Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Orası öyle yani o arabanın fiyatında daha iyi araçlar olabilir var demek istedim.

Tip olarak kasa olarak iyi fakat iç kısmı boş biçimsiz bir torpitosu var beğenmedim ve bir kaç daha sebepde olabilir. tabi tercih fordlara bakabilirsin dolu modeller oldukça iyi
şuan ki kasanın makyajlı hali çıkmış hocam.
konsol daha tatlı duruyor.
ve tampon bölgeleri spoilerlar değişmiş ben beğendim.
ancak 52000 lirayı geçecek gibi duruyor alternatiflere yönelebilirim.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
6e1739f454e89b7bd072865181ab6df1.jpg

Tapatalki yapan adamin göz zevkine hayranim -_-

fdd2df4eb00b8a4784556f21008c6f56.jpg

4.9.5 forever [emoji106]

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
6e1739f454e89b7bd072865181ab6df1.jpg

Tapatalki yapan adamin göz zevkine hayranim -_-

fdd2df4eb00b8a4784556f21008c6f56.jpg

4.9.5 forever [emoji106]

İphone 5S ekranında hiç iyi durmuyor ben beyaz tema kullanıyorum. Wp deki tapatalk çok berbat o yüzden internet explorer üstünden giriyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ege dizilerinden gına geldi çekecek başka bir dizi yok sanki. Poyraz Karayel başlasa da izlesek yav . Aşk ve ege dizileri çok banel...

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Böyle bir saçmalık var mı? Vatan bilgisayarın internet sitesindeki fiyatlar ile mağazasındaki fiyatlar acayip farklı. Bir hevesim vardı onunda içine ettiler 😪

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Böyle bir saçmalık var mı? Vatan bilgisayarın internet sitesindeki fiyatlar ile mağazasındaki fiyatlar acayip farklı. Bir hevesim vardı onunda içine ettiler 😪
Dolar'a bağlı olarak ya mağazadaki ya da internet sitesindeki fiyatı güncellemiyorlar.Unutuyorlar heralde.

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Mağazadaki görevliye internet sitenizde daha ucuz diyip gösterirseniz o fiyattan veriyolar. En azından bana öyle denk geldi

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar sizinde başınıza geldi mi yada bir bilginiz var mı?
Dedem ile yemek yiyordum, evde baş başaydık ben sofrayı kaldırırken bana niye kaldırıyorsun adamlarda yesin dedi şuan hafiften korkuyorum bakışları bir garip. Abdest almaya gidiyordu yoldan döndü neden gitmedin dedim adamlar bekliyor beni dedi. Şimdide pil arıyor yastık altında kumanda pillerini verdim bunlar benim pillerim değil diyor.Dedem 95 yaşında şuan uyutmaya çalışıyorum oturanlara ayıp olur hemde mahkeme var diyor. Aklıma acaba gördükleri melek mi diye gelmedi değil

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Dedem ile yemek yiyordum, evde baş başaydık ben sofrayı kaldırırken bana niye kaldırıyorsun adamlarda yesin dedi şuan hafiften korkuyorum bakışları bir garip. Abdest almaya gidiyordu yoldan döndü neden gitmedin dedim adamlar bekliyor beni dedi. Şimdide pil arıyor yastık altında kumanda pillerini verdim bunlar benim pillerim değil diyor.Dedem 95 yaşında şuan uyutmaya çalışıyorum oturanlara ayıp olur hemde mahkeme var diyor. Aklıma acaba gördükleri melek mi diye gelmedi değil
Okurken tırstm .

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17

Şizofrenlik,Alzheimer gibi hastalıklar 90 yaş üstü çok normal.

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Şizofrenlik,Alzheimer gibi hastalıklar 90 yaş üstü çok normal.
Doktorunu aradım beyine kan ve oksijen az gidiyor az besleniyor ondandır dedi yapacak bir şey yokmuş şimdide müşteriler pil bekliyor diyip yastık altında koltuk altında pil arıyor, kumanda pili verdim onlar benim pilim değil diyor.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Doktorunu aradım beyine kan ve oksijen az gidiyor az besleniyor ondandır dedi yapacak bir şey yokmuş şimdide müşteriler pil bekliyor diyip yastık altında koltuk altında pil arıyor, kumanda pili verdim onlar benim pilim değil diyor.

Dostum ne istiyorsa onu yapacaksın.Bu hastalık Alzheimer işte.Kendi gençlik yıllarına dönüyor adam.Ne meslek yaptığını biliyormusun ?

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dostum ne istiyorsa onu yapacaksın.Bu hastalık Alzheimer işte.Kendi gençlik yıllarına dönüyor adam.Ne meslek yaptığını biliyormusun ?
Uzun yıllar İstanbul'dan köye malzeme getirdi 1 milyoncu gibi bir dükkan vardı. Onun sattığı pillerden aradım benzinliğe gittim ama yok bulamadım bench gibi bir marka mı ne satıyormuş

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Kandır ozaman , onlar yerine bunlar veriliyormuş dede de.

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Mağazadaki görevliye internet sitenizde daha ucuz diyip gösterirseniz o fiyattan veriyolar. En azından bana öyle denk geldi

Dedim. İlgilenen kişi cahil biri. Asıl malzeme bölümünün elemanı tatilde sanırım. Adama tüm parçaları ben gösterdim. Sonra sadece o fiyatını dıtlattı.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Mecidiyeköy'de halk otobüsü yandı 2-3 saat önce. Yarın haberlerde verirler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Genelde öyle ancak webe özel ürünler var. Mesela power bank web e özel yazıyorlar 14 TL mağaza 20 TL, onu o fiyattan veremıyorlar. Ama çöyle bir yöntem ile alıyorsunuz, kredi kartı ile sanal pos işlemi gerçekleştiriyor kasiyer, internetten sipariş verdi misali 3d secure olarak size gelen kodu kasiyere veriyorsunuzz internetten ödeme yapıp internetten almış oluyorsunuz ürünü elden mağazadan teslim alıyorsunuz.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Ekranıma sinek kondu, sineği kovmak için tarayıcıyı yukarıdan tutup sağ sola sallamaya başladım. Bana üşengeçlikten bahsetmeyin :D

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Dedim. İlgilenen kişi cahil biri. Asıl malzeme bölümünün elemanı tatilde sanırım. Adama tüm parçaları ben gösterdim. Sonra sadece o fiyatını dıtlattı.

Hani sen mt2 de kassın diye çarını kardeşine verirsin o da batırır geri verir ya , şimdi bayramın son günü olduğu için asıl yetkililer gelmemiştir dükkanı toylara bırakmışlardır. Dun bir suru market dolaştım hepsinde sadece ikişer adam vardı.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
2gb ramli pc ye 64 bit win7 atmak performansi arttirirmi azaltirmi?

Suan win7 32 bit var.

CMYK

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yaklaşık 3 m[SUP]3 [/SUP]alan açılmış.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Telefonumu brick ettiğimden beri elektronik aletlerin yazılım işlerinden çekiniyorum.Laptop'um geldi ama Ein 8.1 kuramadım. :mrgreen:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...