulaklarım bu kalite farkına isyan edip hata verdi. Şimdi yeniden boot ediyorum..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Pentagram açıkken merak ettim dinleyeyim dedim, kulaklarım bu kalite farkına isyan edip hata verdi. Şimdi yeniden boot ediyorum..
Kız Apple kullanıyormuş. Bu mübarek sesden sonra Apple'a geçmeye karar verdim. Pılımı pırtımı topladım sattım 45 bine Mac Pro alacağım. Belki bir gün elimdeki Mac Pro ile hava atar kızı tavlar evlenirim. :hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes:

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Kız Apple kullanıyormuş. Bu mübarek sesden sonra Apple'a geçmeye karar verdim. Pılımı pırtımı topladım 45 bine Mac Pro alacağım. Belki bir gün elimdeki Mac Pro ile hava atar kızı tavlar evlenirim. :hearteyes::hearteyes::hearteyes::hearteyes:

Bende bir tane Macbook Air alıp Starbucks'ta boş Word belgesine bir şeyler yazıp kız tavlayabilirim.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Samsung ispanya uçak seferinin birinde tüm yolculara Note 8 hediye etmiş bizdeki şans işte

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Niye TR'de muhendis olunmaz mi?
olunur tabi ancak iş bulma imkanın az kardeşim senin zamanınla benim zamanım arasında değişen çok da bişey yok, en azından benim görüşüm bu yurt dışında yaşamış biri olarak söylüyorum tercih yine kişinin kendisine kalmış.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
bu geek.wish siparişleri çok gecikmeye başladı sanırım artık alışverişi bitirme zamanı geldi...neredeyse kargo parasına denk geliyor artık ...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mayonez turşu olmayan tavuk bazlama diyorum dürüm getiriyor.
Bazlama istemiştim mayonez ve turşu olmayacak diyorum salata atmamış et koymuş mayonez sıkmış getirmiş böyle istememiştim dedim sıkıntı olur mu diyor.
Arkadaş şaka gibi ya

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Bugün Adana’dan bi haber yoktu gözüm yaşlı izledim haberleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...