Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
10247276_873865099350155_3267615097176991444_n.jpg

Reaksiyon puanı
16,118
winusb ne gıcık 4gb(3,60gb) kingston datatreveler 112 usb belleğe hata veriyor 9200win8rtm.iso'yu yazdırırken fat32 formatlı x64 sığmıyor galiba...
32gb toshiba hayabusa'ya oldu...

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Belki de ne iyisi teknolojiye sarmak çünkü cihazlar seni sorgulamıyor...

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Fenrbahçe şampiyon olmuş. Tebrikler... (Ankaragüçlüyüm)

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Facebook kişi isimlerini değiştirmeyi engellesin ya :D arkadaşım ->arkadaşım + eşi -> eşi - arkadaşım:D 2 adımda hiç tanımadığım biri ile arkadaş olmuşum :)

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Pazartesi demişken :)

Haftanin-en-komik-karikaturleri_1379144970.jpg

Bu arada pazartesi-salı TEOG sınavına girecek öğrencilere başarılar dilerim. :)

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
uzun zaman sonra ilk defa bi pazartesi gününden bu kadar nefret ettim. sabaha doğru beşte uyu, yedi buçukta uyan.. adalet mi bu :turned:

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Muhteşem bir yağmur var. Hiç kesilmesin...

(Allah evsiz barksız olanlara yardım etsin.)

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Hastanede sıra beklemek dert. Ergen liseliler rapor diye basmışlar hastaneyi. Sen dönem içi gez dönem sonu yusuf çek. Bi de sınavdan medet um. Hey yavrum hey...

yamamoto1903

Asistan
Reaksiyon puanı
2
aveanın woops kampayasına gıcık oldum arkadaş ya. bu internet hızı nedir. yavaştan bile yavaş. 50 gb versen ne olur 2 dakikada instagram yenilenmiyor.

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Hastanede sıra beklemek dert. Ergen liseliler rapor diye basmışlar hastaneyi. Sen dönem içi gez dönem sonu yusuf çek. Bi de sınavdan medet um. Hey yavrum hey...
rapor mu kaldı ki
zaten okul dan izin alınabiliyor ki

mesela ben 5 er günlük alıyorum lys çalışacağım vakitler de malum okulda kimse olmuyor hastane ile vs hiç uğraşmam
gider müdür yardımcısından dilekçe verir alırım
ama okula gitmeyi tercih ederim :)
hani kimse olmuyor ya bütün hocalar emrimde :D yakalayıp konu anlattırıyorum :)

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
rapor mu kaldı ki
zaten okul dan izin alınabiliyor ki

mesela ben 5 er günlük alıyorum lys çalışacağım vakitler de malum okulda kimse olmuyor hastane ile vs hiç uğraşmam
gider müdür yardımcısından dilekçe verir alırım
ama okula gitmeyi tercih ederim :)
hani kimse olmuyor ya bütün hocalar emrimde :D yakalayıp konu anlattırıyorum :)
ben lisedeyken 20 günlük hakkımın 15'ten fazlası kesin dururdu. Tipleri görsen tam zibidi. İpi koparmış dana gibiler. Artist artist hastanede gezmeler filan. Bİ tanesini duydum. Doktara ne diyecen diye sordu birisi, bizimkisi saçlarım dökülüyor diyecem dedi. Bahaneye bak ya :D

Doktoru deli ettiler. İyi bi bağırdı çağırdı bunlara. En son kayboldulardı.

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ben lisedeyken 20 günlük hakkımın 15'ten fazlası kesin dururdu. Tipleri görsen tam zibidi. İpi koparmış dana gibiler. Artist artist hastanede gezmeler filan. Bİ tanesini duydum. Doktara ne diyecen diye sordu birisi, bizimkisi saçlarım dökülüyor diyecem dedi. Bahaneye bak ya :D

Doktoru deli ettiler. İyi bi bağırdı çağırdı bunlara. En son kayboldulardı.
benim 35+9,5 gün hakkım var ve daha 8 gün kullandım oda mecburiyetten. ygs den 1 hafta önce ve hasta olduğum 2-3 gün
bu gün toplasan 10 kişiydik onlarda sonradan kaçtılar zaten. tek başıma test çözüyorum sınıfta :)

onlar genelde okula niçin geldiğini bilmeyen tipler. gelirler ve nasıl geldilerse hiçbir değişime uğramadan öylede giderler.
tek amaçları en az öğrenerek en çok notu almak bence. benlikleri tam oturmamış, ağzından küfür argo eksik olmayan, okul tuvaletini kahvehaneye çeviren tipler :)
atıyorum edebiyatçı soruları veriyor. adam edebiyattan 90 alıyor (normalde en fazla alacağı 20-30) ve sevinçten uçuyor garibim :)

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
benim 35+9,5 gün hakkım var ve daha 8 gün kullandım oda mecburiyetten. ygs den 1 hafta önce ve hasta olduğum 2-3 gün
bu gün toplasan 10 kişiydik onlarda sonradan kaçtılar zaten. tek başıma test çözüyorum sınıfta :)

onlar genelde okula niçin geldiğini bilmeyen tipler. gelirler ve nasıl geldilerse hiçbir değişime uğramadan öylede giderler.
tek amaçları en az öğrenerek en çok notu almak bence. benlikleri tam oturmamış, ağzından küfür argo eksik olmayan, okul tuvaletini kahvehaneye çeviren tipler :)
atıyorum edebiyatçı soruları veriyor. adam edebiyattan 90 alıyor (normalde en fazla alacağı 20-30) ve sevinçten uçuyor garibim :)
onların kafa birkaç seneye dank eder :)

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
The Terminal. İzlemeyenler izlesin. Gerçekten güzel film. Duygulandım yav.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ço kçok zengin olmakmı yoksa yeterince paranmı olması hangisi diye sorduğumda çoğunluk yeterince param olsun diyenler ilginç

- - - Mesaj Güncellendi - - -

The Terminal. İzlemeyenler izlesin. Gerçekten güzel film. Duygulandım yav.

Steven Spielberg in yönetip tom hanksin oynadığı eski bi film değilmi o

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
1 aylık aradan sonra tekrar merhaba SDN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...