Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Kim nerede takılmak isterse orada takılır. İsterse sadede muhabbet eder. Bildiğim kadarıyla kurallarda (güncellenmediyse) yardımcı olmak zorunludur diye bir madde yok.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Abi iyi dedin de aklıma bir şey takıldı. Bende o konulardayım 2 3 konu vardır farklı olan. Şuan dersler var hiç oralara sarmak istemiyorum ondan girmiyorum. Benim içinde mi post deniliyor? Eger böyleyse cidden üzülürüm..

Hayır tabii ki de, eğer 1.000 postun 900'üzü sohbet ya da geyik amaçlı geldiyse insanlar post kasmak der.Belki çoğu böyle değil ancak böyle görünüyor.

Baska bolume mi gideyim

Beni çok yanlış anladın.Eğer uzman olduğun bir konu veya dal varsa , insanlara bildiğin kadarıyla yardım edebilirsin.Emin ol o zaman kimse sana post kasıyorsun demeyecektir.Elbette burası kimsenin tapulu arsası değil.İstediğin yerde istediğin kadar takılabilirsin ancak biraz daha dozunda.Dozunda dediğim sadece süreklilikten ibaret değil.Tavırlarını yaşın gereği anlayabiliyorum fakat girdiğin çağ içinde kendi tavırlarına hakim olabilmek kendine geçebileceğin en güzel kıyaktır.

Kim nerede takılmak isterse orada takılır. İsterse sadede muhabbet eder. Bildiğim kadarıyla kurallarda (güncellenmediyse) yardımcı olmak zorunludur diye bir madde yok.

Kurallarda vardır, uyulması şarttır diye bir şey demedim ki ben.Uyarmadım da , sadece söylemek istedim.İster uyar , ister uymaz.Post kasmanın görünüşe göre açıktan açığa bir yasağı yok fakat rahatsız edici bir durum.

Ağzını topla veled boyundan büyük laflar etme kırmayayım bacaklarını ailen sana terbiye vermedi mi

Biraz daha sakin , büyüklük sizde kalsın.

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Hayır tabii ki de, eğer 1.000 postun 900'üzü sohbet ya da geyik amaçlı geldiyse insanlar post kasmak der.Belki çoğu böyle değil ancak böyle görünüyor.

Beni çok yanlış anladın.Eğer uzman olduğun bir konu veya dal varsa , insanlara bildiğin kadarıyla yardım edebilirsin.Emin ol o zaman kimse sana post kasıyorsun demeyecektir.Elbette burası kimsenin tapulu arsası değil.İstediğin yerde istediğin kadar takılabilirsin ancak biraz daha dozunda.Dozunda dediğim sadece süreklilikten ibaret değil.Tavırlarını yaşın gereği anlayabiliyorum fakat girdiğin çağ içinde kendi tavırlarına hakim olabilmek kendine geçebileceğin en güzel kıyaktır.

Kurallarda vardır, uyulması şarttır diye bir şey demedim ki ben.Uyarmadım da , sadece söylemek istedim.İster uyar , ister uymaz.Post kasmanın görünüşe göre açıktan açığa bir yasağı yok fakat rahatsız edici bir durum.

Ben böyle bir insan görmedim anlayışlı! Helal olsun abi sana, benim 2500 mesajım söyle rahatla, ama amacım post değil.

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3

Bir baska bolumdeyim uzadi bu is artik iyi eylenceler

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Bir baska bolumdeyim uzadi bu is artik iyi eylenceler

Niye böyle düşünüyorsun ki , tek bir bölümde yoğunlaşman zaten bir hataydı.Demek istediğimi ısrarla anlamıyorsun.Bir başka bölüme gidip aynısını yapsan insanlar sana hala Post kasıyor diyecektir.Lütfen biraz daha anlamaya çalış.Kendi lehime hiç bir çıkarım yok.

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Niye böyle düşünüyorsun ki , tek bir bölümde yoğunlaşman zaten bir hataydı.Demek istediğimi ısrarla anlamıyorsun.Bir başka bölüme gidip aynısını yapsan insanlar sana hala Post kasıyor diyecektir.Lütfen biraz daha anlamaya çalış.Kendi lehime hiç bir çıkarım yok.
Baska bolumlerde kasmiyacagim bir daha tovbe zaten sdn forum

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Açılan konular ilgimi çekmiyor forum teknoloji forumundan çok telefon forumu gibi nereye baksam telefon

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Açılan konular ilgimi çekmiyor forum teknoloji forumundan çok telefon forumu gibi nereye baksam telefon

Haklısınız.SDN kanalında bile her yer telefon incelemesi.Birileri duysun artık.

Nasil ne sertligidir zaten gidiyorum bitiyor zaten

Madem ki anlamıyorsun , ben daha fazla uğraşmayacağım.Benim istediğim tamamen iyiydi.Kötüye dönmemesi için daha fazla ileti atmayacağım.Gideceksen kimse seni buradan kovmadı bunu bil mutlaka.İnsanlar seni burada isteseydi , sana bu tarz tavsiyelerde , uyarılarda bulunmazlardı.Yinede sen bilirsin.

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
[MENTION=288387]leanardo[/MENTION] nun açıklamalarına + olarak sebebini bilmediğim şeylerden ötürü. Belki benden de kaynaklanıyor olabilir. Belki hayattan da soğumuş olabilir. Belki de uykum geldiğinden böyle düşünüyorumdur ve uyuyup uyandıktan sonra düşüncem değişecektir ...

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Türkiye/Dünya Gündemi, spor, komik resim- video, kültür -sanat, kitap, dizi-film, otomobil, tv-radyo dünyası, yazılım, kampanyalar, bilgisayar donanımı, oyun, pes, fifa, konsollar, sosyal medya, tavsiye siteler, sağlık-beslenme... ve daha birçok bölümde sıcak, sımsıcak.. cevap bekleyen bir sürü konu mevcut. :yes:

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Forum tasarımı neden hala aynı, çok itici geliyor bana.

edit=Tamamdır , keşfettim :mrgreen:

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Konu çok, ilgi yok sadece..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ne isterdiniz mesela? Hani şöyle bir konu açsanızda eğlensek orada aktif olsak (spamlamadan) felan diyebileceğiniz? Eğer varsa öneriniz geri çevrilmez heralde.

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
8 yaşımdaydım ve hiç şüphesiz bu kız hayatım boyunca gördüğüm en mükemmel şeydi.
buğday teni,kumrala kaçan sarı saçları,ve dünyanın en kıymetli mücevherleri kadar güzel yeşil gözleriyle bir başyapıt'dan farksız dı.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Anadolu Üniversitesi m.office 365 ı ücretsiz ve one drive de 1 tb depolama hediye ediyormuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar