Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Ben şu anda [MENTION=64474]rozabay[/MENTION] Özkan abi bir şey söyleyene kadar bekliyim en iyisi.

Oyunun içinde adam vurdukça vs para kazanıyoruz ya o paralar ile diğer elde silah seçiyoruz hani orda ki tüm silahlara para yeterse seçemiyormuyuz? illa para verip açmakmı gerekiyor '' gerçek para? ''
Skype varsa gelsene bana.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[MENTION=350013]memogoren[/MENTION] dalga geçme yahu. Yok cem öyle birşey 1 hafta içinde oyunun parasını çıkarırsın silah satışından. Marketteki silahlar sadece görsellik açısından farklı oluyor. Başka bir olayı yok.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
[MENTION=350013]memogoren[/MENTION] dalga geçme yahu. Yok cem öyle birşey 1 hafta içinde oyunun parasını çıkarırsın silah satışından. Marketteki silahlar sadece görsellik açısından farklı oluyor. Başka bir olayı yok.
Dalga falan geçtiğim yok. Sandığın kadar da kolay değil o işler abim. Arkadaş oynadıkça anlayacaktır, ben söyleyeceğimi söyledim.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
@memogoren dalga geçme yahu. Yok cem öyle birşey 1 hafta içinde oyunun parasını çıkarırsın silah satışından. Marketteki silahlar sadece görsellik açısından farklı oluyor. Başka bir olayı yok.

Ödeme işlemi tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi.

Not: Bazen kredi kartı şirketleri bu işlemleri hesap ekstrenizde 'tutar' fakat sizden ödeme almaz. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki hataları düzelttikten sonra, lütfen tekrar satın almayı deneyin.

Kart eklemeye çalışıyorum böyle hata veriyor?

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Ödeme işlemi tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi.

Not: Bazen kredi kartı şirketleri bu işlemleri hesap ekstrenizde 'tutar' fakat sizden ödeme almaz. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki hataları düzelttikten sonra, lütfen tekrar satın almayı deneyin.

Kartında ekstradan 1 veya 2 lira fazla olması lazım, yoksa ödeme yapmaz. Ayrıca kartın internetten ödemeye açık olmasına dikkat et.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34

Kredi kartını internet alışverişine açtırman lazım. Ziraat.com.tr den de yapabilirsin, müşteri hizmetlerinide arayabilirsin.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Zaten bu kart ile League of legendsten en az 500tl lik alışveriş yaptım? hiç bir hata vermedi şimdiye kadar?

Zirat sitesine girip bir kurcalıyım bakalım hep beni bulur ya.

Bizzle

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim benim konum neden kapatılıyor? [MENTION=380082]Vikings[/MENTION] [MENTION=34608]Darknes$[/MENTION]

Bizzle

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Birkaç saat önce açtığım "Bir Anı..." adındaki konu bana hiçbir bilgi verilmeden kapatılmış.

Hayırdır?

Bizzle

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir konu durup dururken ortadan kayboluyor bu normal mi? Bu arada ilgilendiğin için teşekkürler..

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Zaten bu kart ile League of legendsten en az 500tl lik alışveriş yaptım? hiç bir hata vermedi şimdiye kadar?

Zirat sitesine girip bir kurcalıyım bakalım hep beni bulur ya.

tırt bir oyuna 500tl mi bayıldın?? senin gibi evladım olsa kafasını duvara sürterdim.

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
[MENTION=159021]cansermo[/MENTION] [MENTION=344313]NGungor96[/MENTION] Gençler hangi üniversiteleri ve bölümleri kazandınız bakayım?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=64474]rozabay[/MENTION] Özkan abi ziraatı aradım 15 dakika müşteri hizmetlerine bağlanmak için bekletti, dedim buga falan girdi galiba kapatıp tekrar aradım bu sefer farklı kart işlemlerine gittim tekrar müşteri hizmetlerine bağladı 21 dakika bekledim ve kimse yardımcı olmuyor telefonu kaldıran yok.

Gecenin 11-12sinde neyin yoğunluğu bu? Bu kart ile internetten alışveriş yapmıştım daha önceden gittigidiyordan spigen falan almıştım lg g2 için, lolde bir sürü çekim yaptım şimdiye kadar gık demedi ne alaka steam ya?

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
@rozabay Özkan abi ziraatı aradım 15 dakika müşteri hizmetlerine bağlanmak için bekletti, dedim buga falan girdi galiba kapatıp tekrar aradım bu sefer farklı kart işlemlerine gittim tekrar müşteri hizmetlerine bağladı 21 dakika bekledim ve kimse yardımcı olmuyor telefonu kaldıran yok.

Gecenin 11-12sinde neyin yoğunluğu bu? Bu kart ile internetten alışveriş yapmıştım daha önceden gittigidiyordan spigen falan almıştım lg g2 için, lolde bir sürü çekim yaptım şimdiye kadar gık demedi ne alaka steam ya?

Evet müşteri hizmetleri muazzamdır. Ulaşmak için beya bir dua etmen lazım :D

Reaksiyon puanı
16,118
biz windows'a bile para vermez enterprise kullanırken ilginç...
gerçi şuan 7 home premium x86 var da 9,40gb hdd'ye kurulmasını beklemezdim kuruldu...

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Vikings yine iyi. Bizim arkadaş bir oyuna bağlandığında ayda 500 TL harcıyor.

Bu bir alışkanlık veya bağımlılık değil, Sevdiğim yıllarımı verdiğim bir oyun ayriyetten 500 en az yatırdığım ikinci hesabım ilk hesabımdan bahsetmiyorum bile rahmetli iyi ban yedi.

Kısaca her şeyi para vermeden de yapabiliyorum Rün sayfaları rünler şampiyonlar vs.

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Sınav sonucunda Mersin'de kalmanın planlarını yapıp kendime 3-4 sene idare edecek bir masaüstü bilgisayar dizecekken ÖSYM'nin bana attığı kelek ile şehirdışını kazandım. Hadi en azından gaming laptop alırım diye düşünürken de abim kendi bilgisayarını bana vereceğini söyledi. Hayat bazen çok acımasız.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
a3a3eqy3.jpg

Bahçede oyun keyfi :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
PhotoShoptan anlayan biri özel mesaj atabilirmi? bir sürü fotoyu birleştirme ile ilgili bir çalışma yapmak istiyorum ama bilmediğim için gönüllü birini arıyorum :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...