Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Şahsi görüşüm yaz tatilinde geri dönme fikriniz yoksa herşeyinizi götürmeniz bundan sonra hayatınızın(okul 4 senede biterse)4 senesi orda geçecek ondan dolayı kışlık,yazlık,özellikle yağmurluk ve rüzgarlık eşyalarınızı götürmenizi tavsiye ederim(antalyanın yağmuru çok pistir haberiniz olsun adamı perişan eder) tam takır gitmenizde fayda var.

Antaly değil Trabzon benimki[emoji23] Arada geri memlekete dönerim fekat mühendislik olduğu için seneye staja falan kalabilirim. Gerçi trabzonda ne stajı olacak ki yazılım mühendisliğinde.

Trajectory

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Antaly değil Trabzon benimki[emoji23] Arada geri memlekete dönerim fekat mühendislik olduğu için seneye staja falan kalabilirim. Gerçi trabzonda ne stajı olacak ki yazılım mühendisliğinde.
Trabzon daha kötü(yaz -kış yağmur yağıyor,hava sürekli sis halinde) sen 2 kat daha fazla eşya götür :D:D

Trajectory

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Yurt sonuçları ne zaman açıklanıyor
Tam tarihi bilmiyorum fakat bu aylarda başvurular oluyor eylül ortası ekim başı gibi yanlış hatırlamıyor isem açıklanıyor,yedekler listesi var birde onlara ne zaman sıra gelirse(ölme eşşem ölme) dayınız,amcanız var ise süreçi hızlandırma şansınız var(yapanları biliyorum).

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Tam tarihi bilmiyorum fakat bu aylarda başvurular oluyor eylül ortası ekim başı gibi yanlış hatırlamıyor isem açıklanıyor,yedekler listesi var birde onlara ne zaman sıra gelirse(ölme eşşem ölme) dayınız,amcanız var ise süreçi hızlandırma şansınız var(yapanları biliyorum).

Başvuru süresi bitti de eylülde açıklanması nedir ona göre ayarlama yapacaz daha. Meclisde olan tanıdık bir milletvekili var yeterli dayı emmi olur mu.

7Fold

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Hakkımızda hayırlısı. İlk tecrübe sonuçta bakalım neler yaşayacağız. Yağmurdan da çok pis nefret ederim :D

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Siparişlerim gelmiş Yurtiçi bu sefer şaşırttı beni. İnşallah yarın dağıtıma çıkar.

7Fold

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Antalya için biraz özel yurt araştırması yaptım; çok pahalı. Hele bir tanesi 4 kişilik oda 575TL + elektrik sizden ve sadece kahvaltı veriyoruz dedi 15dk minibüs mesafesini de ekleyerek. Anlaşılan hapı yuttuk. KYK lütfen çık. Erkenden çık. Lütfen.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
@ConfickerBelasi senin yurtiçi kargoyla aran iyiydi sanırım. 3 kargom var 2'sinde tahmini teslim tarihi yarın diğerininki pazartesi. Bu 3'ünün yarın gelme ihtimali var mı yoksa hiç uğraşmayın şubeyi arayım gelip ben alacağım mı diyeyim? (Not: 3'ü de yaşadığım ilçeye ulaştı şubede)

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,171
3 yıl önce kullanıcı adını dahi hayırlamadığım bir hesap ile burada bir iki hafta takılmıştım.

O zamanlar çok çeşitli üyeler vardı. Şuan ise sadece telefon önerebilecek üyeler var ki bu üyelerin hiçbiri tarafsız öneri yapamıyor.

Reaksiyon puanı
16,118
@ConfickerBelasi senin yurtiçi kargoyla aran iyiydi sanırım. 3 kargom var 2'sinde tahmini teslim tarihi yarın diğerininki pazartesi. Bu 3'ünün yarın gelme ihtimali var mı yoksa hiç uğraşmayın şubeyi arayım gelip ben alacağım mı diyeyim? (Not: 3'ü de yaşadığım ilçeye ulaştı şubede)
dağ başında onlara uzak değilsen bugün yarın gelir.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
84f61025693f3f143d80a4e61f927d30.png

Beni şaşırtıyorsun yurtiçi kargo

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
Bilgisayarımın aşırı ısınma sorunun çözmem lazım :( Dying Light oynarken ısınmadan kapatıyor kendini zavallım.

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
Laptopsa termal macunu yenileyip laptop soğutucu alabilirsiniz. :)
Masaüstü bilgisayar ise kasayı temizleyebilirsiniz.
Genel olarak CPU ve GPU ısınıyor. Öyle sanıyorum ki CPU kaynaklı çünkü 1024x768 ayarda herşey low'da Dying Light AMD HD 5670'i kapanma sınırına kadar ısındırır mı ?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bu gece sabahlamamda bana yardımcı olan diş ağrısına saygılar

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Dişlerinize iyi bakin sonra belli bir yaştan sonra yapma dişe muhtaç kalmayin

Fırçalamaktan nefret ederim. Ezicilerden biri kırılmış içten. Feci ağrı yapıyor bir kere daha ağrımıştı kesildi şimdi yine başladı. Yarın dişciye gidicem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...