Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
birisi ölse de helva yesem. canım çekti...

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Son 2 gündür sosyal medya da surekli watsons magazalariyla ilgili resimler görüyorum. Esprili şekilde erkeklerin magaza önünde beklemesi vs. Ama sadece watsons mağazası paylaşılıyor ve tabela özellikle ön plana cikartiliyor. İnceden reklamı yapılıyor. Satışları arttırmak için iyi bir yöntem aslında.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Sonunda geldin be ey haftasonu ! Haydi Allah'ım gün çabuk geçsin ...

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,223
Ühü haftaya sınav var hem de geçiş sınavı ühüü. 2gün nedir bari 1 günde Bitirim ühüüü. Ah fen ah.. :(

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Son 2 gündür sosyal medya da surekli watsons magazalariyla ilgili resimler görüyorum. Esprili şekilde erkeklerin magaza önünde beklemesi vs. Ama sadece watsons mağazası paylaşılıyor ve tabela özellikle ön plana cikartiliyor. İnceden reklamı yapılıyor. Satışları arttırmak için iyi bir yöntem aslında.
Gratis midir nedir o da var.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Bunlar eşlerinin veya çocuklarının suratına nasıl bakabiliyor?

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
İzmir gerekirse bu cahalet yurdundan ayrılsın. Benle aynı yaştakiler yobazlıkta çığır açmışlar resmen! Şunları atalım konya ya falan orda cahil cahil takılsınlar burası başka yer olsa bozardım kendimi ama neyse:mad::mad:

Black15

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Lisedeki ilk yazılımı oldum. Çok zordu. Hafta sonunun gelmesine bile sevinemedim. :(

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Biri çıkar Kadına seçme ve seçilme hakkı verir.
Biri çıkar Çocuğa tecavüzcüsüyle evlenip evlenmeme hakkı verir.
İşte Yeni Türkiye tam budur...

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Biri çıkar Kadına seçme ve seçilme hakkı verir.
Biri çıkar Çocuğa tecavüzcüsüyle evlenip evlenmeme hakkı verir.
İşte Yeni Türkiye tam budur...

Hayır bugün ülkenin gündemine bakıyorum böyle gerizekalı bir düşünce yok yahu. Başbakanın ülkeden haberi yok doları muhabirden öğreniyor, bir milletvekili çıkıyor böyle rezil bir önerge sunuyor. Yazık be yazık.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Hayır bugün ülkenin gündemine bakıyorum böyle gerizekalı bir düşünce yok yahu. Başbakanın ülkeden haberi yok doları muhabirden öğreniyor, bir milletvekili çıkıyor böyle rezil bir önerge sunuyor. Yazık be yazık.
Birazdan gelir birileri savunur bu olayı . Hatta savunan var zaten . Der ki ATATÜRK "-Bir millet Zenginliğiyle değil .Ahlak değeri ile ölçülür !". Bu yasaya evet diyenler bugün Cuma namazına gitti kardeşim . Hayır dizilerde bile sigarayı,içkiyi sansürleyenler Tecavüzü meşrulaştırmaya çalışıyor . Peki ya 13 kişinin tecavüz ettiği kız ? Onu hangisiyle evlendirecekler ! Kura ile mi yoksa ? Herif köy meydanında kızı seçiyor, tecavüz ediyor, ailesi namus diye zorla evlendiriyor. Sonra sen bu yaratığı mağdur diye tanımlıyorsun!Caydırıcılığı bırak, bundan sonra da kafasından geçirecek sapıklara mesaj veriyorsun, "Tuttuğunuz sizindir." diyorsun. Bu nasıl iştir be kardeşim ? Bu nasıl acımasızlıktır ?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Birazdan gelir birileri savunur bu olayı . Hatta savunan var zaten . Der ki ATATÜRK "-Bir millet Zenginliğiyle değil .Ahlak değeri ile ölçülür !". Bu yasaya evet diyenler bugün Cuma namazına gitti kardeşim . Hayır dizilerde bile sigarayı,içkiyi sansürleyenler Tecavüzü meşrulaştırmaya çalışıyor . Peki ya 13 kişinin tecavüz ettiği kız ? Onu hangisiyle evlendirecekler ! Kura ile mi yoksa ? Herif köy meydanında kızı seçiyor, tecavüz ediyor, ailesi namus diye zorla evlendiriyor. Sonra sen bu yaratığı mağdur diye tanımlıyorsun!Caydırıcılığı bırak, bundan sonra da kafasından geçirecek sapıklara mesaj veriyorsun, "Tuttuğunuz sizindir." diyorsun. Bu nasıl iştir be kardeşim ? Bu nasıl acımasızlıktır ?

Öğretmenler de ayrı bir rezillik. Bugün yine bir haber okudum mesajları atmayacağım internette var. Okurken resmen utandım böyle öğretmenlerimiz var ülkemde. İbreti alem olsun diye asacaksın bunları ama bu düşünceye sahip çıkanlar oldukça zor be. Kadın istediği gibi giyinir dolaşır sen tahrik oldun diye onu taciz etme hakkın yok. Üstelik mahkemede böyle savunuyorlar kendilerini, bizim hakimlerimiz de salıyor bunları. Ahlak terbiye sıfır.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Bir insan cuma günü eve mutsuz gelir mi? Geliyormuş..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...