Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

Deleted member 312196

SDN Okuru
haziranın başıydı burda gök gürlüyodu, bilgisayarın fişide takılıydı ama bilgisayar açık değildi, birden bi şimşek çaktı sonra kasadan elektrik çıktı ve anakart R.İ.P :D

Gecmis olsun :)

Bilgisayar isini halledeyim rozabay sen ben bir payday atariz. Özledim bayagi.

Reaksiyon puanı
16,118
haziranın başıydı burda gök gürlüyodu, bilgisayarın fişide takılıydı ama bilgisayar açık değildi, birden bi şimşek çaktı sonra kasadan elektrik çıktı ve anakart R.İ.P :D

bölge nere? belki elektrik dağıtım şirketine yıkabilirsin masrafını bunu araştır sizin verdiğiniz elektrik yüzünden bilgisayarım yandı diye şarla elektrik şirketine.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=64474]rozabay[/MENTION] Özkan abi CS GO alıcam şimdi 14.99dolar diyor 31 küsür tlye geliyor şimdi steamdan alsam artı ücret falan kesilicekmidir?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kredi kartı ile alıcam

Bunu: http://store.steampowered.com/app/730/?l=turkish Doğurusu dimi?

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Bence 15 dolar verme CS:Go'ya. İlla ki bir sitede 3.74'e satılacak yakın zamanda..

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Şu anda beklemekle cidden uğraşamayacam direk alıyorum [MENTION=64474]rozabay[/MENTION] Özkan abi, ziraat bankası visa maximum kart ile umarım sorun çıkmaz hadi bakalım.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
@rozabay Özkan abi CS GO alıcam şimdi 14.99dolar diyor 31 küsür tlye geliyor şimdi steamdan alsam artı ücret falan kesilicekmidir?

kredi kartı ile alıcam

Bunu: http://store.steampowered.com/app/730/?l=turkish Doğurusu dimi?

Artı ücret kesmezler. enpara kullanırsan ay sonu %50 sini banka geri iade eder.
enparan yoksa yardımcı olurum

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Şu anda beklemekle cidden uğraşamayacam direk alıyorum [MENTION=64474]rozabay[/MENTION] Özkan abi, ziraat bankası visa maximum kart ile umarım sorun çıkmaz hadi bakalım.
Sen oyuna 15 dolara vereceğini sanıyorsun ama oyuna 20 dolar yatıracaksın en az haberin yok.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
o nedenmiş? normal oyunun verdiği silahları kullanamıyormuyuz? yani illa silahmı satın almak gerekiyor oynamak için? o zaman hiç bulaşmıyım? biri kesin bir cevap versinde ona göre kartı geriye veriyim?
tabikide gerekmiyor. hatta oyundan çıkan silahları satıp para kazanabiliyorsun

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Ben şu anda [MENTION=64474]rozabay[/MENTION] Özkan abi bir şey söyleyene kadar bekliyim en iyisi.

Oyunun içinde adam vurdukça vs para kazanıyoruz ya o paralar ile diğer elde silah seçiyoruz hani orda ki tüm silahlara para yeterse seçemiyormuyuz? illa para verip açmakmı gerekiyor '' gerçek para? ''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...