Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Sevgili telefonum note 3 2 yıllık bir süreç içinde sizlere ömür

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ölmemiştir o odin mode ile odinle stok rom at hortlar gene.

Hortlamaz artık. Telefon kafayı yedi sağa sola fırlatılmaktan önceden çok temiz bakardım artık heves kalmadı telefonun sarj giriş yeri bozulmuş bugün kurcalıyordum yuva yerinden oynuyor vs bildirimleri geliyordu şarjda takılı olduğu halde iletmiyordu elektrik ekran rengarenk oluyordu ilginç ilginç.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Beyler yarın telefonu restore edeceğim ama her restore sonrası karşılaştığım vahim durum var. Restore sonradı telefonu açabilmek için sim kart şart mecburen takıyorum ama wifiye bağlı bile olsam telefonu aktive etmek için sim kart verisini yiyor(paket falan yok direk kontörümü sömürüyor) hattımın internet erişimini nasıl kapatırım? (Önceki restoremin birinde 40 tl yanmıştı)

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bu salak adamlar yok mu dün 9 tanıtıldı bguün cihazımda gözükmüyor telefonum sahtemi diyor yav

ALBATROS84

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Beyler yarın telefonu restore edeceğim ama her restore sonrası karşılaştığım vahim durum var. Restore sonradı telefonu açabilmek için sim kart şart mecburen takıyorum ama wifiye bağlı bile olsam telefonu aktive etmek için sim kart verisini yiyor(paket falan yok direk kontörümü sömürüyor) hattımın internet erişimini nasıl kapatırım? (Önceki restoremin birinde 40 tl yanmıştı)
Başka birinin sim kartını taksan olurmu

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
[MENTION=440970]ALBATROS84[/MENTION] bu sefer başkasının sim kartından para alır :) [MENTION=413044]gokhan.utar.[/MENTION] telefonunun marka modeli ne?

İphone 5s klasik apple politikası. Yok neymiş cihazı açmak için sim kart şart.

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Evet beyler hatırlarsanız buraya bana akk işemedi bu ay diye yazmıştım ve bir dünya dosya indirdim yine aynı hız darısı sizin başınıza :D bu ayda yırttık.

ALBATROS84

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Evet beyler hatırlarsanız buraya bana akk işemedi bu ay diye yazmıştım ve bir dünya dosya indirdim yine aynı hız darısı sizin başınıza :D bu ayda yırttık.

4-5 ay önce bende de öyleydi hiç etkilenmiyordu şimdi anında sınırlıyorlar zaman varken keyfini çıkar :mrgreen: [MENTION=259893]Strake[/MENTION] Paketi olan birini kastetmiştim anlaşılır diye yazma gereği duymadım :)

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
[MENTION=426894]ArdaBrkee[/MENTION] olaya bir el atar mısın?

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Sırf ets2mp'de takılmak istediğim için bu aksam serverlar çöktü :hammer:

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Yazışma var mı? Ayrıca 16 gb yi doldurur mu (evde 4 kişiyiz herkes giriyor) konvoy yapıp ülke ülke korna çalarak gezerim :D
Yazışma felan var. Saat başı yaklaşık 50 MB yiyor. Tabi ayarlara gore değişir. Sen motor seslerini avatari felan acarsan 100 MB ta olabilir.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Operatörünu ara internet erişimini kapattır. Aktive ettikten sonra operatörü tekrar ara internet erişimini operatörden açtır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...