Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Çinçe öğrenmeye başladım hayata bakış açım değişti. Gözlerim çekik olmaya başladı gibi geliyor

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,194
Şu koskoca evrende ne kadar değersiz ve önemsiz olduğumu bir kere daha anladım.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,194
Admin klavyeye çay dökmüş o yüzden banlandım
Tabi canım :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu isin suyu cikti farkindayim. Yok ayrilcam dedim yok su dedim yok bu dedim herseferinde birsey oldu gitmedim. Hatalardan ders cikarmak gerekir dimi? ben 9 ay once buyuk bir hata yaptim. Forum cehenneme dondu gidiyorum dedim ve o gunden beri gidecegim. Sanirim benim ici n degerli insanlarin gozunden dustum bu olay yuzunden. Ondan sonra en az 5 kere forumu birakmaya calistim olmadi. Cunku hatamin farkinda degildim. Artik bu hatanin farkindayim. Insan sozunde durmali. Ben bir soz verdim. Iste tutyorum simidi. Hadi kendinize iyi bakin. Dalgasini gecen gecsin hadi.
Hoscakalin

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Tabi canım :D
Bu isin suyu cikti farkindayim. Yok ayrilcam dedim yok su dedim yok bu dedim herseferinde birsey oldu gitmedim. Hatalardan ders cikarmak gerekir dimi? ben 9 ay once buyuk bir hata yaptim. Forum cehenneme dondu gidiyorum dedim ve o gunden beri gidecegim. Sanirim benim ici n degerli insanlarin gozunden dustum bu olay yuzunden. Ondan sonra en az 5 kere forumu birakmaya calistim olmadi. Cunku hatamin farkinda degildim. Artik bu hatanin farkindayim. Insan sozunde durmali. Ben bir soz verdim. Iste tutyorum simidi. Hadi kendinize iyi bakin. Dalgasini gecen gecsin hadi.
Hoscakalin
Yahu nereye gidiyon sende

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Şu tapatalk geliştiricilerini hiçbir zaman anlayamayacağım. Adamlar her ay tasarımı kökten değiştiriyor. Sıkılmayı bırak tasarıma alışamıyorum bile. :D

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,073
Şu tapatalk geliştiricilerini hiçbir zaman anlayamayacağım. Adamlar her ay tasarımı kökten değiştiriyor. Sıkılmayı bırak tasarıma alışamıyorum bile. :D
Prolara gelmiyor güncelleme kafam rahat :) herseyi eksik

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
free tapatalk reklamlarına da ahlaklı reklam koysunlar hanımla aramızı açacak arkadaş...arama kriterine göre reklam demeyin hergün cıbıl aramıyoruz telefonda :D bu belliki tek elden yönetiliyor arkadaş etmeyin eylemeyin yuva yıkıcılar :D

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
free tapatalk reklamlarına da ahlaklı reklam koysunlar hanımla aramızı açacak arkadaş...arama kriterine göre reklam demeyin hergün cıbıl aramıyoruz telefonda :D bu belliki tek elden yönetiliyor arkadaş etmeyin eylemeyin yuva yıkıcılar :D
Bunlar amerikanın oyunları :D

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Prolara gelmiyor güncelleme kafam rahat :) herseyi eksik
Pro dediğiniz reklamsız sürüm mü yoksa şu efsane 4.9.5 sürümü mü yüklü? :)

Yıllık reklamsız abonelik 13 TL olmuş. Enpara kitap kampanyası yapınca bütün parayı kitaplara yatırdım bari iade olunca alayım ben bu üyeliği iyi olur. :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
@Mrtaltg Bu mesajımı sildin ya hani
Screenshot_20171018-115546.jpg
Screenshot_20171018-115147.jpg

Bu mesajı da silmeye ne dersin?
Konu XZ Premium vs ithalatçı HTC U11
Screenshot_20171018-115353.jpg

Ben tarafsız hareketlerininizi görmek istiyorum ne dersin bu işe?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Vodafone'un parası bitmiş herhalde reklamlı link kısaltma işine girmiş :D
Screenshot_20171018-142920.png

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,073
Yıldızeli tarafında Türk telekom neti sıkıntılı bugün biraz netsiz kaldık bu sayede

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Allah evlenecek olan arkadaşlara sabır versin, maddi imkansızlık içinde hayırlı bir iş diye niyet ediyorsunuz ama memlekette insan kalmamış hepsi size yolunacak kaz muamelesi yapıyor. Açık gözlü olun yedirtmeyin kendinizi... Bide çift olarak yormayın bir birinizi...
Sivas da SDN ci varmı acep

Sivas'da var mı bilmem ama Sivaslı var :rolleyes:

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
M

Murat Burç

SDN Okuru
Biz tarafsızız, sen değilsin.

Ve senin iPhone konularına yazman yasak. Defalarca kez söyledim. Benim işim forumu yönetmek, Murat Burç'u idare etmek değil.
Ne alaka niye yasakmış?
Benim yazmam yasak XZ Premium vs U11 konusuna iPhone 7 yazmak niye yasak değil?

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ne alaka niye yasakmış?
Benim yazmam yasak XZ Premium vs U11 konusuna iPhone 7 yazmak niye yasak değil?

Senin elinden gelse iPhone alacak herkese herhangi bir Android telefon önereceksin ve ben senin bu mesajların yüzünden çıkan tartışmalara müdahale etmekten çok sıkıldım.

Bunu ilk kez duyuyormuş gibi davranma. Sana buna dair bildirim yapıldı. Uymazsan ne olacağı da söylendi.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Çok güzel bir gündü maşallah yarın da böyle olsun eşantiyon tablet geldi [emoji16]

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
Şu Note 8 de ışık sızması var diyorlar doğrumudur acaba kesin bir sonuç alamadım

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Yıl olmuş 2017 senin telefonun takoz benimki kriko hesabı versinler bize eski jetonlu günleri amiral gemileri sizin olsun aga [emoji41]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...